Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich dawnych i nowych forumowiczow. Jesli ktos z Was nie mialby pomyslu na to, kto ma mu wykonać świadectwo energetyczne dla domu lub potrzebowal kierownika robot elektrycznych (uprawnienia budowlane elektryczne bez ograniczn do projektowania i nadzoru) - moze skontaktować się z moim mezem - tel 501 441 198.

 

A poza tym to:

 

Radosnych, zielonych, jajecznych, pogodnych, rodzinnych świąt :)

Jakie ceny stosuje Twój mąż przy świadectwach energetycznych ? Wiem, wiem wszystko zależy do kubatury i powierzchni, ale zakładamy że jest to normalny dom, bez klimy, PC etc. 154m2 powierzchni użytkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzieki za pomoc z temacie blaszakow.najtansze maja garaze24.pl 1100 2x3

pozdrawiam

 

Moja rada - nie kupuj takiego małego! Też chciałem zaoszczędzić, ale dzień przed zamówieniem żona mnie przokonała do wydania 300zł więcej na garaż 3x5 i... przez rok jej dziękowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas świąteczny, czas radości.

Niechaj w sercu szczęście zagości.

Niechaj spełnią się życzenia:

zdrowia, szczęścia, powodzenia!!!

 

Pragniemy złożyć życzenia

zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

obfitości na świątecznym stole,

smacznego jajka oraz wiosennego nastroju

w rodzinnym gronie dla wszystkich budujacych!

 

Monika i Darek

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc z temacie blaszakow.najtansze maja garaze24.pl 1100 2x3

pozdrawiam

 

Moja rada - nie kupuj takiego małego! Też chciałem zaoszczędzić, ale dzień przed zamówieniem żona mnie przokonała do wydania 300zł więcej na garaż 3x5 i... przez rok jej dziękowałem :D

 

ok.dobre rady zawsze w cenie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie - kupiliscie stal ? - gdzie maja dobre ceny ?

 

rejon - ( Kszuby-Gdansk-obwodnica-Pruszcz Gd )

Spróbuj ROL-STAL w Pruszczu.

Po negocjacjach można całkiem dobrą cenę dostać. :wink:

 

ja właśnie zamówiłem w Przodkowie

http://www.phudom.pl/firma/

mam blisko wiec transport w cenie

jutro przyjeżdża :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do ogrodu dla dziecka huśtawki ze zjeżdżalnią, domku i tym podobnych atrakcji. Chciałabym, aby były to rzeczy z drewna. Gdzie kupowaliście takie atrakcje do swoich ogrodów? W marketach budowlanych pojawiły się pojedyncze modele huśtawek, ale może kojarzycie inne miejsca gdzie jest większy wybór tego typu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

potrzebuje namiar na minikoparke okolice Chwaszczyna dokladnie Bojano.

PS

ile kosztuje godzina pracy koparki?

 

Pan Wojtek (Chwaszczyno) 604 419 436 lub jego brat - Marek 606 138 850. Ilekroc dzwonilam, byli "od reki". U nich mozna tez zamowic piasek/zwir.

 

ps. w zeszlym roku za duza koparke placilam 80 zl/h + 50 zl za dojazd (jesli praca dluzej niz 5 h nie bylo oplaty za dojazd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do ogrodu dla dziecka huśtawki ze zjeżdżalnią, domku i tym podobnych atrakcji. Chciałabym, aby były to rzeczy z drewna. Gdzie kupowaliście takie atrakcje do swoich ogrodów? W marketach budowlanych pojawiły się pojedyncze modele huśtawek, ale może kojarzycie inne miejsca gdzie jest większy wybór tego typu rzeczy?

 

izi, na allegro jest spory wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po swietach. Chcialem zapytac czy ktos moze polecic sprawdzoną hurtownie (atrakcyjna cenowo) z kominami systemowymi Sklaniam sie ku schiedlowi albo leierowi wiec jesli ktos kupowal gdzies w okolicach 3 city i jest zadowolony z obslugi i ceny moze podzieli sie namiarami i spostrzezeniami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

przymierzam sie do wylozenia podjazdu do garazu...

 

no wlasnie czym?

 

kostka widze jest w grubosciach od 4cm i wiecej

plyta azurowa 8cm i wiecej

 

po podjezdzie ma czasem jezdzic szambowoz

 

co byscie polecali?

 

pozdrawiam

 

c

Jeśli coś ma po podjeździe jeździć to kostka musi być minimum 8cm na podsypce z cementu, grunt dobrze zagęszczony i utwardzony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...