Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

deska laminowana Witex


misza

Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Mam Pergo na clic czyli zatrzask, dąb-klepkę. Użytkuję półtora roku i są świetne. Warte są tej ceny[prawie 100zł. minus mały upust].

Dlaczego?

- mają 5 klasę scieralności,

-mają piekny połysk bez używania środków nabłyszczających

-idealnie przylegają -nie ma żadnych szpar, trudno dostrzec łączenia

-nie mam przy nich żadnej pracy ,poza przemyciem samą woda

-ułożone na pokładach wyciszających[nie na gąbce] nie "stukają"

- maja dożywotnia gwarancję

Jestem bardzo zadowolona, a dodam ,że szukałam i myslałam o podłodze blisko pół roku. Polecam.

Sa też bardzo łatwe w montażu,wszystko pasuje idealnie, nie miałam ani jednej uszkodzonej deski.

Szczerze powiem, że wybrałam Pergo ze wzgledu na jakość i piekny połysk. Pozdrawiam. :D

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mam klepke wisnia...najgorsze jest to ze musze ciagle je mys specjalnymi płynami i prawie sucha szmata albo mopem bo sa widoczne slady

2. przejdziesz latem bosa stopa po panelu i juz sa paskudne slady..

3. mam je 5 rok..i mimo ze panele zaczynaja byc widoczne łaczenia...

4. raz moj kot załatwił swoja sprawe na panelu...i zgadnijcie co sie zrobiło? burchel..

 

Ogólnie wygladaja ładnie...ale moze jednak jakies jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmurka, czy Pergo to panele bezklejowe? i czy może też układałaś je na jakiejś macie podkładowej/wyciszającej?

U mnie będzie Witex na takiej zasadzie, i interesuje mnie jak to się sprawdza. Bo wygląda - przynajmniej w sklepie :wink: =- b. w porządku.

Ponieważ te panele będą na parterze, więc nie przejmuję się tak b. efektami akustycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Misza, ja mam położone panele Pergo clic-clac, które układa się bez kleju. Pasują idealnie, nie ma żadnych szpar miedzy deskami. Należy je układac ściśle wg. instrukcji, od właściwej strony ściany. U mnie "fachowcy" żle zaczęli{od prawej ściany zamiast lewej] i mieli problem. Aponieważ ich pilnowałam i nie pozwoliłam dobijac młotkiem nie mogli ułożyc. Skończyli na drugim rzędzie, na drugi dzien nie przyszli bo się zbyt stresowali{to ich słowa]. Układanie skończył ktoś inny. Reasumując, układanie jest łatwe, ale zatrzask Pergo jest na dwóch stronach deski i wymaga uwagi przy starcie roboty. Jako podkładu użyłam płyty, kóre wygłuszaja i ocieplają, do kupienia w każdym markecie budowlanym, o grubości chyba 5 mm. Musisz mieć bardzo równą podłogę pod panele bezklejowe. Ja jestem zadowolona. nie mam z podłogą zadnej pracy, poza przetarciem odkurzaczem lub sciereczka. Pa. pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca...Burchel to jest panel który zrobił sie pod wpływem cieczy bardzo gruby...spęczniał..

Ja fakt mam jeszcze klejowe..natomiast moze byc to kwestia koloru , na jasniejszych tak nie bedzie widac sladów... :lol:

 

Popatzr jeszcze na jasniejsze , byc moze teraz produkuja juz bardziej porzadne...a co do tych "mercedesów" i w takich sa kichy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...