Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pewnie że się ułoży. Ja też zaliczam dołki, a Adam w tym czasie gipsuje, potem pruje robotę Franciszków że mu napewno czegoś nie docieplili, potem znów łata te dziury i gipsuje. Nie cierpię gipsowania. Mam wrażenie że nigdy z tego etapu nie wyjdziemy. Ale jak wychodzę z dołka to widzę, że znów sie posunelismy naprzód,i chociaz jest to odrobinka, to jednak do przodu. Wyobrażam sobie, że etap montażu kuchni jest jak wiśienka na torcie. Cóż- widać nie koniecznie. Ale tyle już za Wami że takie drobiazgi Was nie złamią. No i za to będziecie mieli piękne sufity i wszystko co trzeba zabiezpieczone folią w płynie.

Trzymam kciuki. Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i efekt jest. Gratulacje. Po ciężkich chwilach nadeszła dobra. Real wygląda prawie jak wizualizacja, pisze prawie bo jeszcze chyba kawałka blatu brakuje. A okap to jakby podobny do mojego. :wink:

Łazienka też nabiera wyglądu, także nie ma co narzekać bo postępy są a bez nerwów chyba nigdy się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, a czy twoja kuchnia jest w drewnie, fornirze czy mdf? Z czego będa blaty? Jeśli to już gdzieś opisałaś to przepraszam, ale nie mogę znaleźć... I gdybyś jeszcze mogła wysłać mi na priv informacje o cenie mebli to byłabym bardzo wdzięczna, bo mówiąc szczerze kuchnia to dla mnie jeszcze wielka zagadka. Pocieszam się tylko myślą, że z dzięki spiżarce nie bedę potrzebować tak dużo mebli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :D Jeszcze nie byłam w żadnym salonie z meblami kuchennymi a już trochę wiem :wink: Liczę na dokładniejsza prezentację kuchni po dokończeniu i specjalnie dla mnie o zdjęcie szyflad w środku :D Ale to towarzystwo z muratora to ma wymagania prawda? :wink:

 

Marto a jak wasze parapety wewnętrzne - miały by granitowe, masz je już zamontowane, jak się prezentują? Czy będziesz je impregnowac? Ja swoje zewnętrzne zaimpregnowałam w ostatniej chwili i bardzo dobrze spływa po nich woda. Będę tę operację powtarzac dwa razy do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zamówieniem kuchni śledziłam wątek "Ile kosztowały wasze kuchnie". Nadal zaglądam do "Pochwalcie się swoimi kuchniami".

 

Moje szuflady - zwykłe systemowe blumy.

 

Co do parapetów - zamówiliśmy impregnowane. Nawet nie wiem czy taka impregnacja jest raz na całe życie, czy trzeba powtarzać impregnację (w ramach konserwacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rury są w komplecie do reku. :roll:

 

Rozprowadzenie po domu dało się schować między stropem a sufitami podwieszanymi. W maszynowni czyli pomieszczeniu gospodarczym już wszystko musi być na wierzchu.

 

Zestaw standardowy: doprowadzenie świeżego powietrza, nitka z nawiewami, nitka z zasysem, wyrzut zużytego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...