Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

szukam firmy na terenie pow. wejherowskiego gdzie moglbym kupic dobry, niedrogi ekogroszek (najlepiej paczkowany). Castorama i sklad w Redzie (przy gl. drodze) juz znam wiec szukam innych alternatyw. Slyszalem o tym, ze ktos kupowal w Kielnie !? Moze jeszcze ktos sie orientuje co do cen, tak zeby mozna bylo sobie porownac (do tej pory kupowalem ekogroszek paczkowany po 20,5/worek a'25kg).

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przegladalem,przebieralem i padlo wlasnie na Netie,a dokladnie na WiMax.

Za 1Mb bez zadnych limitow i ograniczen + telefon(120min) niecale 90PLN plus jednorazowa oplata za aktywacje.

http://www.netiawimax.pl

Troche to wszystko trwalo,sprawdzenie dostepnosci sygnalu,oczekiwanie na montaz,ale juz jest.Jak do tej pory chodzi jak nalezy,nie mamy z nim problemow.

No a dzisaj zabieramy sie za istalowanie rutera,bo do tej pory mamy net tylko w jednym gniazdku,a chetnych jest wiecej.

Dzięki wielkie za odpowiedz.

 

Jezeli bedziesz chcial to na priva moge ci podeslac numer jednej pani,z ktore wszystko zalatwisz.Nie tam zadna infolinia itp,tylko konkretna osoba ktora nie powiem sporo mi pomogla,wyjasnila,podpowiedziala.

 

To bardzo poproszę i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim projekcie mam grill na tarasie. Czy nie wiecie kto zajmuje się wykonywaniem takowych? Czy możecie polecic kogoś od instalacji deszczowych? Wiecie, te rurki i kręgi :roll: Dom powstaje w Baninie . Pomóżcie! :oops: Potrzebuję także dobrych fachowców od tarasu i schodów zewnętrznych. Przejrzałam białą listę i jakoś nie mogłam trafic na mistrzów w tych dziedzinach. Nie mam pojęcia skąd ich wziąc? Znalazłam tam różnych fachowców i daj Boże, że się nie zawiodę. Zimą chcę działac wewnątrz domu, ale wraz z pierwszym słońcem mam zamiar ruszyc z kolejnymi robotami na zewnątrz i tu klops.

Mam do oddania dużo ziemi z wykopów, taka do wyrównania terenu. To ziemia żwirowa z domieszką glinki. Może ktoś potrzebuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim projekcie mam grill na tarasie. Czy nie wiecie kto zajmuje się wykonywaniem takowych? Czy możecie polecic kogoś od instalacji deszczowych? Wiecie, te rurki i kręgi :roll: Dom powstaje w Baninie . Pomóżcie! :oops: Potrzebuję także dobrych fachowców od tarasu i schodów zewnętrznych. Przejrzałam białą listę i jakoś nie mogłam trafic na mistrzów w tych dziedzinach. Nie mam pojęcia skąd ich wziąc? Znalazłam tam różnych fachowców i daj Boże, że się nie zawiodę. Zimą chcę działac wewnątrz domu, ale wraz z pierwszym słońcem mam zamiar ruszyc z kolejnymi robotami na zewnątrz i tu klops.

Mam do oddania dużo ziemi z wykopów, taka do wyrównania terenu. To ziemia żwirowa z domieszką glinki. Może ktoś potrzebuje?

 

Jezeli jestes z okolic Bojano to w temacie ziemi chetnie pogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezi, to Banino. Wiem, gdzie jest Bojano, bo szukając działki i tam zawitałam. To nie jest daleko. Wyznaczyłam sobie rejon, w którym chcę zamieszkac. Ale nie jest to sąsiednia miejscowośc. Banino jest w sąsiedztwie Rębiechowa, Miszewa, Pępowa. A ziemia czeka :p .

Pomocy :roll: Nikt nie zna dobrych fachowców od instalacji deszczowej, grillów, schodów, tarasów?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezi, to Banino. Wiem, gdzie jest Bojano, bo szukając działki i tam zawitałam. To nie jest daleko. Wyznaczyłam sobie rejon, w którym chcę zamieszkac. Ale nie jest to sąsiednia miejscowośc. Banino jest w sąsiedztwie Rębiechowa, Miszewa, Pępowa. A ziemia czeka :p .

Pomocy :roll: Nikt nie zna dobrych fachowców od instalacji deszczowej, grillów, schodów, tarasów?!!!

 

To moze być zbyt daleko. Potrzebuje nawet 100 wywrotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezi, to Banino. Wiem, gdzie jest Bojano, bo szukając działki i tam zawitałam. To nie jest daleko. Wyznaczyłam sobie rejon, w którym chcę zamieszkac. Ale nie jest to sąsiednia miejscowośc. Banino jest w sąsiedztwie Rębiechowa, Miszewa, Pępowa. A ziemia czeka :p .

Pomocy :roll: Nikt nie zna dobrych fachowców od instalacji deszczowej, grillów, schodów, tarasów?!!!

 

To moze być zbyt daleko. Potrzebuje nawet 100 wywrotek.

 

Nam tarasy robila firma Baltera. tel. 605850107. Robili izolacje, wylewki na wiosne beda robili kafle. Bardzo konkretni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie już mnie nikt nie pamięta, ale może jednak ktoś ze starych budowlańców tu zagląda, a jak nie, to witam po raz kolejny :)

Zajrzałam tu, bo kiedyś dawno ktoś tu mi podał namiary na leśnictwo, żeby sobie z niego załatwić drewno (w balach, ja sobie potnę i połupię, bo mnie nie stać na to kominkowe, które sprzedaje SKWAR inne takie firmy :) ) - macie teraz jakieś mądre namiary ? a może znacie jakieś miejsce, gdzie możnaby kupić drewno kominkowe w ilościach naprawdę metra sześciennego i w cenie, która nie powala (i w dodatku z transportem do Kielna ? )

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal wałkuje temat kuchni :oops: :roll: Znacie moze studio kuchenne

Arino- House z Gdyni, biuro miesci sie na Legionów ale glowna siedziba jest w Warszawie. Macie jakies opinie na ich temat ???

I jeszcze potrzebuje opini o firmie zajmujacej sie ogrodami kompleksowo :

OGRODY A-Z z Rumi ! Czy ktos mial moze z nimi doczynienia ??? Z gory dzieki za wszelkie info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie już mnie nikt nie pamięta, ale może jednak ktoś ze starych budowlańców tu zagląda, a jak nie, to witam po raz kolejny :)

Zajrzałam tu, bo kiedyś dawno ktoś tu mi podał namiary na leśnictwo, żeby sobie z niego załatwić drewno (w balach, ja sobie potnę i połupię, bo mnie nie stać na to kominkowe, które sprzedaje SKWAR inne takie firmy :) ) - macie teraz jakieś mądre namiary ? a może znacie jakieś miejsce, gdzie możnaby kupić drewno kominkowe w ilościach naprawdę metra sześciennego i w cenie, która nie powala (i w dodatku z transportem do Kielna ? )

Z góry dziękuję :)

 

Ja bralam we wrzesniu od faceta za 140 zl/m3. Dostawa do Gdyni w cenie drewna. Tel : 603717046. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zajrzałam tu, bo kiedyś dawno ktoś tu mi podał namiary na leśnictwo [...]

 

Jeszcze tego nie robiłem, ale jak kiedyś będę potrzebował drewna to wejdę na stronę http://www.gdansk.lasy.gov.pl/ tam odnajdę kontakt do mojego nadleśnictwa (Jednostka Organizacyjna -> Kontakty), zadzwonię tam i poproszę kontakt do leśniczego który odpowiada za lasy w mojej okolicy i zadzwonię do niego z pytaniem o drewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie już mnie nikt nie pamięta, ale może jednak ktoś ze starych budowlańców tu zagląda, a jak nie, to witam po raz kolejny :)

Zajrzałam tu, bo kiedyś dawno ktoś tu mi podał namiary na leśnictwo, żeby sobie z niego załatwić drewno (w balach, ja sobie potnę i połupię, bo mnie nie stać na to kominkowe, które sprzedaje SKWAR inne takie firmy :) ) - macie teraz jakieś mądre namiary ? a może znacie jakieś miejsce, gdzie możnaby kupić drewno kominkowe w ilościach naprawdę metra sześciennego i w cenie, która nie powala (i w dodatku z transportem do Kielna ? )

Z góry dziękuję :)

 

Pamięta, pamięta :D

 

A co do twoich wymagań dotyczących drewna kominkowego - to takie rzeczy to tylko w Erze. Poszukaj wśród sąsiadów co ogrzewają kominkiem i podczep sie do ich zamówienia, w przeciwnym wypadku wyjdzie ci m3 ze 100% marżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...