Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla zainteresowanych:

 

bloczki BK "24", wszystkie z prefabetu, z rozladunkiem i transportem (ceny brutto):

BAT (Reda, tel 678 4310) - 8,38 (za transport 2,50/km)

Almares (Wejherowo) - 8,96

AZ (Koleczkowo, tel 6760002) - 9,05

Bugerman (filia Łężyce, tel 685 9221) - 8,95 (w lutym byl jeszcze za 8,30 zl)

Prestol (Gdynia, Chwaszczynska 168, tel 629 94 00) - 8,78

 

dla porownania

Castorama (Rumia, tel 6797100) - 10,56

Teraz w Castoramie jest promocja i mają bloczki po 6,98 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dla zainteresowanych:

 

bloczki BK "24", wszystkie z prefabetu, z rozladunkiem i transportem (ceny brutto):

BAT (Reda, tel 678 4310) - 8,38 (za transport 2,50/km)

Almares (Wejherowo) - 8,96

AZ (Koleczkowo, tel 6760002) - 9,05

Bugerman (filia Łężyce, tel 685 9221) - 8,95 (w lutym byl jeszcze za 8,30 zl)

Prestol (Gdynia, Chwaszczynska 168, tel 629 94 00) - 8,78

 

dla porownania

Castorama (Rumia, tel 6797100) - 10,56

Teraz w Castoramie jest promocja i mają bloczki po 6,98 :)

 

"Orzesz" w morde! Slabym zatem jestem strategiem, bo bloczki juz kupilam ... jak sie latwo domyslec, po cenie wyzszej niz 6,98...

 

A ktos ma rozeznanie w cenach kominow schiedela? Gdzie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ktos do nas odpisal i ze chce nam pomoc.Pozdrawiamy serdecznie. Mam pytanie czy ktos wie kto i gdzie mozna znalesc osobe/biuro/ pomagajace w uzyskaniu pozwolenia na budowe ...itd.Dziekujemy z gory Iwona Jacek .javascript:emoticon(':D')

 

Pan Kazimierz - biuro w Żukowie, on i oosby z nim współpracujące m.in. pan Kiwdzyński załatwią wszystko /no prawie/- zadzwońcie to wszystko będziedzie wiedzieli tel. 508355262 i /58/6817437.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy bardzo za kazda pomoc od poniedzialku startujemy cala para.Wiem napewno ze musze znalesc gogos kto wykonuje badania geologiczne bo mamy wysoko wody gruntowe, moze wie ktos kto to wykonuje w okolicach Chwaszczyna..... .A tak poza tematem to odpisalismy do wszystkich ktorzy nawiazali z nami kontakt ale nie wiem czy dobrze wyslalismy wiadomosc. Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy[wicio69'andrzej74'dario31ie'jadzidek'iwona&jacek raffran'.......................Iwona i Jacek

Hej

No nic nie dostałem, normalnie jestem zdruzgotany. Ale przyznam, że i ja czasem coś wysyłam i jak kamień w wode, żadnych odpowiedzi, jak by nie dochodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Budowniczych Gniazdek Swych:-)

 

Kurcze, zapisalam sie, poniewaz chcialam sie skontaktowac z gosciem, co buduje Gracjana pod Gdynia. Jestesmy ja i MAciek z Gdyni, a budowac sie bedziemy w Pepowie - rzeczywiscie widzielismy tam hurtownie, nawet smialismy sie, ze transport za free;-). Ale moze tak na poczatek, szukamy ktosia, kto wybudowal Gracjana, bo sie miotamy miedzy projektami, ale do niego jakos wracamy, wiec cudnie byloby go widziec na zywca. Wiem, ze jest tu na forum, ale moze sie jeszcze to grupy 3citowej nie zapisal.

 

Pozdrowiki

 

Asik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

 

bloczki BK "24", wszystkie z prefabetu, z rozladunkiem i transportem (ceny brutto):

BAT (Reda, tel 678 4310) - 8,38 (za transport 2,50/km)

Almares (Wejherowo) - 8,96

AZ (Koleczkowo, tel 6760002) - 9,05

Bugerman (filia Łężyce, tel 685 9221) - 8,95 (w lutym byl jeszcze za 8,30 zl)

Prestol (Gdynia, Chwaszczynska 168, tel 629 94 00) - 8,78

 

dla porownania

Castorama (Rumia, tel 6797100) - 10,56

Teraz w Castoramie jest promocja i mają bloczki po 6,98 :)

 

Hej ludzie co to za cena te 6,98 ??????? przeciez to normalna cena a nikt nie napisal ze to bloczek "Szary" i ja dziekuje za takowy pelno w nim smieci i popiołów i za zdrowy to on niejest zwykly bialy suprotex to jest to a nie szarawy ...blbleeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

 

bloczki BK "24", wszystkie z prefabetu, z rozladunkiem i transportem (ceny brutto):

BAT (Reda, tel 678 4310) - 8,38 (za transport 2,50/km)

Almares (Wejherowo) - 8,96

AZ (Koleczkowo, tel 6760002) - 9,05

Bugerman (filia Łężyce, tel 685 9221) - 8,95 (w lutym byl jeszcze za 8,30 zl)

Prestol (Gdynia, Chwaszczynska 168, tel 629 94 00) - 8,78

 

dla porownania

Castorama (Rumia, tel 6797100) - 10,56

Teraz w Castoramie jest promocja i mają bloczki po 6,98 :)

 

Hej ludzie co to za cena te 6,98 ??????? przeciez to normalna cena a nikt nie napisal ze to bloczek "Szary" i ja dziekuje za takowy pelno w nim smieci i popiołów i za zdrowy to on niejest zwykly bialy suprotex to jest to a nie szarawy ...blbleeeeee

 

No, tego mi trzeba bylo! Dziekuje, uspokoilam sie, bo wniosek z tego taki,ze jednak nie przeplacilam!

Moje rozeznanie w cenach BK dotyczylo bialych bloczkow. Powinnam byla to zaznaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst

 

Fajnie ze ktos do nas odpisal i ze chce nam pomoc.Pozdrawiamy serdecznie. Mam pytanie czy ktos wie kto i gdzie mozna znalesc osobe/biuro/ pomagajace w uzyskaniu pozwolenia na budowe ...itd.Dziekujemy z gory Iwona Jacek .javascript:emoticon('')

 

Witam serdecznie. My też budujemy - mamy już stan zerowy i jak zima odpuści to ruszamy dalej. Co o pozwoleniena budowę i pomoc w jej uzyskaniu to polecam mojego męża - zajmuje się tym i prywatnie i zawodowo i chętnie pomoże - napewno się dogadacie. Podaję maila firmowego: gamlus-sulż[email protected]., tel. 0607 248 243. Zapraszam wszystkich, którzy nie mają głowy do papierków i biegania po urzędach lub ich poprostu nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst

 

Fajnie ze ktos do nas odpisal i ze chce nam pomoc.Pozdrawiamy serdecznie. Mam pytanie czy ktos wie kto i gdzie mozna znalesc osobe/biuro/ pomagajace w uzyskaniu pozwolenia na budowe ...itd.Dziekujemy z gory Iwona Jacek .javascript:emoticon('')

 

Witam serdecznie. My też budujemy - mamy już stan zerowy i jak zima odpuści to ruszamy dalej. Co o pozwoleniena budowę i pomoc w jej uzyskaniu to polecam mojego męża - zajmuje się tym i prywatnie i zawodowo i chętnie pomoże - napewno się dogadacie. Podaję maila firmowego: [email protected]., tel. 0607 248 243. Zapraszam wszystkich, którzy nie mają głowy do papierków i biegania po urzędach lub ich poprostu nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

 

bloczki BK "24", wszystkie z prefabetu, z rozladunkiem i transportem (ceny brutto):

BAT (Reda, tel 678 4310) - 8,38 (za transport 2,50/km)

Almares (Wejherowo) - 8,96

AZ (Koleczkowo, tel 6760002) - 9,05

Bugerman (filia Łężyce, tel 685 9221) - 8,95 (w lutym byl jeszcze za 8,30 zl)

Prestol (Gdynia, Chwaszczynska 168, tel 629 94 00) - 8,78

 

dla porownania

Castorama (Rumia, tel 6797100) - 10,56

Teraz w Castoramie jest promocja i mają bloczki po 6,98 :)

 

Hej ludzie co to za cena te 6,98 ??????? przeciez to normalna cena a nikt nie napisal ze to bloczek "Szary" i ja dziekuje za takowy pelno w nim smieci i popiołów i za zdrowy to on niejest zwykly bialy suprotex to jest to a nie szarawy ...blbleeeeee

Hehe Ja tam nie wiem czy on szary, ale rozmawiałem dzisiaj z gościem z hurtowni budowlanej, to mówł, że w redzie cały transport wykupili bo taniej wychodziło niż od producenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozei ja sie dołączę i podam najświerzsze ceny Ytonga 24 z firmy Xella, które otrzymałam z 3 hurtowni trójmiejskich, jak sami zobaczycie rozrzut cen jest spory:

PRODOM Gdynia - szt. 9,65 brutto

OLTRANS Gdynia Pogórze- szt. 9,50 brutto

KAJA Gdańsk, Piekarnicza - 9,05 brutto

 

Wszystkie ceny z dowozem, tylko w KAJI palety zwrotne koszt za sztukę 2 zl, w innych hurtowniach koszt palety bezzwrotnej wliczony w cene. Wszystkie ceny z dowozem pod Gdynię samochodem z dźwigiem.

Nie trudno sie domyślic, którą ofertę wybraliśmy :)

 

Sprzedawca z firmy PRODOM przekonywal ,ze i tak dostalismy zniżkę 23%, gdyż tak mocno ceny podskoczyly od stycznia 2009. No, cóż , w Kaji jakos nie podskoczyły... :)

 

Ruszamy z piętrem od środy- hip,hip,hura!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WICIO69-ANDZEJ74-JADZIDEK-RAFFRAN-IWONA&JACEK-JUSTYNA I MICHAL-BOGNA-MARIOLA-L ZAPPA-MAGDAZABA...........nawet nie wiecie jak jestesmy zalamani odpisalismy do kazdego z was a z tego co piszecie nikt nie dostal zadnej wiadomosci.Nic nam nie pozostalo jak was wszystkich bardzo mocno przeprosic . Kazdy z was dal nam duzo wskazowek i namiarow ktorych bardzo ciezko byloby zdobyc za co dziekujemy bardzo.A wiec podajemy wam nasz mail [email protected] nr.tel.001-860356 5191 troche dziwny numer bo mieszkamy teraz w Stanach ale juz wkrotce bedziemy w POLSCE.Jezeli ktos chce nawiazac znajomosc bardzo prosimy o podanie dokladniejszych namiarow bo ta strona wiadomosci miedzy forumowiczami cos z nia nie tak....pozdrawiamy Iwona i Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ktos do nas odpisal i ze chce nam pomoc.Pozdrawiamy serdecznie. Mam pytanie czy ktos wie kto i gdzie mozna znalesc osobe/biuro/ pomagajace w uzyskaniu pozwolenia na budowe ...itd.Dziekujemy z gory Iwona Jacek .javascript:emoticon(':D')

 

Pan Kazimierz - biuro w Żukowie, on i oosby z nim współpracujące m.in. pan Kiwdzyński załatwią wszystko /no prawie/- zadzwońcie to wszystko będziedzie wiedzieli tel. 508355262 i /58/6817437.

Tak, dokładnie, to właśnie wspominany przeze mnie wcześniej KL-Projekt z Żukowa. Pani Krystyna i pan Kazimierz Lihsowie oraz współpracownicy między innymi pan Adam Kwidziński ze swoim Hydro-Projektem. Oni załatwiają wszyskie możliwe potrzebne "papierki" i dokumentacje. To duża ulga i oszczędnośc czasu. Ja byłam i wciąż jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Aktualnie realizuję przyłącze gazowe według projektu pana Adama :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WICIO69-ANDZEJ74-JADZIDEK-RAFFRAN-IWONA&JACEK-JUSTYNA I MICHAL-BOGNA-MARIOLA-L ZAPPA-MAGDAZABA...........nawet nie wiecie jak jestesmy zalamani odpisalismy do kazdego z was a z tego co piszecie nikt nie dostal zadnej wiadomosci.Nic nam nie pozostalo jak was wszystkich bardzo mocno przeprosic . Kazdy z was dal nam duzo wskazowek i namiarow ktorych bardzo ciezko byloby zdobyc za co dziekujemy bardzo.A wiec podajemy wam nasz mail [email protected] nr.tel.001-860356 5191 troche dziwny numer bo mieszkamy teraz w Stanach ale juz wkrotce bedziemy w POLSCE.Jezeli ktos chce nawiazac znajomosc bardzo prosimy o podanie dokladniejszych namiarow bo ta strona wiadomosci miedzy forumowiczami cos z nia nie tak....pozdrawiamy Iwona i Jacek

No to czekamy na Was w Polsce :lol: . Kiedy wracacie? Jeśli w czymkolwiek będę mogła pomóc, to nie ma sprawy, zawsze chętnie :p . Zresztą fora Muratora to jedna wielka grupa ludzi, którzy najpierw szukają pomocy, a potem oddają ją innym szukającym :D itd..itd...Pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Mariolu przyjechalibysmy juz teraz ale niestety praca ....praca....praca ja ze synkiem przyjade juz niedlugo aby choc troszeczke przyspieszyc bodowe ale pewnie zachwile bedziemy musieli wrocic bo znowu ta praca...praca.Dziekujemy za mile slowa i my tez jezeli ktos potrzebuje pomocy zwazane ze Stanami napewno pomozemy.Pozdrawiamy Iwona i Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...