Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ARIA 2 pracownia MTM STYL (Domy w stylu)


Recommended Posts

Ja zrobiłem u siebie odwrotnie schody. Traszeczkę powiększył się salon.

 

 

Witam,

 

Wydaje mi się, że jeśli się zrobi podłogę w jednolitym kolorze (płytki dobrane do paneli) to otrzymamy optycznie większy salon, który będzie jednolity z korytarzem.

Ja zamierzam tak zrobić, a także skróciłam schody poprzez zabiegowe schody, dzięki czemu salon bardziej połączy się z korytarzem. :)

 

Podziwiam zmianę miejsca komina, to chyba nie będzie łatwe, ze względu na zmianę projektu całego dachu.

 

 

Pozdrawiam,

 

Prawdę mówiąc, salon w projekcie Aria 2 to chyba najsłabszy punkt. Ciężko co prawda byłoby go powiększyć fizycznie, dlatego trzeba się raczej starać zwiększyć przestrzeń optycznie. Najprostszym rozwiązaniem jest pozbycie się ściany (a w zasadzie jej skrócenie) między salonem a kuchnią. To już daje efekt większej ilości miejsca, ponadto jest zabiegiem zwiększającym komfort przemieszczania się choćby między salonem a kuchnią właśnie. Ściana, która jest oryginalnie wyrysowana między tymi dwoma pomioeszczeniami to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, wręcz bubel architektoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...

Witam, wszystkich jestem tutaj nowy

 

Zamierzam wybrać, a w zasadzie wybrałem już ten sam projekt Aria 2

 

Mam w związku z tym pytania.

 

1. Czy ktoś już skończył i może podac koszty budowy ? (ostatnie wpisy są dość stare)

2. Panas czy mógłbym Cię prosić o przesłanie kilku fotek, bo ja jakoś nie widzę (przeglądarka nie otwiera mi) tych dodanych przez Ciebie na forum.

3. Czy ktoś bylby tak uprzejmy i zechaciał pochwalić się swoim dziełem na żywo ? Ja jestem z Włocławka ale mogę dojechać to nie problem.

 

Adam

[email protected]; gg:1264641, tel. 601055087

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 6 months później...
  • 10 months później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 7 months później...

Witam! jestem tutaj nowy przyglądam się waszej budowli i nie ukrywam bardzo mi się spodobala!jestem miłośnikiem "wolich oczek" myślę o budowli i juz powolutku przyglądam się róznym projektom..nie ukrywam wasza budowla spodobala mi sie najbardziej! czy macie może większą ilość zdjęć z pozniejszej części budowli?projekt tworzyliście sami?czy był to zakupiony gotowy projekt?jak duża jest powierzchnia użytkowa waszego domku? bardzo bym prosił o kontakt na : [email protected]

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Witam kilka lat temu na forum prosiłem o pomoc przy wykreśleniu krążyny lukarny dachowej wolego oczka. Ktoś z użytkowników przesłał mi na priv-a rysunek techniczny krążyny lukarny dachowej wolego oczka z dachu z domów serii ARIA. Niestety rysunek zaginą czy ktoś może mi go przesłać ponownie. Mój adres: [email protected]. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kilka lat temu na forum prosiłem o pomoc przy wykreśleniu krążyny lukarny dachowej wolego oczka. Ktoś z użytkowników przesłał mi na priv-a rysunek techniczny krążyny lukarny dachowej wolego oczka z dachu z domów serii ARIA. Niestety rysunek zaginą czy ktoś może mi go przesłać ponownie. Mój adres: [email protected]. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...