Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaca - witamy wśród żywych. To Ty już mieszkasz ponad tydzień i dopiero teraz nam o tym mówisz. Popraw się chłopie :D

 

Zachar - co do komina to nie mam pojęcia. Może zbyt słabo związany. Wiatry i te sprawy. Nie mam pojęcia.

Co do porty to obawiam, się że nic nie zdziałasz w temacie terminów. Ja czekałem miesiąc. Jaby tego było mało to z jedną ościeżnicą się pomyliłem i oddałem ją i czekam już na nia ponad miesiąc a jest to wc na parterze.

 

Ewusia - Beata żyje, ale w temacie dziecka na razie cisza. Jest już dość nerwowa. Chodzi po schodach i nic. Trzeba czekać. Powiadowmie was o efektach.

 

Pozdrawiam

 

Docent - jak tam na froncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jaca- słyszałem ze przy pompie ogrzewanie powinno być niskotemperaturowe czyli np. podłogowe a to nie jest najlepsze w pokojach dziennych, koszty kopania studni na moim terenie plus dodatkowe ocieplenie i itd. powodują ze nie biorę tego pod uwagę. Pewne znaczenie ma też to że jest to dla mnie coś nowego, a nie mam dość czasu na dokładne przestudiowanie wszystkich informacji.

Pozostaję przy tradycji tzn. gazie, zwłaszcza że go mam.

grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

Dom Kodiego - godny podziwu. Tylko mazyc o tym, aby nam tez sie tak udalo...

 

Jaca - niewybuch jest jeszcze o tyle lepszy, ze Ci calej okolicy nie przekopia w poszukiwaniu kolejnej np ziemianki czy grobowca... a po wyciagnieciu twojej bomby szukali jeszcze czegos?

 

Kodi - rada dla Twojego syna- odkurzacz wysmienicie wciaga muszki owocowki :) - sprawdzone w moim domu...

 

Groszek - no wlasnie, dlaczego uwazasz, ze to zamknieta spolecznosc?

 

A ja od wczoraj spowrotem w Anglii - zarabiac na to, aby bylo za co stawiac sciany...

 

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek - jeszcze raz dzięki za wizytę. Nie przesadzaj z tym domkiem. Totalnie zwykła chata bez żadnych bajerów. Co do muszek to zlikwidowlaiśmy źródło - jest coraz lepiej. Tylko jakieś niedobitki. :lol:

 

Pozdrawiam

 

Groszek - no właśnie - myślałem że to wyjaśnisz, ale ...

Przecież jesteśmy otwarci na wszystkich, a to że z niektórymi znamy się dłużej to chyba nic złego. Nie pozostaje Ci nic innego niż sie z nami integrować. Przecież nie gryziemy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROSZEK - to czasami tak sie wydaje. Tu jest niestety tak, ze kazdy jest zabiegany, laik i czyta/uczestniczy dobrowolnie. To powoduje, ze albo sie nie zna odpowiedzi, albo sie akurat nie czytalo forum, albo po prostu nie ma czasu na klepanie. Nikt nie ma zlej woli, uwierz. Pobadz z nami dluzej, zpobaczysz, bedzie lepiej. Sam kilka razy mialem wazne dla mnie pytania i zero odzewu. Ale to takie niezobowiazujace community wiec nie bardzo jest jak wprowadzic obowiazek odpowiedzi na post. No i co wazne, ja np. jestem zdania, ze jak sie nie znam to nie doradzam. To oznacza, ze czasami milcze.

 

Pozdrawiam

JACA

 

PS> Od jutra bede mial KANALIZE i spuszczal wode!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszek - Jaca ma rację. Ja kocham kobiety, (kurde żeby żona nie usłyszała) i uwielbiam z nimi gadać. Brak odpowiedzi nie jest złą wolą.

 

Prześledź forum - jakie były początki naszej grupy. Ile osób było ile gdzieś przepadło. Bądź cierpliwa.

 

To jest koleś Max31. Ani witam, tylko gdzie folia.

Max31 folia można kupić wszędzie, tzn. od ręki. Pytanie jaka:wysokoparoprzepuszcalna, niskoparoprzepuszczlna, dach deskowany, niedwskowany - pozostaje tylko się domyślać. Każda hurtownia ma taki asortyment i nie powinno byc problemu z jej kupnem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Muszę kupić:

1. regulator pokojowy do kotła gazowego, ale chcę by miał trochę bajerów w stylu zmiana temp. podczas doby, jakiś czujnik, funkcja weekendowa itp.

2. coś na komin do kominka /rotowent/

 

Jakie macie doświadczenia. co kupić, gdzie za ile. gadulstwo mile widziane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - no to wszystko jasne. Nie mam zwyczaju nikogo negować, ani zwracać uwagi, ale Groszek ma problemy, potem Ty wpadasz jak burza.

Sorry również.

 

Zastanów się jaką chcesz folię to poradzimy.

 

Tak na marginesie to popisz coś o sobie i coś więcej niż w wątku "o sobie".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio, Kodi - wielkie dzięki za słowa uznania ( urosłem) - tym bardziej , że wykonane to było w całości moim dziełem ( z pomocą wujka - przy zbrojeniu i szalowaniu). Aż dziw mnie bierze skąd budowlańcy mają cenniki za swoje prace - w kosztorysie od jednego wykonawcy zapłaciłbym 3,5 tys za ten element - a był to raptem tydzień , ale wytężonej pracy.

Jaca - gratuluję przeprowadzki i powodzenia w urządzaniu gniazdka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - jeszcze raz gratuluję. Ja znam te teksty robotników. Wie Pan - paliwo, muszę opłacić robotników do tego zusy, skarbówka. Wie Pan na czysto to ja mam 20% z tego.

 

Pozdrawiam i walcz dalej. Ile mogę trzymać opad śniegu nad naszym pieknym krajem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowy na forum i nie za bardzo jeszcze wiem jak się poruszać więc byc moze jest lepsze miejsce na mój post.

 

Bardzo proszę o namiary na sprawdzoną firmę do wykonania kotłowni gazowej, instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnej w domku 150m2

 

pozdrawiam,

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Max, Marek - witamy na forum.

 

Groszek - ja też (tak jak Kodi) lubie kobiety :roll: . Nie bierz do siebie, że coś pozostało bez odpowiedzi. Ja, jak widze pytanie i jestem pewien odpowiedzi, to zawsze odpowiadam. Jesli nie wiem, wciskam morde w kubeł i sie nie wychylam, co by szkód nie narobić. I nie uciekaj stąd przypadkiem. :)

 

Marek - spróbuj może w firmie TORUS tel. 340 - 93 - 96, właściciel Tomasz Mierzwicki. Gość ma dar tłumaczenia wszystkiego klarownie nawet laikowi. Do tego wie co robi i wybiera rozwiązania odpowiednie dla inwestora, a nie cenowo dla siebie. Jest też producent kotłów o tej samej naziwe (Torus), ale zbieżność nazw przypadkowa.

I Twój post trafił bardzo dobrze. :)

 

Docent - słowa uznania jak najbardziej zasłużone. Nie bądź taki skromniacha.

 

Jaca - gratulacje za przeprowadzke. Ja jeszcze mam jazde bez trzymanki. Jeszcze kilka tygodni ...

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...