Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prosze o namiary na solidna ekipę do zrobienia tynków cementowo - wapiennych. Wykonawcy z białej listy pojawiaja się w czarnej - można zgłupieć! :evil:

 

U mnie w tej chwili robią tynki cementowo-wapienne. Namiary mogę podać wieczorem, jak wróci mąż.

W naszej ocenie tynki baardzo przyzwoite. Cena 20 zł/m2 - robocizna

 

Bardzo będę wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Do tej pory - przyznaję :oops: - byliście tylko podczytywani. Budujemy się z większymi i mniejszymi przygodami w Kaliskach. Mam kłopot. Otrzymaliśmy wycenę z dwóch hurtowni. Zaoferowano nam dwie folie: Tyvek Solid oraz AquaTec 115.

Proszę o poradę, którą wybrać?

 

Parametry techniczne wskazują na AquaTec, a wszyscy chwalą Tyvek....ale chyba nie Tyvek Solid?

 

Lepsze folie jednowarstwowe czy wielowarstwowe?.. co prawda istnieje już wątek o foliach na "wymianie doświadczeń" ale tam cisza.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o namiary na solidna ekipę do zrobienia tynków cementowo - wapiennych. Wykonawcy z białej listy pojawiaja się w czarnej - można zgłupieć! :evil:

 

Jak już wczesniej pisałam u nas robiła firma WM http://www.budowa-wm.pl tel. 500846418 tel. 502571640 Baaardzo porządnie zrobiona robota, terminowi, zawsze pod telefonem dlatego ciąg dalszy, czyli posadzki też robimy z nimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas właśnie zakończył się proces tynkowania :D i jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy polecili mi firmę TOTALNA GŁADŹ :wink:

Nie mam się kompletnie do czego przyczepić więc polecam dalej :lol:

 

 

 

Tynki gipsowe wygladaja rewelacyjnie gdy sa jeszcze swieze (czyt. mokre). Po 2 tygodniach, gdy wyschna dopiero wtedy widac wady. Ja bylem podekscytowny po obejrzeniu wlasnych, a okazalo sie, ze po wyschnieciu szlifowanie przez kilka dni. Nie twierdze, ze Twoje sa kiepskie, ale z ocena nalezy sie nieco wstrzymac (np zagipsowane gniazdka itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma ochote na kotki jeden caly bialy drugi caly czarny gotowe do odbioru czyste zadbane umieją zalatwiac sie do kuwety, nie wiem jaka plec jutro powinienem wiedziec :wink: maja 1,5 miesiaca

tel. 606 88 33 27

CMyK

Hm, będę chyba chciała, ale za rok...

Czy to prawda, że koty wydzielają zapach i myszy nie włażą do domu, bo czują kota???

 

malysmonie najprawdziwsza prawda - zapraszam na inspekcje - mam 3 koty, wysterylizowane wszystkie i ani jednej myszki, choc z polem uprawnym sasiaduje :)

 

Cmyku a nie chcesz wysterylizowac tej Twojej trikolorki? Naprawde szkoda tej slicznej kotki a i na kociaki chetnych niezawielu. W razie co -dzwon,moge zajac sie sterylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My polecamy firmę DIPLOMEX z Redy - okna może nie najtańsze, ale bardzo dobre, na profilu Salamandra, bardzo dokładne wykonanie szczegółów (to dla tych którzy zwracają uwagę na wszystko), porównywaliśmy i oglądaliśmy oferty wielu firm - oni zdecydowanie wygrali pod każdym względem. My mamy okna plastikowe obustronny kolor i zaokrąglone z jednej strony. Pozatym firma jest bardzo elastycznea dla klienta, można się ze wszystkim dogadać. Montaż był szybki, sprawny, nic nie było uszkodzone. Taki firm obecnie ze świecą szukać :)

 

Co do tynków to my też mieliśmy gipsowe z Totalnej Gładzi, ale i tak i tak je szlifowaliśmy i cekolowaliśmy bo chcieliśmy mieć idealne ściany, a bez tego byłyby one co najwyżej poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się, po kilku pozytywnych opiniach z forum, powierzenie wykonania wentylacji mechanicznej aircomfort.pl. Przyjechali w umówionym terminie, zrobili wszystko jak należy, doradzili małe koretky podczas realizacji względem zatwierdzonego przeze mnie projektu (myślą o tym co robią), posprzątali elegancko po sobie. Byłem w lekkim szoku - pozytywnym oczywiście. Śmiało polecam. Widać, że wiedzą co to profesjonalizm.

 

Oby tak dalej. Dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak, po kilku pozytywnych opiniach z forum, powierzenie wykonania wentylacji mechanicznej aircomfort.pl. Przyjechali w umówionym terminie, zrobili wszystko jak należy, doradzili małe koretky podczas realizacji względem zatwierdzonego przeze mnie projektu (myślą o tym co robią), posprzątali elegancko po sobie. Byłem w lekkim szoku - pozytywnym oczywiście. Śmiało polecam. Widać, że wiedzą co to profesjonalizm.

 

Oby tak dalej. Dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki gipsowe wygladaja rewelacyjnie gdy sa jeszcze swieze (czyt. mokre). Po 2 tygodniach, gdy wyschna dopiero wtedy widac wady. Ja bylem podekscytowny po obejrzeniu wlasnych, a okazalo sie, ze po wyschnieciu szlifowanie przez kilka dni. Nie twierdze, ze Twoje sa kiepskie, ale z ocena nalezy sie nieco wstrzymac (np zagipsowane gniazdka itp).

 

Ja wierze mojemu dobremu znajomemu, ktory pracuje w innej firmie, ktora tez m.in. wykonuje tynki :roll: i jak zobaczyl to stwierdzi, ze jest super :D

 

A poza tym firma byla juz nie raz polecana i jest na bialej liscie wiec chyba moge ja polecic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My polecamy firmę DIPLOMEX z Redy - okna może nie najtańsze, ale bardzo dobre, na profilu Salamandra, bardzo dokładne wykonanie szczegółów (to dla tych którzy zwracają uwagę na wszystko), porównywaliśmy i oglądaliśmy oferty wielu firm - oni zdecydowanie wygrali pod każdym względem. My mamy okna plastikowe obustronny kolor i zaokrąglone z jednej strony. Pozatym firma jest bardzo elastycznea dla klienta, można się ze wszystkim dogadać. Montaż był szybki, sprawny, nic nie było uszkodzone. Taki firm obecnie ze świecą szukać :)

 

Co do tynków to my też mieliśmy gipsowe z Totalnej Gładzi, ale i tak i tak je szlifowaliśmy i cekolowaliśmy bo chcieliśmy mieć idealne ściany, a bez tego byłyby one co najwyżej poprawne.

Dziękuję pięknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma ochote na kotki jeden caly bialy drugi caly czarny gotowe do odbioru czyste zadbane umieją zalatwiac sie do kuwety, nie wiem jaka plec jutro powinienem wiedziec :wink: maja 1,5 miesiaca

tel. 606 88 33 27

CMyK

Hm, będę chyba chciała, ale za rok...

Czy to prawda, że koty wydzielają zapach i myszy nie włażą do domu, bo czują kota???

 

malysmonie najprawdziwsza prawda - zapraszam na inspekcje - mam 3 koty, wysterylizowane wszystkie i ani jednej myszki, choc z polem uprawnym sasiaduje :)

 

Cmyku a nie chcesz wysterylizowac tej Twojej trikolorki? Naprawde szkoda tej slicznej kotki a i na kociaki chetnych niezawielu. W razie co -dzwon,moge zajac sie sterylka

No to muszę poważnie porozmawiać z małżonkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród - kochani, co polecacie do ogrodu? Czy mogę sobie już coś zasadzić? Na obrzeżu działki, żeby mi nie zniszczyli? Dodam, że interesuje mnie coś absolutnie łatwego w utrzymaniu, bez wysadzania itp na zimę. Mam rododendrona, 2 hiacyntki i mini wierzbę. Słyszałam, że dobrze jest mieć orzech, zw na ochronę przed komarami.... Jakie macie opinie na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród - kochani, co polecacie do ogrodu? Czy mogę sobie już coś zasadzić? Na obrzeżu działki, żeby mi nie zniszczyli? Dodam, że interesuje mnie coś absolutnie łatwego w utrzymaniu, bez wysadzania itp na zimę. Mam rododendrona, 2 hiacyntki i mini wierzbę. Słyszałam, że dobrze jest mieć orzech, zw na ochronę przed komarami.... Jakie macie opinie na ten temat?

http://forum.muratordom.pl/co-mozna-posadzic-na-koniec-pazdziernika,t140174.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

W kwestii betonu B20:

Firma pod Żukowem chce 280pln netto za 1m3 betonu B20, w Gdyni w firmie TOMI chcą już 290pln netto, natomiast znalazłem firmę z Gdańska (niestety przedstawiciel tej firmy nie podał nazwy a mi umknęło zapytać, natomiast produkują beton w nowoczesny sposób :) ) za to chcą 256pln netto za 1m3 betonu B20. Wszystkie ceny zawierają w cenie beton, dojazd oraz pompę z ramieniem 18m.

 

Ceny na dzień 15.10.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród - kochani, co polecacie do ogrodu? Czy mogę sobie już coś zasadzić? Na obrzeżu działki, żeby mi nie zniszczyli? Dodam, że interesuje mnie coś absolutnie łatwego w utrzymaniu, bez wysadzania itp na zimę. Mam rododendrona, 2 hiacyntki i mini wierzbę. Słyszałam, że dobrze jest mieć orzech, zw na ochronę przed komarami.... Jakie macie opinie na ten temat?

A masz już ogrodzenie? Wydaje mi się, że dopóki nie ma ogrodzenia to chyba lepiej poczekać....Sama też mam ochotę coś posadzić ale właśnie ten brak ogrodzenia mnie stopuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

W kwestii betonu B20:

Firma pod Żukowem chce 280pln netto za 1m3 betonu B20, w Gdyni w firmie TOMI chcą już 290pln netto, natomiast znalazłem firmę z Gdańska (niestety przedstawiciel tej firmy nie podał nazwy a mi umknęło zapytać, natomiast produkują beton w nowoczesny sposób :) ) za to chcą 256pln netto za 1m3 betonu B20. Wszystkie ceny zawierają w cenie beton, dojazd oraz pompę z ramieniem 18m.

 

Ceny na dzień 15.10.2008.

 

WItam dzisiaj dzwonil do mnie przedtsaiwciel firmy WAKOZ chce 285 netto z pompa i dojazdem wiec ceny w miare normalne ale miesiac temu placilem 300 wiec chyba troche staniala , pamietaj ze lepiej brac od sprawdzonej firmy bo mozna sie przejechac - bedzie pekac albo bedzie B15 ;-) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

W kwestii betonu B20:

Firma pod Żukowem chce 280pln netto za 1m3 betonu B20, w Gdyni w firmie TOMI chcą już 290pln netto, natomiast znalazłem firmę z Gdańska (niestety przedstawiciel tej firmy nie podał nazwy a mi umknęło zapytać, natomiast produkują beton w nowoczesny sposób :) ) za to chcą 256pln netto za 1m3 betonu B20. Wszystkie ceny zawierają w cenie beton, dojazd oraz pompę z ramieniem 18m.

 

Ceny na dzień 15.10.2008.

 

WItam dzisiaj dzwonil do mnie przedstawiciel firmy WAKOZ chce 285 netto z pompa i dojazdem wiec ceny w miare normalne ale miesiac temu placilem 300 wiec chyba troche stanialo , pamietaj ze lepiej brac od sprawdzonej firmy bo mozna sie przejechac - bedzie pekac albo bedzie B15 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam inne pytanie ile placiliscie ostatnio za punk przylaczenia np wody , jak krztaltuja sie ceny u nas w trojmiescie , generalnie chodzi mi o punk elektryczny , ewnetulanie takze hydraulika woda i grzejniki itd , mam takze prosbe o wylewki cene z metr , najlepiej w miare mozliwosci podajcie mi ceny firm i odob (tzw znajomych) pozdrawiam Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...