Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie głowa nie boli, ale robię się nerwowa. Początkowo jest miło, ale w pewnym momencie wszystko mnie drażni i muszę wyjść na świeże powietrze.

 

Za dwa, trzy dni zaczynamy od początku... Grohe, Hansgrohe, Kludi, Tres. Znowu coś nowego wpada w oko, ale faworyci pozostają faworytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mnie też się marzy prysznic taki z prawdziwego zdarzenia. Kiedyś uwielbiałam wannę i długie wylegiwanie się w niej, teraz też lubię ale jak pomyślę ile wody musze wlać do naszej wielkiej narożnej wanny to jednak decyduje się na prysznic w niej. Jak wreszcie (liczę, że to dopiero będzie przyszły rok) zdecydujemy się na zamontowanie kabiny to na pewno będzie kwadratowa ze szklanymi szybami i deszczownicą w roli głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podziwiam, że się sami uporaliście z gruntowaniem! Wy generalnie jesteście ambitnymi inwestorami i nawet się nie porównuję :wink:

W słabym świetle to każda podłoga kiepsko wygląda - z naszą podłogą było podobnie, dopiero w świetle dziennym przekonałam się, że wszystko jest w najlepszym porządku, tak jak sobie wyobrażałam :D

A propo's łazienki to leniwcem kąpielowym jest mój mąż, może moczyć się godzinami, dla mnie będzie kabina i marzy mi się jakiś designerski panel prysznicowy, :D ale to raczej pieśń przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nigdy nie miałam kabiny prysznicowej.

 

Wanienkę bardzo lubię - czasem człowiek potrzebuje się wymoczyć w aromatycznej kąpieli. Kupiliśmy więc wannę dużą i najważniejsze - symetryczną, żeby nikt nie był poszkodowany. :oops: :oops:

Deszczownica to spełnione marzenie Darka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tylko chwilowe zalamanie nastroju.... lubie czytac Twoj dziennik .....jako jedna z nielicznych podalas historie miejsca gdzie bedziecie mieszkac - .....ptakom wywieszalas sloninke - chyba........w kazdym razie zycze zebyscie jak najszybciej zamieszkali w swoim domu ze swoim ogrodem , wrosniecie szybko w niego i - pewnie wtedy depresja minie 8) jest watek o tym na forum - chyba wszyscy przez to przechodza ........

 

Pozdrawiam serdecznie 8) 3maj sie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...