Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kastom bramy z Rawy mazowieckiej odradzam !!!

 

Bardzo niesłowny, krętacz i oszust sprzedawca bram Pan Tomasz K z Rawy Mazowieckiej. Podpisaliśmy umowę na wykonanie bramy garażowej segmentowej, na moje szczęście bez zadatku, termin realizacji 3-4 tygodnie odłożył się w 3 miesiące, częste telefony z mojej strony i kolejne, kilkakrotne obietnice, że brama jest już gotowa, panele docięte i że za tydzień przyjadą z bramą, na końcu tych niemiłych parypeti, pan Tomasz przebąkiwał coś o dużym zleceniu na kilkanaście bram i wprost powiedział, żebym sobie szukał innego dostawcy, bo obecnie nie jest w stanie w tym mocno spóźnionym terminie dostarczyć bramy, (a mówił poprzednio, że brama jest gotowa).

Jeszcze raz odradzam współpracy z tym panem i firmą

 

Pozdrawiam

Janosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam NIE POLECAM TEJ SPÓŁKI DACH-MAX Z JÓZEFOWIC K.TARCZYNA.-, MAJĄ ODDDZIAŁ W LESZNOWOLI

 

WIDZĘ ,ŻE TEMAT SIĘ POJAWIA JAK BUMERANG!!!!!!! BRAKU RZETELNOŚCI FIRMY. GROŹBY OCZYWIŚCIE RÓWNIEŻ W STYLU PRZYJEDZIEMY I ZDEJMIEMY DACH NIE PAN LEPIEJ UWAŻA ORAZ BARDZO NIEMIŁE SMSY. BRAK TERMINOWOŚCI - 1 MIESIĄC PO ZA TERMINEM, DOLICZANE DODATKOWE KOSZTY DO TEGO CO ZOSTAŁO USTALONE.

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

TEZ SIE WYPOWIEM NA TEMAT rROBERTA SZYMCZYKA FIRMA ZREM-BUD Z RADOMIA JAKIM JEST OSZUSTEM !!!

ZGROMADZE WSZYSTKIE MATERIALY I PRZEDSTAWIE SPRAWE NA FORUM ORAZ NA W/W STRONIE

U MNIE JEST TEGO TROCHE WIECEJ WIEC OD RAZU ODRADZAM FIRME ZREM-BUD ROBERT SZYMCZYK Z RADOMIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Również ostrzegam przed firmą Pana Szymczyka. Sposób działania jest następujący : Pan Szymczyk podpisuje umowę, bierze zaliczkę, rozpoczyna budowę, następnie ją porzuca i rozpoczyna kolejną. Skontaktowanie się z Panem Szymczykiem graniczy z cudem, nie odbiera telefonów. Budowa jest prowadzona bardzo niedbale, jest mnóstwo niedociągnięć. Finał jest taki, że trzeba szukać kolejnej firmy która poprawi to co Pan Szymczyk stworzył, a jest co poprawiać. Jeżeli już wynajmujecie firmę ZREM BUD, zaopatrzcie się w sprzęt budowlany, kupcie poziomice jeżeli chcecie mieć proste ściany, wynajmijcie betoniarkę gdyż dzień przed przyjazdem firmy na budowę dostaniecie telefon, że ta firmowa jest uszkodzona (podejrzewam, że tak naprawde poprostu jej niema). Historia mojej budowy jest bardzo podobna do tej przedstawionej na stronie internetowej http://robertszymczyk.radom.pl/. Mówiąc krótko - ODRADZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i niestety pewnie nie ostatni raz słyszymy o takim przypadku...

Ale za to kolejny raz potwierdza się pogląd mówiący o tym, że budowa to zbyt poważna sprawa żeby brać ekipę o której nic nie wiemy, nie zaglądnęliśmy na ich inną budowę i nie zapytaliśmy innych inwestorów co myślą. Lepiej brać ekipy które ktoś z przyjaciół nam polecił, albo wiedzieliśmy gdzieś tam jak pracują. W zamian za to szuka się tych co dadzą niższą cenę - a cena to zwykle "podpucha"...

 

Niektórzy ludzie nie chcą sobie zadawać AŻ takiego dużego trudu i samemu sprawdzać firmę, nawet jeśli w grę wchodzi jakieś 100 000 zł = cena pracy + materiał... A później wielkie halo, co się stało, złodziej, bandyta i w ogóle...

 

A czy ta firma figurowała w krajowym rejestrze dłużników zanim rozpoczęli państwo swoje budowy? (Tak z ciekawości)

 

Nie bronie wyżej opisywanej firmy, wręcz potępiam, mam nadzieję że poniesie odpowiednie konsekwencję... Ale myślę że czasem ludzie przez swoje lenistwo lub tak zwany "brak czasu" sami ponoszą część odpowiedzialności za powstałe szkody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i niestety pewnie nie ostatni raz słyszymy o takim przypadku...

Ale za to kolejny raz potwierdza się pogląd mówiący o tym, że budowa to zbyt poważna sprawa żeby brać ekipę o której nic nie wiemy, nie zaglądnęliśmy na ich inną budowę i nie zapytaliśmy innych inwestorów co myślą. Lepiej brać ekipy które ktoś z przyjaciół nam polecił, albo wiedzieliśmy gdzieś tam jak pracują. W zamian za to szuka się tych co dadzą niższą cenę - a cena to zwykle "podpucha"...

 

Niektórzy ludzie nie chcą sobie zadawać AŻ takiego dużego trudu i samemu sprawdzać firmę, nawet jeśli w grę wchodzi jakieś 100 000 zł = cena pracy + materiał... A później wielkie halo, co się stało, złodziej, bandyta i w ogóle...

 

A czy ta firma figurowała w krajowym rejestrze dłużników zanim rozpoczęli państwo swoje budowy? (Tak z ciekawości)

 

Nie bronie wyżej opisywanej firmy, wręcz potępiam, mam nadzieję że poniesie odpowiednie konsekwencję... Ale myślę że czasem ludzie przez swoje lenistwo lub tak zwany "brak czasu" sami ponoszą część odpowiedzialności za powstałe szkody...

Nie sprawdziłem czy firma figuruje w KRD, przyznaję.

Nie wybrałem jej zupełnie w ciemno, polecił mi ją znajomy akurat wtedy budowali mu dom i z jego budową było jeszcze wszystko OK. Do czasu ...

Gdy miałem już podpisaną umowę z ZREM BUDEM znajomy zaczął mieć z nimi problemy. Przeszukałem również internet ale niestety wtedy nie było tego wątku na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oni w tym czasie zrobili problem dla kilku inwestorów równocześnie... Gdyby się tak zastanowić to w sumie każda z mniejszych firm może nagle upaść i narobić problemów inwestorom bo na przykład szef takiej firmy zbzikował, wpadł w alkoholizm itp... A w takim wypadku każdy z nas może nagle stać się ofiarą... Ale może nie będę już demonizował, pomyślałem tylko że każdemu może się coś takiego przytrafić mimo iż wcześniej sprawdzał delikwentów... Ale i tak chyba lepiej dokładnie sprawdzać niż nic nie sprawdzić...

 

Życzę zminimalizowania strat niemalże do zera i powodzenia w dalszej budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM !!!

 

TYNKI - firma MW Inwest - Budownictwo Mularczyk Michał z Płocka oraz firma jego teścia Wiesława Mura; masakra. najpierw w trakcie wykonania robót znikali na kilka dni (robili u innych klientów); przez opóźnienia tynki mi nie wyschły (zaczęła się jesień) i wydałam kupę kasy na osuszanie; po odklejeniu folii z okien okazało się, że nie ma pionów!!! mam garba na ścianie i muszę go zdzierać!!! W dobrej wierze zapłaciłam, bo obiecali pojawić się z poprawkami. Zabrali kasę i tyle ich widziałam. Przez telefon usłyszałam, że nie mają zamiaru się pojawić. Nawet w ramach reklamacji. Ostrzegam wszystkich przed tymi partaczami i oszustami. podobno kiedyś robili nieźle, ale w sezonie 2010 nabrali pełno zleceń i mają masę niezadowolonych klientów. Niektórzy nie zapłacili im w ogóle. Żałuję, że ja zapłaciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM !!! OSTRZEGAM PRZED:

 

TYNKI - firma MW Inwest - Budownictwo Mularczyk Michał z Płocka oraz firma jego teścia Wiesława Mura; masakra. najpierw w trakcie wykonania robót znikali na kilka dni (robili u innych klientów); przez opóźnienia tynki mi nie wyschły (zaczęła się jesień) i wydałam kupę kasy na osuszanie; po odklejeniu folii z okien okazało się, że nie ma pionów!!! mam garba na ścianie i muszę go zdzierać!!! W dobrej wierze zapłaciłam, bo obiecali pojawić się z poprawkami. Zabrali kasę i tyle ich widziałam. Przez telefon usłyszałam, że nie mają zamiaru się pojawić. Nawet w ramach reklamacji. Ostrzegam wszystkich przed tymi partaczami i oszustami. podobno kiedyś robili nieźle, ale w sezonie 2010 nabrali pełno zleceń i mają masę niezadowolonych klientów. Niektórzy nie zapłacili im w ogóle. Żałuję, że ja zapłaciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowilem sie z Robertem Szymczykiem ze przyjedzie i poprawi u mnie hyraulike oraz wylewke

ostatnio był u mnie 11.02 z dwoma żulami (jak to mozna tak nazwac osobnikow ) i mam nagrania video

wlasnie dalem do obrobki zeby zrobic mu reklame jakich ma pracownikow i jak funkcjonuje firma ZREM-BUD ROBERK SZYMCZYK

jest tez on na nagraniach jak sie kluci z kierownikem budowy oraz wywiad z jednym pracownikiem (hydraulikiem)

chcetnym moge wyslac na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...