Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja również przestrzegam, jednak przed zakompleksionymi frustratami z rozbudowanym ego i niespełnionymi oczekiwaniami, którzy w akcie desperacji i głębokich problemów osobowościowych sięgają do metody siania prowokacji ... w internecie i anonimowo. W zasadzie przypadek Kliniczny, lub szpitalny ... zaściankowy :-) (stąd i kompleksy równie zaściankowe).

 

Poszkodowany jesteś człowieku nie przez firmę o której piszesz, a przez los i to bardzo poważnie. Dla Ciebie życie bez forum na którym możesz dawać upust swej ułomności nie istnieje.

 

To ty chowasz głowę jak struś i boisz się wyrażać swoich opinii tam gdzie powinieneś i w sposób jaki powinieneś. Tu bowiem jesteś anonimowy i to właśnie ci odpowiada.

 

Głośno to już jest, ale o Twoich problemach, które przekładasz z premedytacją na innych.

By usprawiedliwić swoje problemy szukasz winnych tam gdzie ich nie ma.

 

Zerknij w lustro. I co tam widzisz ? Bo ja nieodpowiedzialnego, wyrachowanego człowieka, który narobił wszystkim w koło problemów, a teraz szuka usprawiedliwienia dla swych czynów, lub co gorsza działał w sposób zamierzony od początku.Ale czy ty to rozumiesz? Wątpię.

 

O firmę się tak bardzo nie martw, robi swoje i ma Cie już w nosie - bo na to jedynie zasługujesz jak i wszystkie wątki, które się tu znajdują.

 

 

I tak już na koniec - obserwuj strony internetowe firmy bacznie z uwagą, będzie niespodzianka specjalna dla Ciebie ... już wkrótce. Dobrego weekendu. Pa.

 

Pozdrawiam, ANU

 

 

Wszystkim frustratom z problemami osobowościowymi i emocjonalnymi życzę 1000 - ca wątków z ukrycia na tym forum :-) .... i 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wpisuje na czarna liste Firme WEMA z Wesolej. Pan sie nazywa Jaroslaw Weremiuk. Produkuje rolety, wymienia okna oraz wykonuje remonty. On i jego ekipa nietrzewych "fachowcow" zdemolowali mi mieszkanie. Zepsuli instalacje elektryczna, odcieli uziemienie od lampy tarasowej, odwrotnie przykleili listwy przypodlogowe, nierowno zamurowali sciane, zle polozyli farbe, tak ze odchodzila od sciany. Odstapilam od umowy. Pan Weremiuk nie zwraca mi zaplaconej mu czesci pieniedzy, mimo mediacji Inspektoratu Inspekcji Handlowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Firmy MW Inwest pana Mularczyka i jego teścia pana Ury Również nie polecam cały ten szef zatrudnia chyba jakichś ludzi z łapanki,brak linii na narożnikach,ściany nie wygładzone o sufitach ściąganych łatą na łopacie nie wspomnę,a za garażem worek butelek po wódce,i 10 taczek zmarnowanego materiału. Edytowane przez mroziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDRZEJ ZĘTEK. I jego firma Eko-dom. Działa na terene Warszawy i okolic. Niestety nie mogę polecić tego pana nikomu. Jest niesłowny nieterminowy ...

 

moim zdaniem najbardziej niefachowy i perfidny budowlaniec, widziałem jego robotę i trzymajcie się od niego z daleka

nieuczciwy i w dodatku ciężko wyrwać pieniądze. myśle zeby go pozwać bo trzeba tego typu ludzi eliminować z rynku usług - psuja zasady współpracy i cierpią uczciwi budowlańcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Zleciłem im tynki a pan szef Mura zostawił na budowie trzech pijaczków i parę mocno zużytych gratów,tynki spaprali,zmarnowali gromadę materiału.żal d.... ściska

 

 

TYNKI - firma MW Inwest - Budownictwo Mularczyk Michał z Płocka oraz firma jego teścia Wiesława Mura[/color][/b]; masakra. najpierw w trakcie wykonania robót znikali na kilka dni (robili u innych klientów); przez opóźnienia tynki mi nie wyschły (zaczęła się jesień) i wydałam kupę kasy na osuszanie; po odklejeniu folii z okien okazało się, że nie ma pionów!!! mam garba na ścianie i muszę go zdzierać!!! W dobrej wierze zapłaciłam, bo obiecali pojawić się z poprawkami. Zabrali kasę i tyle ich widziałam. Przez telefon usłyszałam, że nie mają zamiaru się pojawić. Nawet w ramach reklamacji. Ostrzegam wszystkich przed tymi partaczami i oszustami. podobno kiedyś robili nieźle, ale w sezonie 2010 nabrali pełno zleceń i mają masę niezadowolonych klientów. Niektórzy nie zapłacili im w ogóle. Żałuję, że ja zapłaciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Budowa u nas już na finiszu, ale niestety nadszedł czas na dopisanie kilku firm/osób, które totalnie się nie sprawdziły na budowie.

 

Zaszczytne pierwsze miejsce zajmuje firma Krukmet (Kruk-met aka AJS Balustrady - http://www.kruk-met.pl).

Cecha wspólna - właścicielem jest Pan Piotr Kruk.

W Internecie pełno jest negatywnych opinii na temat tej firmy - niestety my znaleźliśmy je dopiero po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki.

Krótko mówiąc - oszust pełną gębą, pobrał zaliczkę na kilka tysięcy a wykonał prace o wartości kilkuset złotych.

Później zero kontaktu, nieodbieranie telefonów przy próbie kontaktu 'ze znanych numerów'.

Sprawa skończy się w sądzie, ponieważ Pan Kruk nie odbiera także pism wysyłanych na adres siedziby firmy.

 

Drugie miejsce - z bardzo podobnym schematem 'to ja się przestanę odzywać' zajmuje firma "EVITA - systemy odgromowe" (piorunochrony.pl).

Prace zostały podzielone na 2 etapy - pierwszy etap został wykonany, drugi nigdy nie nastąpił.

Tutaj na szczęście nie było żadnej zaliczki, ale model 'oddzwonię do Państwa w przyszłym tygodniu' słyszany próbując się dodzwonić z nowego numeru, jest mocno wyświechtany.

 

Last but not least jak to powiadają - zajmuje ktoś komu najbardziej zawierzyliśmy odnośnie fachowości i rzetelności.

To Pan Paweł Hawrylak, brat znanego tutaj na forum Pana Roberta.

W związku z tym że Pan Robert nie mógł wykonać u nas prac spowodowanych przesunięciem terminów (z naszej winy) zostaliśmy 'odesłani do brata'.

Jeszcze na etapie wykonywania zabudowy sufitów i skosów poddasza, pojawiły się wątpliwości m.in. co do obróbki okien, braku wykonania kratownicy rusztowej pod sufit itp.

Część rzeczy została poprawiona, inne rzeczy zostały popsute w trakcie poprawek (jak np. wyjęcie wełny spod jednego okna połaciowego).

Natomiast ogrom zniszczeń wyszedł dopiero po badaniu termowizyjnym domu i zleceniu poprawek pracy Pana Pawła innemu wykonawcy.

Okazało się że:

- w wielu miejscach zabudowy skosów brakuje wełny (szczególnie na styku ściany szczytowej i kolankowej)

- w wielu miejscach zabudowy sufitów brakuje wełny (są całe placki, szczególnie w miejscu styku zabudowy skosów z sufitem bez wełny - miejscami wieją metrowe dziury)

- ocieplenie newralgicznych punktów (okna połaciowe, punkty styku sufitów/skosów ze ścianą szczytową) są wykonane tak niedbale że miejscami różnica temperatur sięga 5 stopni

- wełna w zabudowie skosów została miejscami po prostu wepchnięta zamiast ułożona - powoduje to powstanie miejscowych mostków termicznych

- płyta OSB na stryszku jest zamontowana bardzo niedbale, a miejscami nie jest zamontowana wcale

To tylko najważniejsze z grzechów - lista jest naprawdę długa i niestety nawet opinie innych fachowców (w tym forumowych) jak i producentów systemu zabudowy poddasza (wełny, profili itp) nie przekonały wcześniej Pana Pawła do wykonania poprawek - pomogło dopiero postraszenie opisaniem sytuacji na forum.

Jak widać nawet to nie pomogło i w tej chwili wykonanie poprawek (całkiem wysoko wycenionej jak na proponowaną jakość, swoją drogą) zabudowy popsutej przez Pana Pawła Hawrylaka, będzie nas kosztowało dodatkowe 2000zł.

 

Być może wkrótce będę zmuszony do tej listy dopisać hydraulika, którego litania grzechów jest także długa, ale który ma ciągle (nikłą) szansę na rehabilitację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jakiś czas temu przestrzegałem przed firmą z Pruszkowa montującą drzwi

Po pewnych perturbacjach spraw została załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami, zostałem przeproszony za zaistniałe problemy i nie roszczę pretensji do działania tej firmy.

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez tommy72
sprawa została załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2012 zostało wysłane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art.§ 286 1 kk przez Pana Bogumiła Sosnowskiego właściciela firmy „Wyrób cegły ceramicznej Bogumił Sosnowski” znajdującej się w Kobyłce przy ulicy Przyjacielskiej 37, oraz przeciwko jego synowi Panu Dariuszowi Sosnowskiemu posługującego się na allegro Nickiem „ darek11321”

Jednocześnie zostało wysłany pozew o zapłatę do Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim za brak dostawy w wyznaczonym terminie cegły w ilości 50000szt.

Autorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No to może ja wpiszę w końcu firmę z Kobyłki. Tyle, że nie mam zamiaru odpuścić. Osobiscie radze trzymać sie od nich i ich wyrobów z daleka.

 

W dniu 18.05.2012 zostało wysłane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art.§ 286 1 kk przez Pana Bogumiła Sosnowskiego właściciela firmy „Wyrób cegły ceramicznej Bogumił Sosnowski” znajdującej się w Kobyłce przy ulicy Przyjacielskiej 37, oraz przeciwko jego synowi Panu Dariuszowi Sosnowskiemu posługującego się na allegro Nickiem „ darek11321”

Jednocześnie zostało wysłany pozew o zapłatę do Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim za brak dostawy w wyznaczonym terminie cegły w ilości 50000szt.

Autorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

niedawno zakończyliśmy pracę nad SSO naszego domu i ZDECYDOWANIE ODRADZAM ekipę budowlaną pana Janusza U. z Łochowa. Mamy krzywe ściany, na co zwracają uwagę kolejni wykonawcy; krzywy strop, krzywe schody. Musieli skuwać podciąg bo też im nie wyszedł...Miał pan Janusz problem z wyliczaniem materiałów ile zamówić i ciągle tylko domawialiśmy lub oddawaliśmy... Zamówienia zawsze4 na ostatnią chwilę i jeszcze pretensja była że późno przyjechała dostawa. Chwalił się że dom postawi w 2 msce, 3 a wyszło ponad 4 bo wiadomo przerwy po godzinie 3x w ciągu dnia...Ile osób nam się na działce przewinęło to szkoda gadać. Naprawdę odradzam. Mili tylko gdy chodzi o kasę a tani nie byli bo 39 tys wzięli za nasze 140m2 i gdybym miała więcej odwagi to bym im wiele nie wypłaciła! Trzeba mieć serce i głowę by budować ludziom domy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale moj wczorajszy post na temat firmy StarsBud został usuniety!

Przecież to jest Czarna Lista. Tak? A wiec własciciel owej firmy Marek Sadowski jest wyłudzaczem i oszustem!!! Unikajcie go!!! Okroił Cie z kasy? Pisz, razem moze cos zdołamy? a jak nie to ostrzeżemy innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Omijajcie p.Tomasza Karczmarczyka (tel.693241883) szerokim łukiem...

Ten "fachowiec" został mi polecony przez firmę Good-Bruk z Modlińskiej, w której zakupiłem kostkę brukową i oni dali mi tego człowieka do ułożenia tej kostki.

ów fachwowiec okazał się człowiekiem niesolidnym i cholernie niesłownym. Wiosną ub.roku położył mi kostkę w ogródku a już jesienią deszcz podmył mi podbudowę i kostka się zapadła. Od razu zgłosiłem problem firmie i wykonawcy, miał przyjechać , poprawić ... i tak mamy lato nast.roku a on nie poprawił tego i raczej już nie poprawi, bo przestał odbierać telefony, a firma Good-Bruk też juz zakończyła wspólpracę z nim. Niestety poprawkę zaproponowali mi już tylko odpłatnie oczywiście... w d... mam takie usługi!

 

Konkluzja: nie polecam ani firmy Good-Bruk, ani tym bardziej p.Karczmarczyka... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

nie polecam a wrecz odradzam szkoda nerwow i pieniedzy dla tych ludzi

 

wylewkarze z wsi pod radomiem ( działaja głownie w okolicach południowych warszawy i ponoć tez całe mazowieckie ) poruszaja sie dostawczym citroenem zółto niebieskim i w takim kolorze mają agregat rejestracja WRA

firma KOBBY - PIOTR ROGALA nr tel 603092661- niestety nic o firmie nie można sie dowiedzieć prawdopodobnie niestnieje

do sedna sprawy " oszukują na towarze, a takze marnotrawią towar wlasciciela,kaza zamawiac o wiele za duzo i pozniej towar zostaje , z wielka łaską wykonują poprawki a wrecz z niechecia, zacierają recznie zamiast maszynowo - przez co posadzka to fale dunaju, dopiero po ostrej wymianie zdan z całym tych chamskim gangiem ( klną i wyzywają inwestora ,chamskie odzywki calego gangu,zwroty per ty itp ) zaczeli zacierac maszynowo .uszkadzaja tynki a takze brudza sciany. zostawiaja po sobie bajzel na calej budowie,wszystko robia aby sie nienarobic i odpier .... robote .trzeba non stop stac i pilnowac. robota nie dokladna wykonana z wielka łaską. oszukują na m2 . ( miałem 2 firmy i obie obliczyły o ponad 10m2 posadzek mniej ) przed przystapieniem do prac wszystko pieknie i rozowo - ze niby daja gwarancje , rachunek itp. po spartolonej robocie prakrycznie sp.....laj - nic sie nie doprosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Luberek (http://www.goldenline.pl/tomasz-luberek lub http://forum.muratordom.pl/showthread.php?203780-Wyko%C5%84czenia-i-remonty-wn%C4%99trz-warszawa-i-okolice&highlight=luberek)

 

Prace odbiegające od tego co reklamuje w swoim profilu, umowy nie respektuje, nie odbiera korespondencji z wezwaniami do naprawy usterek.

Edytowane przez mp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.szambo-betonowe.pl sa z SULEJÓWKA

 

KOSZMAR nie polecam

 

przyjechali na montaż w ciąggu kilu dni ekspres

ale jak sie okazalo po ulewach, że szambo przecieka - nie ma odezewu, prosby od 3 tyg nie przynosza skutków.

Jednoosobowa firma, właściciel pisze sms obraźliwe typu odczep się babo, czego jeszcze chcesz.

KOSZMAR - ZERO KONTAKTU - KASA ZGARNIETA FIRMY NIE MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...