Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pięknie powiedziane - czynności zastępcze w oczekiwaniu na budowę :lol:

Pozwolisz, że jako osoba również oddająca się takowym czynnościom bedę używała tego zgrabnego i trafiającego w sedno zwrotu??? :wink:

Widzę, że ciągnie was na łono, rzeczywiście już tak pieknie się robi... Dzięki za piekne zdjęcia kwintesencji wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka,

rekuperator chodzi za moim mężem od kiedy dowiedział się, że coś takiego istnieje. Nie ma się co oszukiwać, że w parterowym domu będzie dobrze działała wentylacja grawitacyjna. Mąż strasznie się męczy w niewietrzonych pomieszczeniach.

 

Rekuperacja pozwoli też trzymać w ryzach koszty eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto zerkąłem na instrukcje stawiania ogrodzenia i brakuje mi tam jednej rzeczy.( chyba że ślepy jestem) :wink:

Mianowicie nie napisane jest w jaki sposób wyznaczyć jednakową wysokośc tył slupkow w narożach tak aby ci nagle ogrodzenie przy któryms narożu nie minęło sie wysokością.

Najlepiej to zrobić tzw szlaf-wagą lub poziomnica zawieszana na rozciągniętym sznurku. (jakbyście chcieli to taką mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za miłe słowa :lol: Dzięki architektowi wnętrz ( trafił mi się naprawdę pomocny i uczynny chłopak) , dużo doradzi, wie które sklepy warto obejrzeć , gdzie wybrać tapetę lub żyrandol . Osobiście mam straszne problemy z podjęciem decyzji np jaki okap? Wchodzisz na strone np http://www.megamedia.pl a tam 25 stron z okapami !!!!!!A najgorsze że nie ma gdzie obejrzeć w realu jak wyglądają , sami wiecie w sklepach wisi po kilka okapow tylko....I tak z całą resztą ... Sami zobaczycie ile czasu zejdzie Wam np na wybraniu kontaktów lub opraw oświetleniowych :roll: Bo jak sie juz wybierze konkretny model to nie koniec . Teraz trzeba szukac po internecie, w hurtowniach , gdzie najtaniej :-? Dla mnie to największy problem i na tym schodzi mi najwięcej czasu i tabletek od bólu głowy :( Tym bardziej jak chce się mieć ładnie a z groszem trzeba się liczyć żeby starczyło na wszystko . Pozdrawiam Was cieplutko i jeszcze raz życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu miałam takie przeżycia z wykańczaniem mojego mieszkania. Strasznie szczypałam się z forsą i musiałam kroić plany zakupowe. Nie weszłam w sporo nowości, które teraz są standardem.

 

Jakoś nie mogłam potem polubić tego mieszkania. W niedługim czasie je sprzedałam i przestało dla mnie istnieć. Bardzo nie chciałabym przejść przez coś podobnego drugi raz.

 

Również życzę samych dobrych decyzji.

 

PS. Czy wiesz, że Red Door to znak rozpoznawczy salonów piękności Elizabeth Arden? Jej flagowe perfumy noszą też taką nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...