Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć okolice 3miasta!

Jestem z Sopotu (teraz z Gdyni), zaczynam budować w Kielnie na Słonecznej... Pozdrawiam wsiech co im się chciało zostaś Inwestorami, życzę pogody natury i ducha. Póki co, to czytam, co napisaliście ....

.... i ciarki mi chodzą po plecach.

Czy firma KOWALSKI Sp.z o.o. jest godna zaufania ? Wiecie coś o niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

KODI masz racje ze na stanie zerowym (budowlanym) sie nie skonczylo. Planuje w tym roku stan surowy otwarty, wiezba odeskowana i opapowana. I wowczas nastapi PRAWDZIWY stan zerowy, czyli ZERO KASY. Co do terminu do wg umowy powinni zakonczyc do konca pazdziernika. Pewnie sie nie uda (a mozejednak?). Choc wiem ze stan zerowy wkrotce nastapi to zbieram wstepne wyceny dachu. Na razie mam oferte na dachowke Rupp - Sirius z Matelbudu. Ale pan sie nie postaral, przepisal ceny z cennika i chyba tylko przez niedopatrzenie zapomnial o pozycji RABAT. Przy okazji prosba do Adamskiego. Czy moglbys mi podeslac na adres ze stopki zeskanowana oferte Matelbudu na Rupp - Sirius?. Przy okazji mapowania forumowiczow - buduje w Polchowie kolo Redy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Docent - ja myśle, że moje wsparcie dało Ci podczas kopania najwięcej :wink: .

Buduje w Baninie. Jeśli na mapie naszymi budowami będą kropki, to będe się pokrywał z Docentem - w linii prostej niecałe 100 metrów.

Zgłosiło się już chyba z 10 osób, to chyba będzie ta mapa, co?

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - mapa i tak i tak będzie. Z drugiej strony proszę nie liczyć na cuda, ale geograficznie to przedstawię. Spisuję namiary i forumowiczów - nie uwierzycie, ale przez naszą grupę przewinęło się, bądź przewija ponad 40 osób - a ja mam ciągle wrażenie że to tylko kilka twarzyczek.

 

Skala mapy będzie taka, że w małych miejscowościach będą tylko punkciki, więc odległość, między Docentem a Beniciem czy Jacą będzie praktycznie żadna.

 

Czekam na dalsze wpisy i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Beatka - polecam "Dworek Św. Antoniego" w Sławutowie. Sławutowo znajduje sie w okolicach Pucka. Jadac z Redy droga na Puck w Sławutówku nalezy skrecic w lewo i jechac ok 2 km. Sławutowo to wieś ok 200 dusz. W Sławutówku znajduje sie Palac von Below z konca XIX wieku, a troche dalej, w Rzucewie Zamek Jan III Sobieski. No i oczywiscie Puck w odleglosci ok 8 km. Telefon do Dworku (058) 673 24 47. Polecam

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Grody

Ad. blachodachówki.

Ambit sprzedaje Balex Metal

Bat sprzedaje Plannje (chyba tak sie to pisze)

Kodi niedawno polecał Borge, looknij wyżej na stronie 32 w wątku Trójmiasto

Spróbuj też może lokalnie w Baninie. Przy wjeździe od strony Gdańska po prawej stronie - właściciel pan Wojtek Pipka (naprawde tak się nazywa).

 

Poza tym - z innej beczki - polecam sklep AGD z dobrymi cenami (nawet 15-20% rabatu od cen katalogowych). W Gdańsku przy Carrefourze - bodajże pomarańczowy budynek obwieszony transparentem "AGD tanio".

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu AGD to również polecam w Gdyni koło Biedronki na Karwinach I przy głównej drodze, niejakiej Wielkopolskiej. Bardzo elastyczni. Za sprzęt warty 1850, zapłaciłem niecałe 1600. Tak dla porównania.

 

 

Borga oczywiście na Rdestowej. Gdynia Dąbrowa. Mają teraz jakieś dziwne promocje. Ja utargowałm 10% czyli równo 500zł. Teraz może dają więcej. Zobacz na ich www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groszek - rozjaśnij mnie bo jakoś słabo kumam - ten poród mnie wykończy :lol:

 

Grody - kobitka z hurtowni w Pępowie polecała mi ją. Bardzo poważnie ją brałem pod uwagę i bym ją miał, ale negocjowąłem chyba ze 2 tygodnie i nie dało się juz zejść z ceny, więc wziąłem Borgę.

Ma super kształt, dobra szwedzka technologia. Godna polecenia. Ceny mają wyższe niż inni sprzedawcy, ale jak się ich przyciśnie mogą zjechać z ceną. centrala gdzieś w Gdyni, chyba na hutniczej.

Firma nalezy do grupy Lafarge, więc nie jest to badziew.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa ciepła? :wink:

Już dawno o niej zapomniałem, po przeliczeniu na zwrot czekałbym 15-20 lat. Wolę tradycyjne grzanie, zwłaszcza ze mam gaz. A co do dachu to jak narazie znalazłem najtaniej w Pruszczu w Makro-Budzie, mają po 20zł za Kami. Wydaje się ze nieźle. Podjadę i pogadam, zobaczymy.

Jeśli ktoś słyszał o firmie to niech da znać.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...