Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marta - Ty juz jestes blisko przeprowadzki i masz prawie wszystko zrobine aby zamieszkać. My myslimy sie przeprowadzic chyba w sierpniu tego roku.

Taki mam plan. Zobaczymy czy wypali .

Na razie czekamy na wiosne , aby zacząć robotę z płytkami ,teraz nie możemy nic układac , bo nie mamy jeszcze podłączonego gazu , właścwie to nie mamy zakupionego pieca gaz.i grzejników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo stresujące są takie piramidy zaleźności - zrobię A, ale przed A powinno być gotowe B, ale B się spóźnia na dodatek pomiędzy B a A trzeba odczekać cztery tygodnie.

 

Miałam to samo - pan Janusz z Olafem działali, a gazu nie było. Na szczęście zaczęli od sufitów podwieszanych i gładzi. Jak gaz już miałam - zabrakło czasu na prawidłowe wygrzanie wylewki na podłogówce. Więc założyliśmy, że wylewki są suche i pan Janusz ruszył z układaniem płytek.

 

Od momentu rozruchu kotłowni (listopad) dopiero w ostatni weekend uruchomiliśmy ogrzewanie podłogowej (i to tylko na próbę).

Ale i tak było fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki!

 

Niespodziewanie przyspieszyły szafy - montaż będzie szybciej niż się spodziewaliśmy. Z tego powodu padł na nas blady strach - trza się przeprowadzić.

 

Strach ma wielkie oczy :o 8) Jak już zamieszkacie nie będziecie mogli wyjść z podziwu czemu nie wcześniej :wink:

Sama nie mogę się doczekać, choć u mnie droga jeszcze daleka, oj daleka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, jak zrobicie wylewki to w zasadzie można startować z wykończeniówką.

Tylko z parkietem trzeba odczekać, żeby podłoże dobrze wyschło.

 

Właśnie tak sobie myślę, ale małż chce równolegle ocieplać poddasze, bo inaczej całe ciepło z ogrzewanie pójdzie w gwizdek :roll: a to już jednorazowy duży koszt, na który nie mamy kasy - bo my bezkredytowi jesteśmy 8) :-? - i nie wiem czy z tego powodu cieszyć się czy płakać, choć raczej cieszę się, że nie wisi nade mną miecz Damoklesa . To trzeba od razu płacić za podłogówkę, kotłownię, wylewki, tynki i ocieplenie :evil: :evil:

Bo już marzę żebym mogła malować sufity, ściany a na podłogę mogę położyć na razie byle co :wink: i powoli układać płytki i panele, echhhh, kiedy to będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej! przecież jeszcze nie masz tynków - dopiero teraz siadłam do komputera, w którym mogę oglądać zdjęcia (w robocie mam blokadę).

 

Teraz pewnie i tak w pierwszej kolejności pójdą wylewki. Tynkarze potrafią być brutalni - nam trochę napsuli. Przed tynkarzami warto też zabezpieczyć wylewki, bo strasznie napaskudzą.

 

Bez kredytu oczywiście lepiej budować - nie trzeba się tak spinać z terminami. Ale z kredytem czy bez każdą złotówka jest tak samo cenna.

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miko, jak to z czym - ze stanem zaawansowania prac.

Najpierw wszystkich przygotowujesz psychicznie, potem znikasz na całe dni i tygodnie, potem mówisz że zrobione, potem nie chcesz pokazać jak. A że masz dużo wpisów - nie daję rady dotrzymać kroku.

 

:oops: :oops:

ale :o

po pierwsze - do czego przygotowuje ?:roll:

po drugie - zawsze pokazuje :wink: ale potem wyrzucam zresztą nie ja jedna tak robię :wink: i nigdy nie odmówiłam jak ktoś chciał coś zobaczyć

a po trzecie - dużo wpisów to miałam ale to dawno i ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...