Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na pewno będzie super wygladało. Dobór oświetlenia to na prawdę poważna sprawa bo dzięki niemu można ukryć jakieś tam niedoróbki, nierówności ale i wyeksponować to co chciałoby się pokazać najbardziej. Ja lubię ciepłe, nastrojowe światło, które nie bije po oczach. Niby wybór jest duży ale jak się szuka czegoś konkretnego (w sensie przez siebie wymyślonego) to podeszwy można zedrzeć i nic. A czasami wpadnie sie na chypcika do jakiegoś sklepu i zdziwko totalne bo jest to czego się szukało albo całkiem coś innego co będzie akurat pasowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kuchnię zamówiliśmy w TMC (z forum, bodajże Kowalik zarekomendowała). Fronty są żywcem z BRW.

 

W czasie gdzy miałam parcie na meble do kuchni, nie mogłam nic sensownego sama zaaranżować. Darek był bardzo zajęty w pracy i w grę wchodzili producenci, którzy działali w zasięgu komunikacji miejskiej i byli czynni co najmniej do 19:00.

 

Dlatego współpraca z TMC zaczęła się od przygotowania projektu przez p. Martę (!) z TMC. Przyznam się, że bardzo tego potrzebowałam. Nie musiałam zastanawiać się nad każdym drobiazgiem. Mam zaprojektowane, rozrysowane co do centymetra.

 

Umowę podpisaliśmy pod koniec sierpnia. Montaż szacowałam na koniec października. Meble były gotowe już na początku października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ w L-bardzo fajny.

Lodówka , zlewozmywak, kuchenka-w miarę blisko i "w trójkącie "-to ważne i wygodne.

Zlicowanie blatu z parapetem-kolejny plus.

No i stół śniadaniowy w kuchni.

Sama zrezygnowałam z otwartej kuchno, po to żeby miec w niej osobny stół właśnie i była to jedna z najlepszych decyzji :)

 

To co?szykujecie się do przeprowadzki :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, miło że projekt kuchni podoba się nie tylko nam.

 

Idealnie byłoby, gdyby lodówka zmieściła się po lewej stronie okna - ale nie wyszło. J zapomniał uwzględnić luzu na montaż okna i trzeba było poszerzać otwór na okno. Zabrało to cenne centymetry i dlatego piekarnik jest tam gdzie jest (a miał być wyżej właśnie z lewej strony okna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiko,

ze zbieraniem podpisów nie wyszło.

 

W weekend po Twoim mailu mieliśmy terminową robotę na budowie. Umówiłam się z Magnolią, że weźmiemy listę od niej i dozbieramy podpisy w niedzielę, bo akurat wtedy żadnego z sąsiadów nie było. Sami podpisaliśmy się już w sobotę.

W niedzielę lista pojechała na wycieczkę.

Dalszy ciąg znasz.

 

Wiem, że zależało Ci na czasie i akcja zbierania podpisów była aktualna w tamten weekend.

Czy złożyliście pismo z protestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się dzieje u Was to prawda. I tak trzymaj Marta. Domek będzie wypieszczony, zaplanowany w każdym detalu. A jak miło będzie się mieszkać.

A z tym gazem to rzeczywiście straszne problemy. Ale warto się pomęczyć, powalczyć bo to wygoda.

Niestety w naszym kraju wiele jest niezrozumiałych przepisów, decyzji, które tylko komplikują i utrudniają życie. Ostatnio jestem świadkiem jak TP nie zależy na starych (już nie wspomnę o nowych) klientach. Jakie problemy są z przeniesieniem tel na naszą ulice to się w głowie nie mieści. Po mojej stronie raczej nie ma szans na linię telefoniczną, choć biegnie ona po drugiej stronie ulicy. W czym problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...