Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

Ech Magnolia, lejesz miód na moje serce.

 

To jeszcze Ci powiem, że Darek zakochał się w Waszej elwacji. :D

 

Od tamtej wizyty mówi tylko o białym kolorze złamanym czymś. Nie zdecydował jeszcze dokładnie czym. Tak samo z cokołem - koniecznie tynk mozaikowy i koniecznie "taki podobny jak u Magnolii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo mi miło że tak sie podoba. A jakby co, to 1 kubełek mozaikowego czeka na kogoś kto go zechce użyć.

A z wyborów tynkowych to doradzę tylko żebyście liczyli się z tym, że na ścianie kolor jest zawsze troche ciemniejszy niż na małej próbce. Skąd ja to wiem kurczę....a, oczywiscie z grupy Piaseczno i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta przez internet ostatnio zamówiłam i już otrzymałam zlewozmywak. W tym samym sklepie co Zuberki, więc uznałam go jako sprawdzony. I sprawdził się. Miałam już kupować baterie do kuchni i łazienki ale okazało się, że to co wybrałam nie pasuje do naszej armatury. A i zapomniałam o piekarniku, który okazał się o wiele tańszy niż w normalnych sklepach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiko, pamiętam Zuberek polecała swego czasu e-sklep. Dla równowagi Amber przejechała się przy kupowaniu płytek w jakimś innym e-sklepie.

 

Fakt, jak się ma w realu obcykane wzory to zamówienie tańszego egzemplarza daje dużo frajdy i mniej czyści nasz portfel.

 

Ostatnio rozglądałam się za zlewami technicznymi - ku mojemu zdziwieniu okazały się bardzo drogie. Fakt wyglądają dużo lepiej niż te, kóre pamiętam z laboratoriów na Politechnice Warszawskiej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Reniu, wodę oczywiście pożyczaliśmy od sąsiada. Teraz przy drobniejszych pracach wodę przywozimy ze sobą. Do celów ogrodowych braliśmy w rowu melioracyjnego.

 

Brodzik asymetryczny - to już pieśń przeszłości. Wanna Magnolia nadal mi się podoba, ale szukam czegoś o mniejszej objętości, tak 110 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza akrylowa spisuje się całkiem dobrze i chcemy akrylową.

 

Wanny symetryczne z reguły mają korek na środku. Ale jak zaczniesz interesować się takimi wannami okazuje się, że korek może być na środku pomiędzy ściankami, albo bliżej przodu czy tyłu wanny.

 

Wywynięte brzegi wanny też potrafią być różne - takie same albo z jednej strony szersze (z reguły ta strona dedykowana jest jako przód).

 

Za duży wybór. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj Zuberku! Faktycznie nie było Cię "na łączach".

 

Ogólnie mamy w planach, ale już nie naszymi rękami:

- zakup i montaż kominka

- tynkowanie elewacji i podbitka

- posadzka przemysłowa w garażu

- instalacja kotła gazowego

- gdzieś od połowy września wykończeniowiec

 

Powinniśmy też w końcu wybrać i zamówić płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...