Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki, będę czekać :)

 

Proszę oto numer do P. Wiesława: 502-060-611, tak jak wspomniałam jest niedrogi (100 zł za punkt, 100 zł pion wodny i kanalizacyjny oraz 100 zł za pomieszczenie - ułożenie ogrzewania podłogowego), pracuje z dwoma synami, robią szybko wszystko i sprawnie, można z nim ze wszystkim się dogadać. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mapka jest ważna dopuki jest aktualna tzn do czasu gdy na terenie, którego dotyczy nie nastąpią zmiany (powstanie budynek, instalacja wo-kan, gazowa itp).Warto pamiętać, że np Rejon Gazowniczy Rumia przy składaniu dokumentów o przyłączenie do sieci gazowej wymaga mapki jak to oni określają jeszcze ciepłej czyli z datą na mapce nie dalej niż 2-3 tygodnie wstecz. I nie da się im wytłumaczyć, że na działce nic się nie zmieniło. Mapka musi mieć pieczęć z w miarę aktualną datą i koniec. Ja dzisiaj byłem w gazowni z mapką z 17 kwietnia 2008 i niestety nic z tego musze ją aktualizować czyli 100 PLN w plecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Olenka717"]a gdzie w Trójmieście znajdę uczciwą i dobrą firmę sprzedającą bramy garażowe, możecie kogoś polecić?

 

Pozdrawiam Ola

Np. Megabud w Rumii, wielokrotnie polecany w tym wątku jak i na białej liście.

Mają w ofercie bramy Wiśniowskiego. Jest też kilka innych firm, poczytaj dokładnie w tym wątku jak i na wspomniane "białe liście"

 

 

Polecam firmę BRAMEX z Gdyni Orłowa. Solidna i punktualna ekipa. Mam dwie, użytkuję od 3 lat pierwszą, od 2 lat drugą. Chodzą bez jakiejkowielwiek awarii. Ta starsza używana kilka razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuję kontaktu do osoby z odpowiednimi uprawnieniami, która mogłaby (odpłatnie) ocenić stan stropu (spękania, rysy); kierownik budowy twierdzi, że są niegroźne (powierzchniowe), ale jakoś mnie to nie przekonuje... Budowa w okolicach Gdańska.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pzd, Zbigg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niedługo będę wstawiał u siebie (Gdańsk Osowa) szambo. Planuję zakupić szambo z "Radomskiego zagłębia", dlatego jeśli znalałyby się jeszcze chętne osoby do zakupu szamb z Radomia to koszty transportu możnaby równo rozłożyć. Chętnych proszę o kontakt na PW.

 

Pozdrawiam.

 

Zgłosił się już kolega arti c/e, a ponieważ razem mamy już 3 szamba (w tym 1 duże), to szukamy jeszcze jednej chętnej osoby. Szamba najprawdopodobniej będziemy kupowali w Jesbecie (http://www.jesbet.pl/szamba.html). Przewidywany termin transportu - koniec lipca lub początek sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

poszukuję dobrego hydraulika, polecanych na białej liście już obdzwoniłam, albo mają terminy do końca roku albo są z okolic Gdyni, Redy, Rumii, a nasza budowa jest w Trąbkach Wielkich.

Macie może kontakt do hydraulików z okolic Gdańska, Pruszcza Gd, ew. Starogardu?

 

Polecam Bartka Brylowskiego, tel.:505-303-541

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dopiero co go znalazłem i w przyszłym tygodniu ma u mnie robić,ale widziałem już jego dzieła.

ale powiem wiecej za ocieplenie,styro,kołki,siatka klej x 2,chce 15 zł m2 :o

i tez nienajgorzej mu to wychodzi.

 

pozdrawiam

 

ps jak sie sprawdzi to go polece

 

Nooooo takich co już za tydzień mieli przyjść to miałem z dziesięciu - ale ten przyszedł i zrobił :-)

Do mnie ostatnio nawet za 70 zl/mb nie chcieli przyjść, na allegro z kolei ogłaszają się firmy budowlane które robią płoty i... uwaga chcieli 170 zl/mb ROBOCIZNY!!!!! Za zwykłą podmurówkę!

 

Generalnie z płotem woziłem się prawie rok, a ten facet solidnie podszedł do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...