Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teraz to ja sobe wypraszam. Rozumiem że Pani zna tą sprawę z autopsji. Ja nie musze znać szczegółów tego montażu. Ale w tym artykule napisano o kimś kogo znam bo montował u mnie piec i instalację i ją do tej pory serwisuje. Ni spotkałam się z jego strony z komentarzami typu zimno na dworze itd.. Wykonał swoją pracę rzetelnie bo mieszkamy w domu od ponad roku i nie mamy żadnych problemów A jako że znam tego Pana nie nazwałabym go cwaniaczkiem. Nie rozumiem skąd u Pani taka złość na tego Pana i napastliwość w stosunku do mojej osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja sobe wypraszam. Rozumiem że Pani zna tą sprawę z autopsji. Ja nie musze znać szczegółów tego montażu. Ale w tym artykule napisano o kimś kogo znam bo montował u mnie piec i instalację i ją do tej pory serwisuje. Ni spotkałam się z jego strony z komentarzami typu zimno na dworze itd.. Wykonał swoją pracę rzetelnie bo mieszkamy w domu od ponad roku i nie mamy żadnych problemów A jako że znam tego Pana nie nazwałabym go cwaniaczkiem. Nie rozumiem skąd u Pani taka złość na tego Pana i napastliwość w stosunku do mojej osoby.

 

To, że dobrze wykonał instalację u Pani to nie znaczy, że u kogoś innego nie mógł czegoś schrzanić. Proste i logiczne. Chyba zadowolony klient nie pisałby bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla Pani jest proste i logiczne że, nie znając sprawy, wypowiada się negatywnie o wykonawcy. Sama Pani wie jak się najczęściej znajduje wykonawcę - z polecenia znajomego. Mi znajomi polecili Pana Piotra jako solidnego, rzetelnego. Więc trudno mi uwierzyć że tak się zachował. Ja sama jestem wymagająca rzetelnej roboty jeżeli płacę za nią. Np. Mój mąż "straszył mną glazurników" kiedy kładli mi glazurę i tarakotę. Trochę kombinowali i próbowali pójść po łatwiznie a także przeciągleli trochę w czasie. Ale jak znależliśmy rzeczy do poprawki do przyszli i naprawili... ogółem mogę powiedzieć że to dobrzy fachowcy. Natomiast stolarz... to się dopiero był horror...

Wracając do tematu szkoda mi więc kiedy się o kimś bardzo żle wypowiada, kogo znam i wiem że dobrze zrobił swoją robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję rozejm i zakończyć spór i wysłać do gościa z Żyrardowa rzeczoznawcę niech on dokona oceny.

Wracają do stolarzy od mebli kuchennych i od schodów jak i kolejnego od szafki w przedpokoju. To jest dopiero grupa profesjonalistów. Ten ostatni to jest dopiero the best. Od roku robi mi szafkę. Czy może ktoś zna stolarza, co w okolicach Warszawy pracuje i jest w miarę rzetelny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zarazem ostzegam przed niby budowlańcem Markiem Rosiakiem z Płocka, który to niby buduje domy w stanie surowym.

Otóż w/w pan udawał dobrego fachowca, obejrzał plany wraz z synem, podpisał umowęi, oczywiście wzioł zaliczkę i znikł. nie odbiera telefonu itp.

a co najciekawsze to zmienił adres zamieszkania ale zameldowania jeszcze nie.

Wiec pamiętaj palan..e, że jak cie dorwe to k...wa cie zatłuke ale najpierw wyrzygasz kase z odsetkami za to że spiep....łeś mi święta i to cię będzie kosztowało dużo, więc radzę ci się do mnie odezwać bo pojadę do Płocka i raczej będziesz tego żałował.

Znasz numer. Daje ci kur...o - 5 dni.-

 

Jeśli ktoś chce więcej info. o tym psełdo Budowlańcu to dam na priv.

Pozdrawiam i bądźcie czujni Oszuści są wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Nowy Rok-stare problemy :evil:

Nie ma to jak sie porzadnie wyplakac na forum-mnie tez pomoglo :roll: .Ja tez uwazam ze chamstwo nalezy zwalczac chamstwem a nie frapowac naszych "zapracowanych"sadow.Gdybym mieszkal blizej to moze bym ci nawet pomogl(na styl TEXAS RANGER :lol: ),a tak moge ci co najwyzej zyczyc powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły, skromny i prosty człowiek, tryskający "pomysłowością".Wydawać by się mogło wymarzona ekipa bud. Pana Henia Orze......kiego

 

UWAGA to naciągacz, niesolidny i nie wywiązujący się z umowy człowiek, potrafi opuścić plac budowy i nigdy więcej się nie pojawić, nie ma pojęcia o budowaniu, wielu ludzi musiało dakładać do fundamentów drugie tyle lub je wyburzać!!!!!!

 

Pan Henio ukrywa się przed poszkodowanymi aby uniknąć odpowiedzialności oczywiście!!!!

Czy opuszcza plac budowy bez zapłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo,

jesli ktos z czytelnikow forum po przeczytaniu mojego postu dotyczacego robot instalacyjnych przeprowadzanych przez firme Pana Szwarclosa odniosl wrazenie ze jest on takze pracownikiem firmy Hoval to chcialem wprost napisac i podkreslic ze tak nie jest. Jesli równiez po przeczytaniu mojego postu odniesc mozna wrazenie ze mam jakiekolwiek zastrzezenia do jakosci urzadzen firmy Hoval i sprawnosci logistyki dostaw czesci z magazynu to moze wynikac to tylko z moich niefortunnych sformulowan, za co firme Hoval' przepraszam poniewaz na zadnym etapie calej tej przykrej sytuacji nie bylo moim zamiarem kwestionowanie jakosci urzadzen tej firmy.

Dzis zostalem zapewniony ze Firma Hoval w przyszlosci jeszcze wieksza uwage zwroci na jakosc prac wykonywanych przez jej partnerow w co osobiscie nie watpie i czego Hoval' owi serdecznie w nowym roku zycze. Urzadzenia sa rzeczywiscie najwyzszej jakosci i w momencie zakupu wszyscy klienci takiej jakosci spodzewaja sie rowniez od firm partnerskich. Zycze wszystkim klientom zeby to byla rzeczywiscie super jakosc uslug!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług filmy

Mobilny Majster lub Handyman pana Roberta Freya reklamującym się pod adresem

http://www.mobilnymajster.pl.

Wezwałam hydraulików do pozornie banalnej czynności jaką jest

podłączenie starndardowej, kompaktowej toalety. panowie zamontowali

toaletę, skasowali pieniądze (150zł), po chwili okazało się, że

toaleta solidnie przecieka! Umówili się, że wrócą naprawić usterkę w

ciągu 2 godzin, po 2 godzinach powiedzieli, że nie dadzą rady i

przyjadą wieczorem. Wieczorem i przez następne 3 dni już nie odbierali telefonów.

 

Kiedy przyszedł inny hydraulik, żeby poprawić po Mobilnym Majstrze, okazało się p. Frey WOGÓLE nie zamontował uszczelki między spłuczką a miską klozetową, uszczelka w dziwny sposób zniknęła z zestawu, a nawet jeśli jej tam nie bylo, to p. Frey tego nie zauważył. Cieknącą spłuczkę próbował uszczelnić olbrzymią ilością silikonu - zamiast poszukać uszczelki... To się nazywa profesjonalizm.

Kiedy udało mi się po 3 dniach w końcu dodzwonić do p. Freya, tłumaczyl się że nie mógł przyjechać (niestety nie tłumaczył czemu mnie nie uprzedził, przez co straciłam pół dnia), a zrezygnował z naprawy po smsie który otrzymał ode mnie, w ktorym oskarzyłam o nieprofesjonalizm, i który go bardzo zdenerwował. A o uszczelce nic nie wie, i nie zauważył że jej nie ma a być powinna. Czyli mówiąc w skrócie po co Pani dzwoni, przecież robot wykonana, a jak się pani nie podoba to nie mam nic do powiedzenia.

 

Radzę wszystkim ,którzy poszukują hydraulika w Warszawie, NIGDY Z

FIRMĄ MOBILNY MAJSTER - strata pieniędzy i nerwów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszekmoje napisał:

Pytaliście mnie o wykonawców, więc jak dotychczas polecam (tylko tych tak z ręką na sercu, innych nie polecam):

Elektryk: 0601 980 610

Balustrady: 0603 604 720

Tynki gipsowe: 0509 202 544

Wylewki: 0604 064 734

 

Pozdrawiam

Staszek

 

 

 

Niestety, przykro jest to powiedzieć, po raz pierwszy w sumie, ale muszę odwołać polecenie Pana od balustrad i ogrodzenia. Jak przyszło do reklamacji - drobna sprawa w sumie, bo tylko zamek - to najpierw mnie zwodził, bo on nie będzie jechał specjalnie do mnie, tylko przy okazji. Później zrobił byle co i powiedzial, abym mu du... nie zawracał. Bardzo wulgarny i nierzeteleny.... Wszystko fajnie było do czasu zapłacenia pieniążków, Jak przyszło do reklamacji, to jestem dla niego bleeee... niedobry klient.

Amatorszczyzna...

Nie korzystajcie z jego usług, aby się nie denerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...