Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Pamięta, pamięta :D

 

A co do twoich wymagań dotyczących drewna kominkowego - to takie rzeczy to tylko w Erze. Poszukaj wśród sąsiadów co ogrzewają kominkiem i podczep sie do ich zamówienia, w przeciwnym wypadku wyjdzie ci m3 ze 100% marżą.

 

U mnie nikt tak nie ogrzewa :( Zresztą przecież widziałeś jacy oni są :)

Bo właśnie mam prawie załatwiony transport, ale nie wiem jak załatwić drewno (no teraz to już wiem, bo sobie rano sprawdzałam).

Ale wiesz, nie spodziewałam się, ze Ciebie tu spotkam jeszcze, powiem wlowikowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola - mam do Ciebie pytanie. Widziałam na jednym z Twoich zdjęć, że przymocowałaś do kominka duży i jak sądzę dosyć ciężki łańcuch świąteczny. Jak to zrobiłaś? Przymierzam się do ozdobienia mojego domu na święta i zaczynają mnie nurtować problemy techniczne jak poprzywieszać coś np. do powierzchni na której nie mogę robić dziur...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie dla forumowiczow.

Czy instalacja rekuperatora ma jakikolwiek sens ekonomiczny? Jak to sie ma do kosztow zamontowania a oszczednosci w latach nastepnych?

Obawiam sie ze sprawa jest podobna jak z solarami.

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi osob posiadajacych takie instalacje

nareczka :D

 

 

Wszyscy pieja z zachwytu, ja zrezygnowalem z rekuperatora Tylko z 1 powodu ... : ) - tam sa cieple rury i wilgoc ..., reszte niech sobie kazdy dopowie. Oczywiscie znajda sie experci ze to sa przeciwpradowe(plytowe), bebnowe ... i ze te separuja wilgoc ..., ja wole pare zloty wydac wiecej na ogrzewanie i spac spokojnie - bez szumu powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy okna z Maszrolu. Okna jak najbardziej w porządku, ceny też. Mamy jedynie zastrzeżenia do ekipy montującej okna na parterze. Po naszej interwencji, na poddaszu okna łukowe montowała już inna ekipa i było duuużo lepiej. Poprawili też niedoróbki na parterze więc ogólny bilans jest dodatni :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy okna z Maszrolu. Okna jak najbardziej w porządku, ceny też. Mamy jedynie zastrzeżenia do ekipy montującej okna na parterze. Po naszej interwencji, na poddaszu okna łukowe montowała już inna ekipa i było duuużo lepiej. Poprawili też niedoróbki na parterze więc ogólny bilans jest dodatni :D

Wielkie dzięki za opinię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z cieknacymi kominami, ktore powyzej dachu wykonane zostaly z klinkieru ( dziurawka) :evil: czy mial ktos z was podobny problem ewntualnie jak sobie z tym poradzil. Jezeli chodzi o opierzenie to wczoraj odbyla sie "wizja lokalna" wraz z dekarzem i musze powiedziec ze wszystko wyglada na ok.

Co robic?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z cieknacymi kominami, ktore powyzej dachu wykonane zostaly z klinkieru ( dziurawka) :evil: czy mial ktos z was podobny problem ewntualnie jak sobie z tym poradzil. Jezeli chodzi o opierzenie to wczoraj odbyla sie "wizja lokalna" wraz z dekarzem i musze powiedziec ze wszystko wyglada na ok.

Co robic?????

Nam też komin przeciekał i musieliśmy pomalowac fugi preparatem"WOTER STOP" 2RAZY i już nie cieknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cegła na komin nie powinna byc pełna klinkierowa?

Dach to ciężka sprawa,też jestem na podobnym etapie. Mamy deski,papę, łaty i kontrłaty? Teraz idzie orynnowanie, a od soboty dachówka. Kominy mamy podcięte pod obróbkę blacharską. Może to tam ci przecieka?

 

Mam do sprzedania około 300 stempli, długości 3,10m, raz używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Potrzebuje baaardzo pilnie namiar na jakiś dekarzy z okolic Wejherowa, Rumi, Redy i okolicznych wiosek... ;) Nie musi to być jakaś duuuuża firma... ;)

W sumie już ugadałem się z jednym ale przestał odbierać telefony bo ma za dużo zleceń :( Co za ludzie... :(

 

Z góry dzięki za namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...