Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia. :wink:

 

polecam przejrzeć forum, już było omawiane

firma GEO-DOM

 

Macie jakieś w miarę świerze namiary na tą firmę, bo pod ich numerem non sop się sekretarka włącza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich,

 

Niedługo ruszamy z budową naszego domku. W związku z tym mam pytanie. Może ma ktoś z was do odsprzedania skrzynkę elektryczną (prowizorkę) na budowę.

A może wiecie gdzie można dostać taką rzecz w miarę tanio.

 

Pozdrawiam

 

Witam w gronie budujących :)

 

Swoją rozdzielnię Z-1A/RB kupiłam na allegro za 390 zł. Taniej nie znalazłam...

 

PS. W razie czego będę mieć niedługo do odsprzedania deski szalunkowe i stemple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia. :wink:

 

polecam przejrzeć forum, już było omawiane

firma GEO-DOM

 

Macie jakieś w miarę świerze namiary na tą firmę, bo pod ich numerem non sop się sekretarka włącza?

 

Ostatnio rozmawiałem z Panem Szołańskim i wybierali się na urlop, może dlatego włącza się sekretarka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości :)

 

Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

 

A.

 

Z Ambitu braliśmy cały materiał na dach i polecam. Delarzy polecałam na Białej Liście, sprawdź namiary. To jedyna ekipa, z której byliśmy 100% zadowoleni.

A ja przyprowadzilem do nich "swoja" ekipe dekarzy bo chcialem miec z jednej strony VAT 7% a z drugiej umowe laczna na robocizne i materialy. Aby nie bylo potem problemow, ze ci od materialow twierdza, ze wykonawca co spindolil, a wykonawca, ze to kiepski material...

BTW, Ambit jak najbardziej polecam (CENY!), kontakt tez konkretny i profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz troche ekip sie przewinelo (jestem na etapie przed elewacjami na zew., i przed g-k wew.) i mam takie wrazenie, ze najwiecej ekip mam ani na bialą listę ani na czarną... Zawsze są jakieś "ale". Na wpisy na czarną nie zasługują, na białą nie wiem... Też macie takie odczucia?

 

Przykłady:

- ekipa stan surowy: ściany równo, dużo podpowiedzi zmian (m.in. zaoszczedzenia kasy) względem projektu, uczciwość (!), jak należy a tu nagle się okazuje, że jak lali na strop beton (WAKOZ - na czarną listę z nimi!) to nie dodano chemii (a musiał chyba jakiś mróz chwycić w nocy; nie miałem wówczas świadomości, że niezależnie od szefa ekipy oraz opłacanego kierbuda taką podstawową sprawę powinienem przypilnować) co po pół roku wyszło - na szczeście po opukaniu i zdrapaniu okazało się, że tylko miejscami i tylko cienka warstewka. ALE CHEMIA POWINNA BYĆ MUSOWO, ZAŚ WAKOZ PODOBNO NIGDY NIE DAJE JEJ NAWET ZIMĄ. Na marginesie: ówczesny kierbud wywalony z mojej budowy już kilka miechów temu za coś innego. I teraz pytanie: czy taka ekipa nadaje się na białą listę? załóżmy, że wszystko inne super, a tu taki "jeden raz" ale nie jest to jak widać drobnostka...

- wylewka: super równo, jak należy, jedynie w dwóch miejscach trzeba wylewki samopoziomującej (na obszarze po 2 m2) i w dwóch innych zeszlifowania małych górek (ze 2-3mm powyżej normy), zostanie to zrobione/poprawione (mam nadzieję 8) ) lada dzień. czy taka ekipa to biała lista...?

 

P.S. dlaczego większość ekip to syfiarze-śmieciarze? jak się nie powie aby sprzątali, to nie posprzątają, jak sprzątają, to nie wszystko, jak zapakują w worki, to np. butelek po napojach już nie... a tekst typu "ale przecież będzie pan sobie tutaj teren równał i zasypie to" to już wzbudza we mnie tylko śmiech. dlaczego jak ci sami ludzie pracują np. w Niemczech to zostawiaja budowę w czystości (codziennie!) a w Ojczyżnie już im się nie chce? ile jeszcze lat musi upłynąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia. :wink:

 

polecam przejrzeć forum, już było omawiane

firma GEO-DOM

 

Macie jakieś w miarę świerze namiary na tą firmę, bo pod ich numerem non sop się sekretarka włącza?

 

Ostatnio rozmawiałem z Panem Szołańskim i wybierali się na urlop, może dlatego włącza się sekretarka !

 

Pan nazywa sie SZYŁAŃSKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izulek

Właśnie o tej jednej Uli mówiłam,mam tylko nadzieję,że jest ich więcej.Bartyś dużo mi wyjaśniła,jak również jej zdjęcia wiele mi pomogły.Jednak ja jestem typem dotykowca,jak zobaczę to dopiero mam pełną jasność.Dlatego szukam kogos,kto buduje Ulę o okolicy.Jednakże dziękuję za odzew :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia. :wink:

 

polecam przejrzeć forum, już było omawiane

firma GEO-DOM

 

Macie jakieś w miarę świerze namiary na tą firmę, bo pod ich numerem non sop się sekretarka włącza?

 

Ostatnio rozmawiałem z Panem Szołańskim i wybierali się na urlop, może dlatego włącza się sekretarka !

 

Pan nazywa sie SZYŁAŃSKI

W związku z tym iż pan

Szyłański jest nie osiągalny dostałam namiary na kolejnego pana od odwiertów.Zadzwoniłam w piątek ,w poniedziałek godz.8.00 telefon z prośbą o spotkanie już na działce .Trzy odwierty pełna dokumentacja wyniki badań geologicznych w piątek ( błyskawicznie ).Jak na razie super podaje telefon Marian Orzechowski 601-631-069.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...