Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ANDRZEJ ZĘTEK. I jego firma Eko-dom. Działa na terene Warszawy i okolic. Niestety nie mogę polecić tego pana nikomu. Jest niesłowny nieterminowy. Podwykonawców ma z łapanki. Nie pilnuje budowy. Bywa na niej raz dwa w tygodniu. Nie dostarcza na czas sprzętu potrzebnego do wykonania potrzebnych prac. W czasie rozmów początkowych podstawł nam "swojego klienta". Oczywiście klient był bardzo zadowolony. Po poł roku jak nabraliśmy wątpliwości co do rzetelności pana Ziętka okazało się, że nie słyszano o nim w miejscacu gdzie nam pokazywał. Był z polecenia na forum. Niestety w tym roku się mocno popsuł. Wiem skąd inąd, że chodzi często o kasę dla powykonawców.

Wykonawców stanu surowego w moim przypadku miał kiepskich. Gdyby nie moje częste wizyty na budowie i nieustanne patrzenie na ręce to boję się, że to co jest zrobione(stan zero) mogłoby być mocno poparane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podobnie jak wyżej firma

 

TOP-MIX Usługi Budowlane

Krzysztof Śmietanka

firma z Pionek ale pracuje tutaj

nick na Muratorze: mlody 1978

 

gość naciąga ludzi bierze zaliczki i znika.

Telefony 663702904, 0226460045, 0694960096 generalnie po podpisaniu umowy i pobraniu zaliczki milczą (chyba, że jest to nowy numer wtedy oddzwania)

 

 

Ten człowiek znowu reklamukje sie w ogłoszeniach drobnych (meble kuchenne, ocieplenia - bardzo szeroki zakres usług :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM

Dominik Kleczewski

KMD Consulting z siedzibą w Wyśmierzycach.

 

Zmarnował ponad miesiąc na wykonanie wykopu pod fundament. Sporo kosztowało mnie źle wykonane zbrojenie. Nie rozliczył zaliczek i zniknął. Z tego co wiem, to nie jestem jedynym, komu wywinął taki numer w tym roku.

 

Facet zapadł się po ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
ANDRZEJ ZĘTEK. I jego firma Eko-dom. Działa na terene Warszawy i okolic. Niestety nie mogę polecić tego pana nikomu. Jest niesłowny nieterminowy. Podwykonawców ma z łapanki. Nie pilnuje budowy. Bywa na niej raz dwa w tygodniu. Nie dostarcza na czas sprzętu potrzebnego do wykonania potrzebnych prac. W czasie rozmów początkowych podstawł nam "swojego klienta". Oczywiście klient był bardzo zadowolony. Po poł roku jak nabraliśmy wątpliwości co do rzetelności pana Ziętka okazało się, że nie słyszano o nim w miejscacu gdzie nam pokazywał. Był z polecenia na forum. Niestety w tym roku się mocno popsuł. Wiem skąd inąd, że chodzi często o kasę dla powykonawców.

Wykonawców stanu surowego w moim przypadku miał kiepskich. Gdyby nie moje częste wizyty na budowie i nieustanne patrzenie na ręce to boję się, że to co jest zrobione(stan zero) mogłoby być mocno poparane.

 

Popieram. Andrzej Ziętek - nieslowny cwaniak. Pozegnalem sie z nim zanim zdazyl wejsc na moja budowe.... Zreszta jest jeszcze pare osob na Forum ktore by tego Pana chetnie "pozdrowily" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, stanowczo odradzam. Tak jak odradzalem Petronkowi... Jak poszperasz na Forum to znajdziesz jeszcze przynajmiej dwie osoby ktore mialy problemy z Panem Zietkiem. Facet duzo obiecuje jednak z tego nic nie wychodzi. Non stop lawiruje... Szukaj innej ekipy poki czas. Ja mialem niewiele czasu ale sie udalo i jestem ze swojej ekipy jak na razie bardzo zadowolony...

 

Pozdrawiam i zycze przemyslanych decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, stanowczo odradzam. Tak jak odradzalem Petronkowi... Jak poszperasz na Forum to znajdziesz jeszcze przynajmiej dwie osoby ktore mialy problemy z Panem Zietkiem. Facet duzo obiecuje jednak z tego nic nie wychodzi. Non stop lawiruje... Szukaj innej ekipy poki czas. Ja mialem niewiele czasu ale sie udalo i jestem ze swojej ekipy jak na razie bardzo zadowolony...

 

Pozdrawiam i zycze przemyslanych decyzji ;)

Łomatko - przeszłam już tyle ekip - ta wydawała sie sensowna - mam jeszcze jedną w odwodzie :)

Dzięki Ostry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer. Powiem więcej. Gorąco nie polecam pana Ziętka. A na forum na pewno znalazłoby się więcej niż 2 osoby zrobione w konia przez pana Ziętka. Powiem jedno. Nie słuchaj wszystkiego co pisze kze. Bardzo go lubię, bo to fajny gość. Ale w kwestii oceny wykonawcy to się z nim bardzo różnię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze pisze prawde-bo nie Zietek buduje tylko ekipy ktore zlowi. U Krzyśka robila porządna ekipa (potwierdzam bo udalo mi sie nawiazac z nimi wspolprace). A co do samej firmy pośredniczącej to milo jest do czasu podpisania umowy i na nieszczęście wpłacenia zaliczki. Potem już schody-na samo DNO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście wiem, że nie Ziętek buduje. Ale on bierze za to niemałe pieniądze aby ekipa budowała sprawnie. No i powinien nadzorować tą ekipę.

Ale, ale. Do pana Z doszły wiadomości o mojej negatywnej opinii i proszę... Telefon, że proszę go nie oczerniać w internecie. Że ta ekipa, która była u mnie już pół domu zbudowała następnemu inwestorowi :o( w dwa tygodnie?). A u mnie jakoś nie mogli przez miesiąc skończyć fundamentów. No co za bezczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy WSZYSTKICH OSTRZEC przed DACHLUXEM z Warszawy !!!!! Jedynie w czym sa profesjonalistami to w manipulacji klientem. Zamówiliśmy w tej firmie wykonanie dachu , niestety juz nie mówiąc o znacznych poślizgach w terminach to na etapie kładzenia folii okazało się ,że Ci pseudo dekarze NIE MAJĄ POJĘCIA NAWET O FOLIOWANIU DACHU !!! boje sie pomysleć co by było gdybyśmy dopuścili ich do kładzenia dachówki. Pracownicy tej firmy sa mili tylko do czasu podpisania umowy,pózniej zaczyna się HORROR !!! Nie ma w ogóle z kim rozmawiać . W trakcie naszej budowy mieliśmy do czynienia z różnymi firmami ale takie chamstwo jakie zaserwowal nam DACHLUX jest po prostu niewyobrażalne. Nie będziemy opisywali szczegółów bo nie o to chodzi ... dodam tylko ,że kwestia naszego dachu ciagnie się dalej w dwóch wątkach 1.Sprawa karna w Prokuraturze

2.Sprawa cywilna w Sądzie o odszkodowanie.

Chcielismy jeszcze dodać ,że posiadamy całą obszerną ekspertyzę i dokumentację, od NIEZALEŻNYCH RZECZOZNAWCÓW ds.dekarstwa , którzy jednoznacznie ocenili fuszerkę zaserwowaną nam przez DACHLUXA.

OSTRZEGAMY WSZYSTKICH , którzy chcą aby ich dach wykonany był przez prawdziwych fachowców. JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy WSZYSTKICH OSTRZEC przed DACHLUXEM z Warszawy !!!!! Jedynie w czym sa profesjonalistami to w manipulacji klientem. Zamówiliśmy w tej firmie wykonanie dachu , niestety juz nie mówiąc o znacznych poślizgach w terminach to na etapie kładzenia folii okazało się ,że Ci pseudo dekarze NIE MAJĄ POJĘCIA NAWET O FOLIOWANIU DACHU !!! boje sie pomysleć co by było gdybyśmy dopuścili ich do kładzenia dachówki. Pracownicy tej firmy sa mili tylko do czasu podpisania umowy,pózniej zaczyna się HORROR !!! Nie ma w ogóle z kim rozmawiać . W trakcie naszej budowy mieliśmy do czynienia z różnymi firmami ale takie chamstwo jakie zaserwowal nam DACHLUX jest po prostu niewyobrażalne. Nie będziemy opisywali szczegółów bo nie o to chodzi ... dodam tylko ,że kwestia naszego dachu ciagnie się dalej w dwóch wątkach 1.Sprawa karna w Prokuraturze

2.Sprawa cywilna w Sądzie o odszkodowanie.

Chcielismy jeszcze dodać ,że posiadamy całą obszerną ekspertyzę i dokumentację, od NIEZALEŻNYCH RZECZOZNAWCÓW ds.dekarstwa , którzy jednoznacznie ocenili fuszerkę zaserwowaną nam przez DACHLUXA.

OSTRZEGAMY WSZYSTKICH , którzy chcą aby ich dach wykonany był przez prawdziwych fachowców. JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY !!!!!

 

 

Tak, czytaliśmy ten wątek. Właśnie wyrabiamy sobie zdanie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musialem sprawdzac - golym okiem bylo widac ze sie kopci w kominku. a przy -30C w zeszłym roku i braku innego ogrzewania mialem problem....

 

wystarczyl telefon do firmy i otrzymalem odpowiedz iz zamiast suchego otrzymalem lezakowane kilka miesiacy. dlaczego? bo suche sie skonczylo.

 

ot drobna pomylka....180zł za mokre drewno (sic!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...