Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Poleciłby ktoś jakąś firmę która wykonuje roboty ziemne (koparka) interesuje mnie wybranie ziemi pod fundamenty domu. Ile teraz mniej więcej można liczyć za godzinę pracy koparki? Rejon: Banino

 

pozdrawiam

 

Na białej liście na ostatniej lub przed ostatniej stronie Mariola poleca pana koparkowego, który u niej wykonywał roboty ziemne. Zajrzyj, ona też jest z Banina.

 

Ja poszukuję koparkowego z okolic Wejherowa. O cenach też chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi z tą białą listą Mariolii - czytaj nie mogę znaleźć. Dziś jeden Pan proponował mi 100 pln za godzinę pracy koparki, a czy jest dobry to nie mam pojęcia. Cena chyba niezbyt wygórowana tym bardziej iż znajomy 2 lata temu płacił 70 pln za 1 h. Jak operator koparki jest dobry to pod taki przeciętny dom powinine w 2-3 h wybrać glebę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poleciłby ktoś jakąś firmę która wykonuje roboty ziemne (koparka) interesuje mnie wybranie ziemi pod fundamenty domu. Ile teraz mniej więcej można liczyć za godzinę pracy koparki? Rejon: Banino

 

pozdrawiam

 

U mnie trzy lata temu kopał p. Lademann z Lnisk. Bardzo sprawny operator koparki. Tel.: 501222123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi z tą białą listą Mariolii - czytaj nie mogę znaleźć. Dziś jeden Pan proponował mi 100 pln za godzinę pracy koparki, a czy jest dobry to nie mam pojęcia. Cena chyba niezbyt wygórowana tym bardziej iż znajomy 2 lata temu płacił 70 pln za 1 h. Jak operator koparki jest dobry to pod taki przeciętny dom powinine w 2-3 h wybrać glebę.

 

http://forum.muratordom.pl/trojmiasto-biala-lista-wykonawcow,t61774-480.htm

 

Ostatnia strona, nick Mariola11. Jakbyś nie znalazł to wklejam jej post, mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko temu:

 

POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!

Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !

 

Jest z Miszewa, czyli myślę, że działa w okolicach: Gdańsk, Rębiechowo, Żukowo, Kartuzy, Chwaszczyno, itp... U mnie pracował w Baninie

Pozdrawiam

 

Polecam ci lekturę całej białej listy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię kominy Shiedla w rozsądnej cenie?

 

Gdzie zamówić beton z gruchy w okolicach Wejherowa?

 

beton kupisz w takich firmach jak:

- wakoz beton (z Luzina) - /maja chyba jeden z lepszych/

- oltrans (z Mrzezina)

- jubet (z Bolszewa) - /kiedys jak sie interesowałem, to slyszalem ze jakosc nie była najwyzsza/

- tomi (z Gdyni)

 

aktualnych cen nie znam - trzeba podzwonic i popytac.

 

 

My braliśmy cały beton z Jubetu- zero zastrzerzen do jakości, a cena konkurencyjna. No i frontem do klienta ;)- jak przesuwalismy wylewanie o dzien i dwa to nie było najmniejszego problemu. Przyjeżdzali tez z dnia na dzien oraz w sobotę . Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie dziękuję za pomoc monikaa13. Jutro zadzwonie do tego człowiek co mi polecasz i zobaczę jakie ma ceny. Jeszcze raz dzięki.

 

Hej, hej, hej powoli... To nie ja polecam tylko pani o nicku Mariola11. Ja podałam ci tylko jej post i link do białej listy.

Nie mam nic wspólnego z tym panem, nie znam go, nic nie wiem. Sama też poszukuję ale z innego rejonu pomorskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bywalców

 

 

Poszukuje dobrej ekipy do stanu surowego. Z góry dziekuje

 

Dobre i polecane ekipy znajdziesz w wątku "Biała lista" na forum "Wykonawca doskonały i mniej"

http://forum.muratordom.pl/trojmiasto-biala-lista-wykonawcow,t61774.htm

 

Trzeba trochę poczytać ale ekip sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dawnych i nowych forumowiczow. Jesli ktos z Was nie mialby pomyslu na to, kto ma mu wykonać świadectwo energetyczne dla domu lub potrzebowal kierownika robot elektrycznych (uprawnienia budowlane elektryczne bez ograniczn do projektowania i nadzoru) - moze skontaktować się z moim mezem - tel 501 441 198.

 

Polecam. Pan Sławomir jest u mnie kierownikiem robot elektrycznych, ktorego to kierownika wymagaja przepisy budowlane (tak samo zreszta jak kierownika do robot wod-kan tyle). Nikt o tym prawie nie wie, bo inspektoraty budowlane nie egzekwowaly tego od nikogo. Az w moim przyszlym powiecie - Wejherowie - pojawil sie nowy naczelnik inspektoratu budowlanego (z Gdyni) i zaczal wymagac kierownikow (zglaszanych na 7 dni przed rozpoczeciem robot!) od wszystkich budujacych jednorodzinne domki. Tak wlasnie powiedziala mi pani w inspektoracie odpowiadajac na pytanie czy tylko ja jestem tak "dyskryminowany". Mam juz klopot z glowy ale "pare" zl z tej okazji do wydania extra. A jak juz placic komus, to lepiej takiemu co doradzi (jak pan Slawomir) niz tylko zlozy wymagany prawem podpis w dzienniku budowy...

 

Bardzo serdecznie dziekuje w imieniu meza za mile slowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia zestawow kupionych na gieldzie w Pruszczu

 

http://i39.tinypic.com/w1qvk8.jpg

 

http://i39.tinypic.com/15gxh11.jpg

 

CMyK

 

Dzięki, bardzo ładne, możesz napisać ile zapłaciłeś za stół krzesła oraz zjeżdżalnio-huśtawkę ? Ciekawi mnie jak rozwiązałeś mocowanie zjeżdżalni z huśtawkami do podłoża: wkopałeś w ziemię czy jakieś kotwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...