Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Radzę zwrócić się do dyr. Tabały. Facet ma klasę. Przyjmuje za spóźnione terminy ciosy klientów i stara się pomóc. Tak przynajmniej wynika z innego wątku o FERNO na Forum Muratora. Chyba jest im głupio ale przynajmniej coś robią a nie chowają głowy w piasek. Dla mnie to o czymś świadczy. Co prawda firma się potknęła (bo irytowała już samymi sukcesami :wink: ) ale jest jak się okazuje transparentna i zależy jej jak jest postrzegana. Paradoksalnie - jak znam ten rynek - mozna się od nich uczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Radzę zwrócić się do dyr. Tabały. Facet ma klasę. Przyjmuje za spóźnione terminy ciosy klientów i stara się pomóc. Tak przynajmniej wynika z innego wątku o FERNO na Forum Muratora. Chyba jest im głupio ale przynajmniej coś robią a nie chowają głowy w piasek. Dla mnie to o czymś świadczy. Co prawda firma się potknęła (bo irytowała już samymi sukcesami :wink: ) ale jest jak się okazuje transparentna i zależy jej jak jest postrzegana. Paradoksalnie - jak znam ten rynek - mozna się od nich uczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ja także miałam złe doświadczenie z Firmą, ale muszę podkreślić, że Pan dyr. Tabała zajął się moją reklamacją bardzo profesjonalnie. Okna mam przepiękne i chociaż kosztowało mnie to dużo nerwów - patrząc z perspektywy czasu - warto było!!!

Zamówiłam u nich także drzwi wejściowe (w/g mojego wzoru, chyba trochę skomplikowane) i tutaj także był poślizg o parę miesięcy, ale drzwi są bez zarzutu - dokładnie takie jakie chciałam.

Wydaje mi się, że okna Ferno są oknami dla cierpliwych - jeśli ktoś może sobie pozwolić na 6-miesięcy czekania - to warto, jeśli czas nagli - to szkoda nerwów.

A Pan dyr. Tabała jest naprawdę z klasą, bardzo się stara i jeśli w Firmie przeprowadzono zmiany mające na celu dotrzymywanie terminów tak jak o tym wspominał na Forum, to polecam - warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna mam przepiękne i chociaż kosztowało mnie to dużo nerwów - patrząc z perspektywy czasu - warto było!!!

...........................

A Pan dyr. Tabała jest naprawdę z klasą, bardzo się stara i jeśli w Firmie przeprowadzono zmiany mające na celu dotrzymywanie terminów tak jak o tym wspominał na Forum, to polecam - warto!

 

Sonika - nie pisz takich rzeczy bo w ten sposob usprawieliwiasz ewidentne wady tej firmy. A jak na razie to u nich nie przeprowadzono zadnych zmian. Nie widac zadnych efektow skarg na tym forum. Moj szwagier zglosil sie z prosba o regulacje okien i historia sie powtorzyla w 100 % - brak zadnego odzewu. Dopiero mail do dyrekcji spowodowal ze ktos sie do niego odezwal. I co znowu mamy wydzwaniac do dyr. Tabaly ? To chyba nie o to chodzi w duzej firmie.

 

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie Ferno na Bartyckiej byłem tylko jeden raz w celu poproszenia o wycenę okien. Niewiele mam więc z nimi doświadczenia, ale sposób w jaki mnie obsłużyli był trochę dziwny: przyjęto mnie gdzieś w przedsionku, na stojąco, tak żebym przypadkiem długo tam nie zabawił. Dobrze, że miałem już wszystko wynotowane na kartce, bo nie wiem jak bym to im przekazał.

Dziwna firma - dobrze, że są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

bozena11 - jesli faktycznie chcialabys tej firmie utrudnic pozyskanie nowych klientow - to opisz dokladniej swoje przezycia i umiesc w temacie - ranking firm

ale zanim to uczynisz - zastanow sie czy naprawde jest tak jak mowisz - skapstwo twych wypowiedzi sugerowaloby cos innego - moze wszystko OK ale pan brygadzista zbyt dluga brode mial i palil cygaro ;) - i to zrobile zle wrazenie - napisz dokladniej, gdyz modzalewscy maja tu calkowita racje - taki tekst predzej jako pomowienie niz przestroga poczytany moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...