Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ok. Majkel, a możesz dać namiar do swojego jeżeli jesteś zadowolony.

 

ja korzystalem z usług P. Maciejewskiego - tel. 662 186406

ciezko sie czasami do niego dodzwonic, ale ogolnie facet jest okej. Mi powiedział ze moze byc moim kier. bud. pod warunkiem, ze w miare szybko wybuduje dom i nie bedzie sie cala budowa przeciagała "latami". U mnie w 8 marca minie rok jak zaczynalismy sie budowac wiec poszlo w miare szybko. Za tydzien planujemy przeprowadzke do nowego domu.

Chodzi o Jurka Maciejewskiego? Wysoki, siwy, sympatyczny facet?

 

dokladnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was słyszał o firmie RYBAK z Luzina - produkującej okna (profil Veka). Stosują te same profile co Oknoplast ale ich wycena jest o 2000 mniejsza i zastanawiamy sie nad zakupem okien w tej firmie...

 

Ja przed nimi przestrzegam. Mam od nich okna w mieszkaniu (pracowali dla dewelopera). Całą witrynę na taras zamontowali krzywo, a w drzwiach balkonowych jest szpara na 4 mm między ramą a skrzydłem i już 2 zimę mam uszczelnienie z ręcznika. Na reklamacje nie reagują. Cena odpowiada jakości i naprawdę żałosnej obsłudze.

 

Tez słyszałem że po ich montażu wiatr hula mówili to co prawda monterzy z "Chwila" ale już po zakupie u nich okien wiec nie mieli powodu oczerniać konkurencji skoro i tak z niej nie skorzystaliśmy. Poza tym Rybak ma strasznie okrojona ofertę klamek i ochronek na zawiasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Jednak jest ktoś kto od nich kupuje. Przeszukałam forum i nic nie znalazłam. Dzięki wielkie, może ktoś jeszcze się znajdzie.

 

Polecam kierbuda Boguslaw Pankau 509 479801 Solidny,kompetentny i zdecydowanie uczynny.

Co do hurtowni to Prestol Gdynia,Chwaszczynska ma niezłą oferte i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTMAR Z KOSAKOWA Czy ktoś u nich kupował, był, może coś o nich napisać. Cokolwiek?

POLBET MAŁKOWO wiem, że bardzo polecacie te bloczki. Czy oni przechowują je parę miesięcy, czy nie ma później problemów?

 

nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba własnie do tej firmy (Artmar) przejechalem sie zobaczyc co i jak. Jak zobaczylem włascicieli i ich sposob zachowania / rozmowy to zrezygnowalem z zakupow. Po prostu nie chcialem stracic kasy, ktora musialem wydac na pustaki, a kwota jak wiadomo nie jest mała... Moze niepotrzebnie sie martwilem - nie wiem...

zalecam pojechac, pogadac, przekonac sie zeby byc pewnym transakcji - uwazaj na zakup bez faktury bo taki tez mi proponowali - wplacic kase, odbior za kilka miesiecy a co byloby pozniej to tego nie wiem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Dzisiaj mam takie pytanie czy mieliscie moze do czynienia z firmą MYZYK produkują schody strychowe,firma z Gdanska.

Ewentualnie,moze ktos dysponuje namiarem na firme/skład gdzie maja w ofercie schody strychowe o szer. 80 cm??

 

pozdrawiam

 

 

 

Witam

Mam zamontowane schody tej firmy szer 80 cm

Jakościowo ok, cenowo ok słowem osobiście polecam

Zakup dokonany w siedzibie firmy Myzyk przy Grunwaldzkiej w Oliwie, spore pole na negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie namierzyłam na naszym forum informacji o jakimś producencie brykietu do kominka w okolicy Trójmiasta.

 

Może ktoś coś podpowiedzieć ?

 

A może ktoś gdzieś coś kupował ??

 

Siula

Zobacz ten za ok . 9 zł w Castoramie (ciemny "pinikay") długo się pali i daje sporo ciepła.

Podjedź do Redy (granica Redy i Rum ii - tam jest duży skład opału i maja tańszy brykiet. Również torfowy - ale nie polecam, bo dużo popiołu i smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam zakup DRZWI FIRMY RONKOWSKI. Zapłaciłam ponad 2 tys. zł za sztukę, otrzymałam wszystkie uszkodzone i nie uznali reklamacji. NIE, bo NIE-nawet nie odpisali na reklamacje. Dobrze, że są rzecznicy i sąd. Pośrednik PremiumWOOD z Gdyni z ul. Łużyckiej zgarnął kasę (całoś zapłacona przed montażem-zgodnie z umową!!!) i umywa ręce, podobnie jak producent. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wyglądają drzwi, chętnie wyślę zdjęcia.

Urządzałam mieszkanie od"zera", ale tak nieodpowiedzialnej firmy, fachowców nie miałam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...