Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję ekipy do podłączenia i zabudowania kominka z półokrągłą szybą, rozsądnej cenowo, za wszelkie namiary z góry dzięki!

Aha dodam, że rozprowadzenie ciepłego powietrza jest już wykonane, teraz tylko to podłączyć zgodnie ze sztuką :) i obudować.

pozdrawiam

 

Poza tym może ktoś podzieli się swoim rozwiązaniem na zbieranie deszczówki, jak to się sprawdza? ile kosztuje?

jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję ekipy do podłączenia i zabudowania kominka z półokrągłą szybą, rozsądnej cenowo, za wszelkie namiary z góry dzięki!

Aha dodam, że rozprowadzenie ciepłego powietrza jest już wykonane, teraz tylko to podłączyć zgodnie ze sztuką :) i obudować.

pozdrawiam.................

 

Moge polecic goscia od kominkow.

Adam K. 0885 968 210 z Sopotu.

Stawial nam kominek, robil cala jego zabudowe ,a takze stawial grill razem z wedzarnia. Wszystko wedlug naszego projektu.

Robi wedlug projektu inwestora, ale i rowniez pomoze go zaprojektowac, pomoze w doborze materialow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do podłączenia i zabudowania kominka z półokrągłą szybą, rozsądnej cenowo, za wszelkie namiary z góry dzięki!

Aha dodam, że rozprowadzenie ciepłego powietrza jest już wykonane, teraz tylko to podłączyć zgodnie ze sztuką :) i obudować.

pozdrawiam.................

 

Moge polecic goscia od kominkow.

Adam K. 0885 968 210 z Sopotu.

Stawial nam kominek, robil cala jego zabudowe ,a takze stawial grill razem z wedzarnia. Wszystko wedlug naszego projektu.

Robi wedlug projektu inwestora, ale i rowniez pomoze go zaprojektowac, pomoze w doborze materialow.

 

Możesz się zamiesić fotki grilla oraz cenę ? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotkami grilla trzeba jeszcze troche poczekac poniewaz dopiero bede wykanczac komin i oblaza go kamieniem. Grill bowiem jest na scianie budynku na wspolnym (podwojnym) kominie od kominkia. A trzeba tez jeszcze popracowac nad rusztem wiec potrwa to troche. Jak nie masz daleko i znajdziesz czas mozesz podjechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości :)

 

Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości :)

 

Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

 

A.

Czy wycenę w Sulęczynie robił szef czy handlowiec - Darek?

Ja sobie chwalę współpracę z Nimi, a ceny zimą dawali najlepsze, chociaż ciężko mi porównać z Ambitem, bo tam mnie olali i przez trzy tygodnie nie potrafili zrobić wyceny :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości :)

 

Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

 

A.

 

Z Ambitu braliśmy cały materiał na dach i polecam. Delarzy polecałam na Białej Liście, sprawdź namiary. To jedyna ekipa, z której byliśmy 100% zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dostawców, od których mógłbym kupić niedrogo i dobrej jakości:

1) podbitkę dachową PCV,

2) siatkę ogrodzeniową powlekaną PCV i furtkę

3) kostkę brukową.

 

Szukam też firmy, która posiada zagęszczarkę, solidnie i niedrogo wykona zabruk na podjeździe do garażu.

Jak ktoś ma jakieś namiary, będę wdzięczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zwracam sie do was z zapytaniem czy znacie może jakąś w miare solidną i niedrogą ekipę budowlaną gdzieś z okolicy żukowa .

Bede startował niebawem z budową domku letniskowo -mieszkalnego -68m2 w miejscowości sitno za żukowem .

Dziękuję z góry .Pozdrawiam

 

email ; [email protected]

 

A ja bardzo polecam firmę Zet-Bud , www: http://zet-bud.pl/. Własnie skończyli nam budowę domu do stany surowego zamkniętego - także konstrukcja dachu. Jestesmy zadowoleni - chłopaki bardzo pracowite, uczciwe i słowne. Pracują z głową i nie trzeba trzy razy powtarzać, ani pokazywać palcem. Na budowie porządek. Na jesień mają nam robić jeszcze ocieplenie i elewację - to napiszą jak poszło. Robią jeszcze wykończeniówkę ,ale na ten temat nie mam jeszcze zdania - może pochwalę później. Naprawdę polecam, jakby co to mogę przesłać kilka fotek z budowy na maila.

A co do ceny - to skóry nie zadrą i można się dogać - raczej cena normalna za porządną robotę, ale zawsze może być niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości :)

 

Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

 

A.

Czy wycenę w Sulęczynie robił szef czy handlowiec - Darek?

Ja sobie chwalę współpracę z Nimi, a ceny zimą dawali najlepsze, chociaż ciężko mi porównać z Ambitem, bo tam mnie olali i przez trzy tygodnie nie potrafili zrobić wyceny :-?

 

Kolejną wycenę to chyba już p. Rafał... Rozumiem, że ma to znaczenie - cenowo czy też pod wzgl. jakości oferty

nie wiem, na kogo się zdecydować, bo ceny w ofercie teraz podobne mają.

Robili Tobie dach? Która ekipa?

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robiła ekipa Krzysztofa Białka, która współpracuje z tym Tartakiem.

Trzech młodych chłopaków, bardzo sprawnie pracujących i nie kombinujących jak zarobić, żeby się nie narobić.

Jestem bardzo zadowolony.

U mnie robili przy naprawdę paskudnej pogodzie, a mimo to nie szli na skróty.

Kierownik też był zadowolony i nie miał żadnych uwag co do ich pracy.

Jestem z Nimi umówiony na drobne poprawki i nie marudzili, że nie mają czasu itp.

Robili konstrukcję i kładli dachówki.

Teraz będą robili instalację odgromową.

 

Ja polecam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zakręcona jestem :)

Chodzi o koszt odgromówki, ale i o dach mogę spytać (ew. porównać cenę, jak dalej negocjować, etc.)... W razie czego - na priv?

Kosztu dachu chyba nie ma sensu porównywać bo każdy dach jest inny.

U mnie prosty dwuspadowy, więc stosunkowo łatwy i mało odpadu jeśli chodzi o dachówkę.

Koszt odgromówki na dachu to około 1500zł z robocizną, więc chyba nie aż tak dużo.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, po wykonczeniowce zostaly mi panele QuickStep, cale 7 opakowan, nieotwieranych, seria Quadra, kolor Palermo UF407, nadaja sie na ogrzewanie podlogowe.

 

moze ktos bylby chetny?

 

http://www.panele-podlogowe.eu/zdjecia/373.jpg

 

Długość : 39,6 cm

Szerokość : 39,6 cm

Grubość : 8 mm

1 opakowanie : 10 płytek - 1,5682 m2

 

Wszystkie 4 krawędzie nowych płytek z naturalnego kamienia są delikatnie fazowane. Płytki te można łączyć z podłogami z serii Quick-Step Elegance, co oznacza, że możliwa jest cała gama różnorodnych kombinacji.

 

 

jesli ktos jest chetny to prosze o kontakt na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...