Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

iwozelka, bardzo dziękuję za budujące uwagi.

 

Z moim kochanym mężem mamy podział: ja odpowiadam za planowanie i finanse, od za sprawy techniczne i dostawy. Poza tym tak naprawdę budowa domu będzie naszym wspólnym wysiłkiem i przypisywanie sobie wszelkich zasług byłoby co najmniej nieskromne.

 

Co do PN, czasem lubię zrobić coś tylko dla samej przyjemności robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, właśnie - mamy 90 stempli!

Pewnie jeszcze trzeba będzie dokupić.

 

Były policzone przy załadunku a my przy rozładunku mieliśmy sprawdzić, na napewno tyle. Oczywiście w czasie rozładunku się pogubiłam.

 

Zaczęłam liczyć jak były ułożone w stosiku, znów się gubiłam. Trzeba było użyć sposobu. Miałam stary spray w kolorze pomarańczowym i psikałam na każdą policzoną sztukę. W ten sposób mamy 90 stempli w pomarańczowe kropki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, właśnie - mamy 90 stempli!

Pewnie jeszcze trzeba będzie dokupić.

 

Były policzone przy załadunku a my przy rozładunku mieliśmy sprawdzić, na napewno tyle. Oczywiście w czasie rozładunku się pogubiłam.

 

Zaczęłam liczyć jak były ułożone w stosiku, znów się gubiłam. Trzeba było użyć sposobu. Miałam stary spray w kolorze pomarańczowym i psikałam na każdą policzoną sztukę. W ten sposób mamy 90 stempli w pomarańczowe kropki.

:lol:

rozumiem że używane ? jaką mają długość i wiele daliście? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrośnica,

Przed chwilą odwiedziłam Twoje komentarze. Wypatrywałam ich wcześniej. A teraz chwila nieuwagi i nie byłam pierwszym gościem.

 

Też pewnie zaczniemy w maju (taką mamy umowę z wykonawcą). Do tego czasu parę rzeczy chcemy zrobić, ale że mamy DUŻO czasu, więc idzie nam powolutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też planujemy rozpocząć w maju :o i tak mamy umówioną ekipę.

Witamy w klubie.

Tyle tylko,że jeszcze nie mamy pozwolenia na budowę :cry: Może przeczyta to Ważna Pani z Urzędu i się zlituje :lol: :lol: :lol:

 

Marto, pisz więcej o sprawach związanych nie tylko z budową, bo bardzo fajnie Tobie to wychodzi.

 

Z drugiej strony jak czytam "forumowe" dzienniki zastanawiam się, kiedy znajdujecie czas na ich pisanie.

 

Ja ledwo wyrabiam się z zajrzeniem na forum, napisaniem jakiegoś komentarza.

A gdzie reszta?

Ale fakt, to wciąga.

 

Wasz projekt bardzo ładny /odzywa się moja nie do końca "wyparta" miłość do paterówek/

 

Jak chcecie wykończyć elewację?

Może to jeszcze za wcześnienie , ale ja nie wiem jeszcze z czego będzie strop, z czego ściany działowe, a elewację mam już wymyśloną.

 

Pozdrawiam i oby do maja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny dziennik :D i zgrabny projekt. Życzę powodzenia

 

My będziemy mieli cztery w jednym - kotłownie, pralnię, spiżarkę i składzik.

[/size]

Tutaj jest chyba mały konflikt interesów- nie wiem czy da się coś z tym zrobić, ale- jak kotłownia to ciepło, czyli dobrze dla pralni i suszarni, ewentualnie na składzik, ale spiżarnia lubi chłodek.

 

A normami nie ma się co za bardzo przejmować- w praktyce zwłaszcza w parterowym domku, nie ma to większego znaczenia- zaś wszystkie wartości i tak brane są z dużym zapasem bezpieczeństwa. Dużo bardziej trzeba pilnować wykonawcy i izolacji- skoro będzie używany beton komórkowy- on nie lubi wilgoci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

 

Sobota i niedziela były takie ładne, że aż żal było włączać komputer.

 

Zuber, do maja na szczęście jest jeszcze trochę czasu.

U nas spokój tylko pozornie. Do godziny zero muszę załatwić parę spraw. Potem będzie krucho z czasem, że o pieniądzach nie wspomnę.

 

Gołąb Nadmorski, toś mnie przyłapał. W tej chwili nie kupuję większych zapasów marchwi, cebuli itp. Worek z ziemniakami trzymam tradycyjnie w bagażniku malucha. Zimą najzimniejszym miejscem będzie poddasze i w ostateczności tam będą lądowały wszystkie nadwyżki płodów rolnych.

 

mikopiko, wszystko we właściwym czasie! Musimy nabrać nawyku fotografowania wszystkiego co się dzieje. Tylko, że nic się nie dzieje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...