Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hehe jak w reklamie ale, tak masz racje wielu na ten tekst sie nabierze i beda ciebie pytac o namiar na ciebie :D

 

Chłoooopie ! :D:D:D Widać, żeś forumowy neofita ! :D:D:D

Nazywasz mnie BUDOWLAŃCEM ? Toż już lepiej by było, żebyś mnie wyzwał od różnych takich synów ! :)

 

Poczytaj, "miszczu", to, co jest pod linkiem w moim podpisie. I na przyszłość pomyśl 2 razy, zanim coś napiszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz to, ze ktos cie przerobil to mnie nie dziwi szczegolnie,

 

Popatrz na opisy w "Wykonawcy..." - to, że tyle wśród budowlańców partaczy oszustów, to cię nie dziwi ? Dlaczego ?...

 

jak oceniasz z "200 metrow" jakosc prac budowlanych. o! i jeszcze je zachwalasz jako perfekcje :D

 

Typowe demagogie forumowych budowlańców. Dostrzegasz różnicę między "porządnie" a "perfekcyjnie" ? I w kórym miejscu piszę, że oceniam z 200 metrów, kłamczuszku ?

 

Nie odpowiadaj, szkoda twego i mojego czasu na ciągnięcie dalej tej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

200 metrów ode mnie buduje się akurat nowy dom. Wykonanie (porządne !) więźby trwało 3 dni, położenie dachówek (prosty dach dwuspadowy) - 2 dni, od jutra obróbki. A liczba lidzi to właśnie tak circa-about 6-ciu. Aż miło popatrzeć, jak komuś tak chałupa rośnie !

 

...za budowe wzieli sie pewnie piekarze..."perfekcyjnie" moga budowac tylko muzycy, i to tez nie wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Drogi kolego bardzo proszę żebyś nie oczerniał ludzi bez podstawnie. Moja firma niema nic wspólnego z niejką PPHU TYMON z Mszczonowa. Bardzo proszę o sprostowanie. Zanim coś napiszesz sprawdź najpierw fakty.

Myślę że moderator powinien zrobić tu pożądek .

 

uwaga pphu TYMON znów szuka jelenia którego zrobi na kilka tysięcy zł , tym razem oferuje swoje usługi na Allegro pod nickiem dom2008_2008 , jednak wciąż chodzi o firmę PPHU TYMON.pphu tymon SZEROKO JEST OPISYWANY W DZIALE FORUM MURATORA - CZARNA LISTA WYKONAWCÓW MAZOWIECKIE,

wykiwał już trzy osoby mi znane , one też wypowiedziały się o tej firmie .Ludzie szanujcie zdrowie i swoje ciężko zapracowane pieniądze GADOMSKI to oszust i partacz który nie zna się na budowie domów , zresztą zdjęcia z efektów pracy tych partaczy sa widoczne po wpisaniu w wyszukiwarce -pphu tymon , żenada,

a jak sie robi goraco , Gadomski zarządza ewakuację i zostawia inwestora samego z budową .Wtedy nie odpowiada na korespondencję ani na tel. , i pomimo podpisania umowy i nie wywiązanie się z jej nie chce zwrócić pieniędzy .I oczywiście stały jego teks -ZNAJDZ MNIE .Szlag mnie trafia jak myślę o tym RUDYM GADOMSKIM ZERZE.

OMIJAĆ TO ZERO SZEROKIM ŁUKIEM GRECKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Zostałem wielokrotnie okłamany i jak do dziś oszukany.

Towar (dachówka i okna połaciowe) opłaciłem w połowie grudnia 2008, do dziś (3.02.2009) nie otrzymałem. Jestem zwodzony, permanentnie olewany i okłamywany. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną, bez problemu mogę uwowodnić, że to niestety nie żart. Firma, która tak postępuje to TECHNOBAU Rafał Wiejak z Warszawy - http://www.technobau.com.pl.

Pozdrawiam,

Adam Wysocki

tel. 502 372 044

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą TECHNOBAU Rafał Wiejak z Warszawy.

Firma zajmuje się importem materiałów budowlanych i ponoć jako jedyna współpracuje z wielkim BAU KING AG (http://www.technobau.com.pl). Warunkiem zakupu jest zapłacenie za cały materiał z góry na podstawie faktury proforma. A potem to już tylko pozostaje się modlić aby pojawił się zakupiony towar. Rafał Wiejak nie dotrzymuje żadnych terminów, standardem jest nie odbieranie telefonów a po udanym połączeniu z innego numeru słychać tylko same kłamstwa. Kłamie zresztą jak z nut, np. hasła o ręcznym przepakowywaniu dachówek w transporcie albo o pomyleniu przez kierowcę Chorzowa z Gorzowem, to doprawdy szczyt bezczelności i pogardy dla inteligencji oszukanego klienta. Zmarnowane dni na działce czekając na rzekomy przyjazd zakupionego prawie dwa miesiące wcześniej towaru.

Podaję tel, bo nie boję się niczyjej weryfikacji i służę każdą informacją o nieuczciwości tej firmy.

Pozdrawiam,

Adam Wysocki

tel. 502 372 044

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
niestety :( powaga :( dlatego nie dziwmy się, że tak zaciekle broniła braciszka. ech! długo by opowiadać o jego wyczynach, więc tylko jedno- to wszystko co tu było napisane o P.S. to najszczersza prawda. Wypadałoby tylko jeszcze, żeby wypowiedzieli sie właściciele hurtowni, którym był (jest?) winien kupę kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...