Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pewnie ze względu na wzrost cen materiałów.Czerwona wychodzi jednak najtaniej.Poza tym nie trzeba tak kombinować z resztą.

Można dać białą podbitkę /też taniej/.

Takie klasyczne zestawienia kolorystyczne teź są fajne :)

 

A co więcej słychać w temacie wykończeniówki / moim ulubionym :wink: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś weszli instalatorzy (niespodziewanie spokojne trio). My szybciutko musimy zdecydować jaki grzejnik chcemy mieć w łazience. Na szczęście nie musimy natychmiast kupować, tylko podamy parametry techniczne.

 

Chcemy też wykończyć kotłownię. Podłoga z grubsza jest, teraz kolej na ściany - trochę płytki, resztę pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przyłącze gazowe!!! To jest coś!!! Ale dlaczego na gaz jeszcze poczekasz 2 miesiące? Formalne perturbacje trwają tak długo?

 

A jaki model V&B tak ci się spodobał? Bo jak tak krążę od popularnego Subway, poprzez Sentic do Lifetime i jeszcze się nie zdecydowałam :roll: No tak już ze mną jest, że muszę być przyparta do muru, aby wydusić z siebie wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że dzięki Tobie zwróciłam uwagę na V&B - wkleiłaś do dziennika budowy wc Lifetime.

 

Zrobiliśmy kolejną rundkę po stoiskach w TTW. Szukaliśmy czegoś zgrabnego, żeby nie był za długi, nie kanciak (jak mawia mój mąż) i z opływowymi kształtami w środku (dosłownie zaglądaliśmy każdemu wc pod klapę).

 

Przypadł nam do gustu taki jeden model Optima Standard (z czekaniem 8 tygodni na dostawę z Niemiec).

 

Sprawdziłam na stronie V&B sklepy specjalizujące się w ich produktach. Pojechaliśmy szybciutko do Excellent Łazienki w Jankach. Optimy nie było na ekspozycji ani w magazynie, ale mieli bardzo podobny model Amica.

 

I kupiliśmy Amice. Tak w praktyce wygląda realizacja marzeń. :roll:

 

Aha, nie zależało nam na desce wolnoopadającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakopcona cegła szamotowa z biegiem czasu się odkopci.Potem znowu zakopci ---itd :lol:

Nie wiem na czym polega ten skomplikowany proces, ale tak się dzieje i już.

 

Jeżeli myślicie o przeprowadzce w okolicach zimy, radziłabym już zamawiać drewno do kominka.

Ostatnie chwile, żeby trafić w miarę suche.

Palenie żle wysuszonym to koszmar, strata czasu i pieniędzy-wiem coś o tym z ub. roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planowanej drogi - radni radnymi, ale pismo od mieszkańców się przyda.

 

Nie mam determinacji Jeziera, żeby śledzić każdy ruch gminy. Sama jednak słyszałaś na zebraniu, że w gminie takie rzeczy trzymają (czy się stosują to inna sprawa). Dokładnie wiedzieli kto w 2003 r. oprotestował pomysł budowy domów socjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...