Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Unikać a wręcz nie kontaktować się z firmą krzak PPHU TYMON z MSZCZONOWA , nie solidny i nie dotrzymuje terminów , pracownicy nie ubezpieczeni , duża rotacja , pomimo podpisania umowy jak wybierze pewną kwotę ucieka z budowy i nie poprawia , nic na niego nie stoi więc nie można nic zarekwirować na poczet poniesionych strat - przerabiany temat w obecności policji , właścicielem firmy jest jego żona natomiast RUDY MIREK działa z upoważnienia , jak wcześniej wspomniałem pewne powiedzenie :RUDE TO WREDNE I DODAM JESZCZE ŻE PARTACZ.Ogłasza się również na Allegro pod nickiem mirekG6 , jakie on tam bzdury wypisuje , jego efekty pracy niedługo powklejam .Na tyle beszczelny że moim sąsiadom naopowiadał bzdur , tylko nie pomyślał że jego wizytówką jest to co u mnie pomurował , kto obejży to nie wierzy że można tak spartolić

 

W 100% sie z tym zgadzam. Mnie zrobił na ok 20000 zł (uciekł z budowy słuch po nim zaginął) oraz poginęły materiały i narobili duże szkody ( znalazł JELENIA ) może te posty kogoś ochronią przed tym TYPEM Wykończenie domu pod klucz zajęło mu 8 miesięcy i oczywiście nie skończył !!!!!!!!!!!

Bardzo proszę osoby pokrzywdzone przez tego OSOBNIKA o kontakt ze mną. W jedności siła. Może coś wspólnie wyciśniemy z GADOMSKICH nie wolno nam olewać naszych pieniędzy ciężko zarobionych UCZCIWĄ PRACĄ i pozwolić takim Jak Gadomscy bezkarnie wodzić się za nosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

długo szukałam takiego forum i cieszę się, że w końcu znalazłam.

Chciałam przestrzec przed panem MARCINEM SZUSTKIEWICZEM (lat około 25) oraz jego kolegami! Brak słów! Zamiast pracy imprezy, zamiast dotrzymywania terminów obijanie się, zamiast rzetelnej rozmowy szantaże i zastraszanie!! Trzymajcie się od niego z daleka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

długo szukałam takiego forum i cieszę się, że w końcu znalazłam.

Chciałam przestrzec przed panem MARCINEM SZUSTKIEWICZEM (lat około 25) oraz jego kolegami! Brak słów! Zamiast pracy imprezy, zamiast dotrzymywania terminów obijanie się, zamiast rzetelnej rozmowy szantaże i zastraszanie!! Trzymajcie się od niego z daleka!

Ludzie, piszcie z sensem. W jakiej branży człowiek działa, na jakim terenie, co spieprzył?

Przecież taki post jest bezwartościowy, zero informacji, 100% frustracji.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

pod koniec budowy i ja mam już pewne niemiłe doświadczenia, a mianowicie chciałabym przestrzec przed firmą Matmar, która mieści się przy Modlińskiej w Warszawie.

 

Firma parkieciarska, wykończeniowa.

 

Zamówiłam usługi parkieciarskie w kwietniu, do tej pory leży surowe drzewo na posadzkach.... Na 1/3 położono lakiery, ale niestety na źle oczyszczoną powierzchnię, co oznacza, że mamy zakonserwowane np. pająki, trociny.

Są jeszcze inne wady, ale najzabawniejsze jest to, że prawie całość pieniędzy została zapłacona :cry:

 

oprócz tego układali nam glazury, ceny ustalone wcześniej okazały się dla właściciela za niskie po narzucił 60%!!! marży.

 

1. nieterminowi

2. niesłowni

3. niefachowi

 

pozdrawiam

G.

JAKIEŻ SMUTNE SĄ TAKIE POSTY!!!

MOŻE PRZYBLIŻĘ SPRAWĘ!!!

Przypadkowo znalazłam ten post szukając informacji o innej firmie.

Otóż byliśmy z Mężem klientami firmy MATMAR w tym samym czasie, co pani GRAZIA111, i zastanawia mnie jak nieuczciwym człowiekiem można być!!!

Nie zgodzę się z opisem, jaki dodała ów pani na tym forum.

Firma MATMAR od pokoleń (dziadkom, rodzicom, a teraz nam!) wykonuje prace, oraz wykonała wiele prac dla poleconych przez nas znajomych i NIGDY ani my, ani znane nam (korzystające z usług tej firmy) osoby nie podpisałyby się pod wypowiedzią pani grazi111!

Jest to firma szalenie rzetelna i uczciwa.

Należałoby pani GRAZIU111 opowiedzieć historię w prawdziwy sposób, czyli taki, iż to pani nie zapłaciła tej firmie pieniążków (o ile wiem do dnia dzisiejszego!), i to pani postanowiła zapłacić tyle ile uważała za stosowne.

Dlaczego nie obsmarowała pani innych firm, które użerały się z panią miesiącami prosząc o zapłacenia należnych im pieniążków?!?

Uważam, iż klient jak pani powinien znaleźć wpis o sobie na forum "Klient doskonały... i mniej)!

Aż sprawdzę czy takie jest!!!

Tak, więc uważam to forum, za przydatne, aczkolwiek ile z wymienionych tutaj firm jest nieuczciwych, a ile oszukanych przez osoby pokroju pani GRAZI111 pozostaje nam się tylko domyślać!!!

SMUTNE! :(

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, więc uważam to forum, za przydatne, aczkolwiek ile z wymienionych tutaj firm jest nieuczciwych, a ile oszukanych przez osoby pokroju pani GRAZI111 pozostaje nam się tylko domyślać!!!

SMUTNE! :(

:cry:

 

Nie trzeba się domyślać. Wystarczy spojrzeć ile osób opisało swoje przygody z danym, konkretnym wykonawcą albo dostawcą Są firmy, które pojawiają się tylko raz w tym wątku są również "stali goscie", z którymi różni Inwestorzy maja te same problemy.

 

Jest też drugi wątek, który dotyczy polecanych i sprawdzonych wykonawców. Część z tych osób dodatkowo publikuje na forum i stale pomaga ludziom w podjeciu decyzji zwiazanych z budową domu.

 

Tych sprawdzonych i rzetelnych sie poleca, tych nie sprawdzonych raczej nie.

Decyzje na koniec zawsze podejmuje inwestor.

Jest to na dzień dzisiejszy jeden z niewielu sposobów unikania tzw." pseudochachowców", i zwykłych oszustów, których w okresie koniunktury "do budowlanki" zwabiła wizja łatwych i szybkich pieniedzy.

 

Dobry wykonawca zawsze znajdzie inwestorów z polecenia i raczej nie przeszkodzi mu w tym forum muratora. Kiepski zawsze bedzie szukał a ostrzeżenie o jego dokonaniach skutecznie utrudni mu łapanie tzw. "Jeleni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, bo również w tym temacie dawaliśmy informację o pewnej nieuczciwej firmie i osobach, ale również założyłem oddzielny temat "BUD-DOM 2000, Sokulska, Sokulski, Kazubek - NIE" i został on wykasowany, wyszukiwarki go odnajdują, niestety pusty. Czy ktoś wie co się dzieje na tym forum? Czy to możliwe aby aktywny temat ktoś usunął? Kiedy ktoś skasuje również i ten temat mimo wszystko pozytywny? Czy należy informację o nieuczciwych praktykach budowlańców umieszczać nie tylko na muratorze lecz również innych serwisach i blogach, nie mówiąc o lepszych serwerach?

Pozdrawiamy moderatora, mamy nadzieję że się odezwie i wyjaśni zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamat - nie krytykuj osób które są na tym forum od "wieków" i niejednemu służą pomocą i radą, a uszczypliwości pozostaw na później. Jeżeli hciałbyś kogoś skrytykować (budowlańców, itp.), to każdy chciałby się dowiedzieć dlaczego:)

 

Jeżli jesteś sfrustrowany wyluzuj - każdy z nas w mniejszym lub w większym stopniu ma problemy z wykonawcami:):), więc opisz o co "biega" :):), a na pewno przestrzegasz innych:):)

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOTR SZAJNA

gorąco nie polecam:) porzucił budowę po opłaceniu prostych prac.

wyjątkowo bezczelny cham, początki współpracy w porządku, ale wynikało to tylko z mojej naiwności, koniec to horror, ciągłe oszustwa, naciąganie, narażanie na koszta i wszelkie zło, przestrzegam i doradzam, na priv podaje kontakt

pzdr noss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie Krzysztof Śmietanka

Niestety i ja padłem ofiarą naciągania. K. Ś przybył z forum muratora, jak pilnie potrzebowałem tynkarza pod roboty elewacyjnych . Bez zastrzeżeń przyjechał, zrobił elewację doradził w kilku sprawach. Nie miałem żadnych uwag. Byłem na tyle zadowolony że umówiłem się z nim na dalsze roboty tym razem tynkarskie i zaczęły sie schody. Poszła zaliczka i od tej pory ilość nieszczęść które spadała na K. Ś była biblijna. Okradli go, samochód mu się zapesuł, dostał ataku alergii, ekipa mu uciekła, zwrot zaliczki poszedł pocztą, żona go wyrzuciła z domu..poprostu tragedia za tragedią. Na początku wierzyłem, ale potem to juz była farsa. Przykro zawieść się w ten sposób na człowieku, który się sprawdził. Obecnie sprawa jest w rękach Radcy Prawnego, który ja poprowadzi.Potrwa to zapewne troszkę, ale trudno. Proszę osoby oszukane przez Pana Ś. o wysłanie do mnie informacji, będzie łatwiej.

A przy okazji,obecnie buszuje po tym forum pod nickiem: Grzesbudowniczy :evil:

 

ja niestety też zostałem wywalony przez krzysztofa śmietankę. Obecnie sprawa trafiła do sądu ( jest nas czterech). Druga sprawa będzie za stosowanie gróźb karalnych wobec mnie. Jeżel dojdzie do trzeciej rozprawy to ten Regulamin forum: czy na pewno masz dowody, by kogoś tak nazwać? pójdzie siedzieć. Na obecną chwilę, żona ( będąca w ciąży z trzecim dzieckiem) wywaliła go na bruk , jeszcze na koniec okradł ją. Teść (rozmawiałem z nim osobiście) powiedział, że kładzie h*j na tego oszusta i nie chce go znać. Obecnie krzysztof śmietanka jest chyba zadłużony na ok 100 tys szukajągo różni ludzie włącznie z policją. Jeżeli ktoś został oszukany przez tego gościa to chętnie podzielę się z nim moimi informacjami. Oto kilka nr telefonów do OSZUSTA 663702904, 694960096, 517743142. Ostatnio mieszkał w Legionowie na Jana Kazimierza (dokładny adres na priv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście lubię wszystko doprowadzić do końca... ten oszust zwróci mi wszystko co do złotówki... na razie sprzedawał ziemniaki na bazarku w Legionowie... ja mam czas i poczekam. Nie życzę osobiście nikomu kontaktów z krzysztofem śmietanką. Zainteresowanym mogę przesłać jego fotki na priv gdyż może się doczepić do kogoś jako ogon i działać pod innym szyldem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

pod koniec budowy i ja mam już pewne niemiłe doświadczenia, a mianowicie chciałabym przestrzec przed firmą Matmar, która mieści się przy Modlińskiej w Warszawie.

 

Firma parkieciarska, wykończeniowa.

 

Zamówiłam usługi parkieciarskie w kwietniu, do tej pory leży surowe drzewo na posadzkach.... Na 1/3 położono lakiery, ale niestety na źle oczyszczoną powierzchnię, co oznacza, że mamy zakonserwowane np. pająki, trociny.

Są jeszcze inne wady, ale najzabawniejsze jest to, że prawie całość pieniędzy została zapłacona :cry:

 

oprócz tego układali nam glazury, ceny ustalone wcześniej okazały się dla właściciela za niskie po narzucił 60%!!! marży.

 

1. nieterminowi

2. niesłowni

3. niefachowi

 

pozdrawiam

G.

JAKIEŻ SMUTNE SĄ TAKIE POSTY!!!

MOŻE PRZYBLIŻĘ SPRAWĘ!!!

Przypadkowo znalazłam ten post szukając informacji o innej firmie.

Otóż byliśmy z Mężem klientami firmy MATMAR w tym samym czasie, co pani GRAZIA111, i zastanawia mnie jak nieuczciwym człowiekiem można być!!!

Nie zgodzę się z opisem, jaki dodała ów pani na tym forum.

Firma MATMAR od pokoleń (dziadkom, rodzicom, a teraz nam!) wykonuje prace, oraz wykonała wiele prac dla poleconych przez nas znajomych i NIGDY ani my, ani znane nam (korzystające z usług tej firmy) osoby nie podpisałyby się pod wypowiedzią pani grazi111!

Jest to firma szalenie rzetelna i uczciwa.

Należałoby pani GRAZIU111 opowiedzieć historię w prawdziwy sposób, czyli taki, iż to pani nie zapłaciła tej firmie pieniążków (o ile wiem do dnia dzisiejszego!), i to pani postanowiła zapłacić tyle ile uważała za stosowne.

Dlaczego nie obsmarowała pani innych firm, które użerały się z panią miesiącami prosząc o zapłacenia należnych im pieniążków?!?

Uważam, iż klient jak pani powinien znaleźć wpis o sobie na forum "Klient doskonały... i mniej)!

Aż sprawdzę czy takie jest!!!

Tak, więc uważam to forum, za przydatne, aczkolwiek ile z wymienionych tutaj firm jest nieuczciwych, a ile oszukanych przez osoby pokroju pani GRAZI111 pozostaje nam się tylko domyślać!!!

SMUTNE! :(

:cry:

 

Poniżej przedstawiamy dowód na uczciowość Pani grazi!!!

http://images45.fotosik.pl/22/b6c3f727e436d522.jpg [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...