Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Akurat każde z nas ma inny dom.

Zauważyłam też, że przychylnie patrzy się na czyjeś dokonania - nie wiedząc ile krwi i potu poszło na osiągnięcie efektów. Na swoje patrzy się inaczej - z całym bagażem, że tu zapomnieliśmy, tam nie wyszło itd.

 

Eugeniuszowi zazdroszczę klinkieru. Trafiłam do niego przez pewnego partacza-hydraulika. A jak się raz zajrzy, poczyta, to zostajesz zglądając z niecierpliwością CO NOWEGO. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno znaleźć skuteczny sposób na koty polujące w lesie. Ale w ogrodzie można spróbować z talerzem nałożonym na pień drzewa. Moja koleżanka w ubiegłym roku ochroniła w ten sposób gniazdo na swojej przydomowej sośnie :D Talerz był wycięty z dykty i wyglądał średnio dekoracyjnie... może jednak da się to zrobic estetycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oko inwestorki! :wink:

 

Faktycznie teren lekko opada - mam ok. 0,5 m różnicy licząc po przekątnej budynku. Do tej pory nic nie podsypywałam. Zabierzemy się za to na wiosnę - głównie trzeba będzie podnieść teren przy garażu i pomgospie (z lewej strony budynku).

 

A jaka była u Ciebie różnica poziomów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujesz w Beskidach, więc 1,2 m różnicy nie dziwi.

 

W Beskidach Zachodnich, które są bardziej zagospodarowane niż B. Wschodnie często widzi się domy "wchodzące" na zbocza lub przysiółki wsi położone dość wysoko.

 

Na wschód od Przełęczy Tylickiej domy skupione są w dolinach rzek i rzadko widzi się domy stawiane na stoku góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: dopiero teraz doczytałem sie tylu miłych słów :lol: :lol: :lol: , kazdy realizuje swoje marzenia, i przelewa je na domek, podstawa to ludzie jacy będą w nim mieszkać i jaką atmosferę w domu stworzą, a wygląd to powierzchownośc jak mało istotna dla ........ kobiet :wink: :wink: :wink: , także otoczenie jakie tworzysz i przejęłaś wraz z naturą da nam ostateczny obraz domku, narazie widać w przygotowaniach wkładane serce i oby tak do końca :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D

Eugeniuszu, w nasz dom wkładamy dwa serca, cztery ręce, dużo czasu - a i tak często dopadają mnie wyrzuty sumienia, że za mało.

 

Mogą być nie tylko dwa serca ale i trzy lub więcej jak się postaracie :oops: :-? :wink: :lol: :lol: , a sumienie lepiej pozostawić niech bedzie czyste :wink: :wink: :wink: .

Praca powinna być przyjemnością więc jak się niema ochoty lepiej odpocząc i potem już bez obowiązku wziąć się za pracę - przecież nie lubimy obowiązków i wytworzy się niechęć do celu obowiązku a tego nie chcemy :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odpowiedziałam w Twoich komentarzach.

 

Sprawdziłam też dokładnie co w końcu kupiliśmy. Wyszło mi, że jakieś straszne gówno - panele fornirowane, grubość 8 mm.

Produkt zbliżony bardziej do popularnych paneli laminowanych niż deski trójwarstwowej.

Kolor - dąb jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...