Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Akrimka
Witam serdecznie

Mam pytanie do znających temat: ile obecnie płaci sie za m odeskowania i pokrycia papa dachu (dach 210 m koperta prosta bez zadnych wykuszy,lukarn jaskólłek itp) tylko 7 okien połaciowych) Jezeli macie namiary na kogos sprawdzonego do odeskowania a pozniej do wykonczenia dachu dachowka i osadzenia okien bardzo prosze o namiary (lolalizacja budowy Kosakowo)

Z gory dziekuje pozdrawiam

 

Normalna cena to chyba 10zł/m2 z papa. dachówka około 45zł/m2 z obróbkami, okono 150-200zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A czy ktoś ma okna z firmy WITRAŻ OKNA kolo Białegostoku, ale zamawiane w firmie Styl z Żukowa?

Oferta cenowa interesująca, parametry okienne nie najgorsze, a przede wszystkim okna w kolorze np dębu nie z okleiną tylko barwione w masie. Zastanawiam się jeszcze - mam trochę czasu do zamówienia, ale nie spotkałam się z nimi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma okna z firmy WITRAŻ OKNA kolo Białegostoku, ale zamawiane w firmie Styl z Żukowa?

Oferta cenowa interesująca, parametry okienne nie najgorsze, a przede wszystkim okna w kolorze np dębu nie z okleiną tylko barwione w masie. Zastanawiam się jeszcze - mam trochę czasu do zamówienia, ale nie spotkałam się z nimi na forum.

Wg mnie lepszym wyborem w Trójmiescie są okna Vetrexu.

Podobny produkt: czyli ten sam profil (VEKA), podobnie nastowiona firma, chociaż Vetrex jest znacznie większy i ma więcej "papierów" na swoje okna.

To tak drogą lokalnego patriotyzmu. Nie żebym źle mówił o Witrażu - są bliżej mnie, ale że sprzedaje ich już kolega, to musiałem szukać alternatywy - z perspektywy czasu nie żałuję wyboru Vetrexu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi moze polecic ekipę, która mi postawi ściany działowe, ociepli dom wełną i zrobi elewację klinkierową?

 

Byłabym baaaaardzo wdzięczna za namiary na sprawdzone ekipy.

Budowa pod Gdynią.

 

Na gwałt poszukuję ludzi do roboty, gdyz dotychczasowa ekipa zawinęłą sie na inną budowę i udają,że nie istnieją :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na tani transport z HDSem (ciężkim). Do przewiezienia jest barak (2x6m, waga ok.3ton) z Skowarcza do Pszczółek. Najtaniej znalazłem za 300zł (załadunek+transport+rozładunek), ale przy cenie baraku 100zł to trochę dużo :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jestescie po odbiorze szamba - bo ja mam w warunkach zabudowy szambo zalecane (w calosci z atestem itd ) wyglada jak mala lodz podwodna ale ja cos innego chcialem zapytac czy mozna kregi wkopac lub inny rodzaj , bo podobno wejherowo strasznie restrykcyjnie podchodzi przy odbiorze - sprawdza szczelnosc itd i niemoze byc podobno z kregow ...???? prawda to ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Stoje obecnie przed dylematem wyboru długości okapu dachowego wokół domu. Powiedzcie jaki długie okapy macie w swoich domach (chodzi mi o wymiar poziomy od ściany do końca krokwi, nie po skosie krokwi) Mam dach 4 spadowy i w projekcie okap w poziomie 80cm. Nie wiem jak jest tendencja ale mysle o wydłuzeniu go ale nie wiem o ile żeby nie przesadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Mam do sprzedania Stemple Budowlane po mojej budowie.

 

200 szt - 2,7m

20szt - 4 m

20szt - 3,3 do 3,5m

 

Sprzedam całość !!!

 

Cena 4 zł dotyczy długości 2,7m !!!

 

Cena do małej negocjacji !!!

 

http://allegro.pl/item631931661_stemple_budowlane_2_7_do_4m.html

 

------------------------------------------------------------

Mam do sprzedania nadproże "L" 90 cm

2 szt !!!

 

15 zł za 1 L !!!

 

http://allegro.pl/item631941198_nadproze_90cm.html

 

------------------------------------------------------------------

Przedmiotem mojej aukcji jest drewno sezonowane 20 lat.

Drewno w balikach, do obróbki stolarskiej na parkiet lub fronty mebli !!!

1m3 !!!

Cena do negocjacji !!!

Po uprzednim kontakcie telefonicznym 505 059 936 , możliwe zobaczenie drzewa !!!

 

http://allegro.pl/item636176812_drewno_drzewo_na_parkiet_oraz_meble.html

 

--------------------------------------------------------------------

 

Mam jeszcze do sprzedania przyczepę kampingową na budowę , bez możliwości rejestracji, wkrótce wystawię na allegro:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam do odsprzedania 250 stempli (grube i zdrowe, mogą obsłużyc jeszcze nie jedną budowę) 160 sztuk o długości 2,8 m i 90 sztuk o wymiarze od 3m do 3,3 m. Cena 3 pln za stukę Gdyby ktos pokusił sie na wszystkie tj 250 sztuk na raz jestem skłonny oddac po 2,7 PLN za sztukę. Cena do delikatnej negocjacji :) Lokalizacja stempli Gmina Kosakowo, miejscowość Suchy Dwór. Transport i załadunk we własnym zakresie

O szczegóły prosze pytac na Priv.

Pozdrawiam maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie budowlańców z Trójmiasta i okolic! Miło mi jest być tutaj w Waszym gronie!

 

Mam pytanie: szukam stempi (ok 180szt - dł. min 2,8m; pisałem już do tych co się ogłaszają, mam nadzieję na odzew), desek szalunkowych (3-3,5m3) oraz kantówek/łat(1,5m3 - 6/10cm lub podobne) do podparcia desek. Gdzie najlepiej uderzać w tej kwestii - jak najbliżej i taniej Gdyni.

 

Pozdrawiam, KAmil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie budowlańców z Trójmiasta i okolic! Miło mi jest być tutaj w Waszym gronie!

 

Mam pytanie: szukam stempi (ok 180szt - dł. min 2,8m; pisałem już do tych co się ogłaszają, mam nadzieję na odzew), desek szalunkowych (3-3,5m3) oraz kantówek/łat(1,5m3 - 6/10cm lub podobne) do podparcia desek. Gdzie najlepiej uderzać w tej kwestii - jak najbliżej i taniej Gdyni.

 

Pozdrawiam, KAmil

 

witam,

ja mam górę grubych stempli o długości powyżej 2,80. Budowa pod Gdynią. Po szczegóły proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...