Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny Dominiczki i Tomeczka- komentarze


roni

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zagląda zagląda! wielkie gratulacje od Nas...!

ale nieskromnie zapytamy jak postępy na budowie albo może jakie plany co do domku. Z tego co pamiętam to aktulanie nie mieszakacie w Polsce a może plany ulegają zmienie?

 

Dziękujemy...a postępy- no cóż- ciężka sprawa....fundusze się skończyły, część długów już trzeba było pospłacać...no i już mamy opóźnienia...

 

Jakieś fotki wkrótce wkleję, bo coś tam się jednak działo....

 

Ale pełną parą ruszamy znowu prawdopodobnie na wiosnę.

 

Co do naszych planów powrotnych nic się nie zmieniło. No może jedynie okres oczekiwania :( - trochę się to wszystko przedłuża.

 

Wielkie gratulacje i życzenia powodzenia również od nas !!! Nam tez się powiększyłe rodzinka w trakcie budowy, nie było lekko, ale ile szczęścia.... Teraz to szczęście ma już 11 mies i włazi wszędzie w naszym nowym domu.

 

Wam również bardzo dziękujemy i oczywiście gratulujemy. Oj, nie moge się doczekac, kiedy to nasze szczęście pojawi się na świecie.

 

Dominiczka

Pozwól, ze i ja dołączę się do gratulacji!!!

Życzę dużo zdrówka i uśmiechu - to super wiadomość

Dbaj o siebie i ciesz się każdym dniem...

Bycie w ciąży jest piękne

 

Dziękuję Kasiu...

Jestem bardzo szczęśliwa...dla mnie to po prostu cud...i chyba jedna z najbardziej niesamowitych sytuacji, jakie mi się w życiu przytrafiły....

Staram się dbać o siebie, jak najlepiej potrafię, ale, niestety, pomimo tego ciągle łapię jakieś infekcje. Teraz jestem strasznie przeziębiona- najbardziej męczy kaszel. Dla takiego malucha to chyba prawdziwe trzęsienie ziemi. Już od kilku dni, lecząc się tylko i wyłącznie naturalnymi metodami, leżałam w łóżku. I nic nie pomagało. W końcu musiałam zacząć zażywać Paracetamol, ale strasznie się boję lekarstw i już nie wiem, co robić. Myślisz, ze to na pewno bezpieczne (tak powiedziała mi lekarka)

Najgorsze jest to, że za kilka dni muszę wrócić do pracy (9,5 godziny przez cztery dni w tygodniu, piąty krótszy). Strasznie to męczące.

 

Cieszyć się każdym dniem???- pewnie, ze się cieszę, ale cieszyłabym się jeszcze bardziej w pełni sił i zdrowia, wiedząc, ze dzidziuś jest bezpieczny...

 

Pozdrawiam cieplutko,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączę się również do gratulacji!!!

Życzę dużo zdrowia i zarobienia mnóstwo pieniążków , aby mogliście jak naszybciej skończyć budowę domku. pamietam jak zaczynałam budowę swojego domku , to wtedy myslałam kiedy ja będę na tym etapie budowy co Wy. Nawet udało mi się cos zrobić , z czego bardzo sie cieszę.

trzymam tez za wami . Pozdrawiam maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączę się również do gratulacji!!!

Życzę dużo zdrowia i zarobienia mnóstwo pieniążków , aby mogliście jak naszybciej skończyć budowę domku. pamietam jak zaczynałam budowę swojego domku , to wtedy myslałam kiedy ja będę na tym etapie budowy co Wy. Nawet udało mi się cos zrobić , z czego bardzo sie cieszę.

trzymam tez za wami . Pozdrawiam maria

 

Dziękuję bardzo za życzenia...

Ja tez chciałabym jak najszybciej skończyć ten domek....

No a Ty- rzeczywiście dałas czadu i już dawno nas przegoniłaś. Tak trzymać.

Pozdrawiam serdecznie,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/4/0/2/40925529_d.jpg

 

Smacznego barszczyku, wyśmienitego karpia, pysznej kapusty i tylko trafionych prezentów pod pachnącą choinką.

No i przede wszystkim miłości... dużo miłości, która przetrwa wszystko, pogody ducha, uśmiechu i samych pięknych dni w nowym 2009 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Spóźnione podziękowania za te piękne życzenia świąteczne :oops:

(A ja jak forum zaniedbywałam, tak zaniedbuję- w tej kwestiii nic się nie zmieniło).

 

Napiszę tylko króciutko, ze dzidziuś ma być na 100% chłopcem i ma się bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Dziękuję wszystkim za gratulacje.

 

Marta, ja tez na forum prawie już nie bywam. Prace przy domu zostały wstrzymane na jakiś czas. No ale moze w te wakacje coś ruszy. Tata znalazł nam fajnego elektryka. Rozglądamy się powoli za instalatorami co, wod-kan. Mam nadzieję, ze w końcu uda się posunąć coś do przodu.

 

Z dzidzią nam bardzo fajnie. Szybko rośnie i baaardzo dużo je.

 

Pozdrawiam,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...