Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Uruchamiam (serwisant mi) piec na eko-groszek. Może ktoś z Was szanowni forumowicze posiada namiar na :

 

UWAGA!!! Niedrogi i zarazem dobry :D eko-groszek.

 

A tak poważnie to szukam przede wszystkim dobrego jakościowo groszku. No oczywiście jakby był też tani to super. Podajcie jakieś namiary w okolicach Trójmiasta najlepiej jak najbliżej Bojana.

I druga prośba, szukam kręgów betonowych w rozsądnej (czytaj: tanio) cenie.

Tu również wskazane byłoby źródło sprzedawcy.

 

A na koniec przepraszam za moje marudzenie, ale jestem na finiszu budowy i zarazem na finiszu jest mój stan psychiczny (fiyczny jeszcze jakoś przędzie).

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Często korzystałam z Waszych doświadczeń ale teraz mam problem bo nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat składu handlującego dachówką brass'a na terenie Trójmiasta - Kartuz.

Będzę wdzięczna za informację jeżeli ktoś ma jakieś namiary :D

 

Najlepiej zadzwonić do przedstawiciela handlowego p.Żbikowski 603 942 278 (info ze strony producenta). Myślę, ze on wskaże właściwą hurtownię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej serdecznie dziękuję za podpowiedź :D

Rozmawiałam dzisiaj z dekarzem i zostawił mi cenę umówioną z tamtego roku 35zl/m2 gotowego dachu no i pomoże mi uzyskać dobrą cenę na materiał bo współpracuje z jakimiś hurtowniami.

Mam nadzieję, że cena podana przez niego nie jest wysoka :-? bo jeszcze nie sprawdzałam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej serdecznie dziękuję za podpowiedź :D

Rozmawiałam dzisiaj z dekarzem i zostawił mi cenę umówioną z tamtego roku 35zl/m2 gotowego dachu no i pomoże mi uzyskać dobrą cenę na materiał bo współpracuje z jakimiś hurtowniami.

Mam nadzieję, że cena podana przez niego nie jest wysoka :-? bo jeszcze nie sprawdzałam :oops:

Czy rynny i podbitka wchodza w ta cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Często korzystałam z Waszych doświadczeń ale teraz mam problem bo nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat składu handlującego dachówką brass'a na terenie Trójmiasta - Kartuz.

Będzę wdzięczna za informację jeżeli ktoś ma jakieś namiary :D

 

Witam,polecam wejsc na strone producenta braas.pl i wyszukac dystrybutora na woj.pomorskie... na stronce sa kilka wariantuw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro przyznam, że rozmawiając z nim teraz nie zapytałam się ale wydaje mi się, że owszem rynny i podbitki są w cenie (coś mi świta z poprzedniej rozmowy) - a poza tym dach na gotowo to chyba ze wszystkim :D ; z tym, że 35zł/m2 to cena za średnio skomplikowany dach (dwuspadowy dzielony + dwa wykusze) za bardziej skomplikowane może wziąć więcej.

 

Rybkin dziękuję - już wcześniej zasugerował mi to Andrzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania K. lepiej upewnić sie i dowiedzieć czy naprawdę cena obejmuje rynny i resztę, ponieważ mogą być niemiłe niespodzianki potem.

Jezeli tak to dosc dobra cena

pozdrawiam Daro

 

Dzięki za radę, oczywiście, że się upewnię.

 

Czytałam też opinie o oknach, są mocno zróżnicowane :lol:

czy ktoś skusił się na zakup okien typu salamander 3D, sprawdził jak wygląda terminowość, wykonastwo itp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie kupilismy eko-groszek koło Bojana w Kielnie. Worek za 18 złoty. Kupowalismy z wielu firm i ten jest naprawdę super. Węgiel z kopalni Piast. Nie mam teraz numeru bo męża nie ma ale jesli jest Pan zainteresowany podam poźniej.

pozdrawiam

magda

Znakomity wybor! Kopalnia Piast wydobywa wegiel najlepszej jakosci, rozni sie on minimalnie kolorem i szkliwoscia. Problem polega na tym iz wiele skladow sprzedaje wegiel z innych kopalni informujac interesantow ze pochodzi on z kopalni piast.

pozdrawiam Daro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania K. lepiej upewnić sie i dowiedzieć czy naprawdę cena obejmuje rynny i resztę, ponieważ mogą być niemiłe niespodzianki potem.

Jezeli tak to dosc dobra cena

pozdrawiam Daro

 

Dzięki za radę, oczywiście, że się upewnię.

 

Czytałam też opinie o oknach, są mocno zróżnicowane :lol:

czy ktoś skusił się na zakup okien typu salamander 3D, sprawdził jak wygląda terminowość, wykonastwo itp ???

UWAGA NA OKNA!

Ostatnio pewnien znajomy zajmujacy sie sprowadzaniem okien z polski do niemiec powiedzial mi ze kupno dobrego okna w kraju to wielki problem. Wiele firm uzywa profili z chin bardzo szkodliwych, zawierajacych metale ciezkie. Opowiadal mi o dziwnych dolegliwosciach pracownikow tnacych te profile. Ja tylko dziele sie informacjami wybor nalezy do Panstwa

Pozdrawiam daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Potwierdzam złe informacje o rekuperatory.pomorze.pl z artykułu w gazeta.pl.

To nasz przypadek, uważajcie !!

 

A mam też pytanko, czy ktoś ma zainstalowany w swoim domku świetlik dachowy Velux, Fakro lub MaxiSolar albo zna kogoś kto ma?

Chcielibyśmy coś takiego na żywo zobaczyć.

 

Siula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Potwierdzam złe informacje o rekuperatory.pomorze.pl z artykułu w gazeta.pl.

To nasz przypadek, uważajcie !!

 

A mam też pytanko, czy ktoś ma zainstalowany w swoim domku świetlik dachowy Velux, Fakro lub MaxiSolar albo zna kogoś kto ma?

Chcielibyśmy coś takiego na żywo zobaczyć.

 

Siula

 

A u nas nie widzialas swietlika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie kupilismy eko-groszek koło Bojana w Kielnie. Worek za 18 złoty. Kupowalismy z wielu firm i ten jest naprawdę super. Węgiel z kopalni Piast. Nie mam teraz numeru bo męża nie ma ale jesli jest Pan zainteresowany podam poźniej.

pozdrawiam

magda

Poprosze o ten numer. Wczesna wiosna placilismy 750-850zl za tone. Ten po 750zl byl w workach plastikowych, szczelnie zamknietych a w srodku kilka litrow wody- odradzam kupowania w takich opakowaniach.

 

A co myslicie o sprowadzeniu transportu eko groszku ze Slaska i rozdystrybowania pomiedzy zainteresowanych forumowiczow? Mysle, ze byloby tego dwadziescia kilka ton do podzialu. Czekam na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania K. lepiej upewnić sie i dowiedzieć czy naprawdę cena obejmuje rynny i resztę, ponieważ mogą być niemiłe niespodzianki potem.

Jezeli tak to dosc dobra cena

pozdrawiam Daro

To cena obejmuje powierzchnie polaci, a podbitka bylaby gratis?

Wydaje mi sie, ze ta cena bylaby super. Za podbitke wlasnie place po 45zl mb a ok. 30zl za dach (oczywiscie bez podbitki) placilem 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...