Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZENIT Marty i Darka - komentarze


ms.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hmm, to pewnie jesteś już trochę zmęczona tym czekaniem?

Moi mieli zacząć wczoraj, a w tej chwili dopiero dojeżdżają do Warszawy :o :o :o Stan zero to pewnie będę miała za dwa tygodnie, a resztę nie wiadomo kiedy... Ciekawe co byłoby gdybym ja zaczeła tak pracować, pewnie wyleciałbym szybko z pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, co tam.

Odbieraliśmy faktury za kwiecień i w składzie budowlanym dowiedziałam się, że beton komórkowy od momentu, kiedy kupiliśmy - podrożał dwukrotnie.

 

Najzabawniejsze, że już zamówiliśmy beton towarowy na ławy.

 

My też zdążyliśmy przed tą największa podwyżką, teraz trzymam kciuki abyśmy z innymi materaiałmi też tak zdążyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jeździliśmy na działkę, teraz zaczniemy jeździć na budowę.

Kiedyś w przyszłości będziemy jeździć do domu.

 

Qrcze, a mnie sie nadal nie zmieniło i nadal jeżdżę na działkę :-?

W sumie to nawet sie ostatnio zastanawialiśmy z Kasią kiedy zaczniemy nazywac działko-budowę domem, kiedy jest ten moment zmiany nastawienia, bo tego chyba na siłę sie zrobic nie da.?

 

Choć przyznam sie że w myślach naszą chatynkę coraz częściej nazywam "Naszym domem", ale jeszcze tego na głos bez namysłu nie powiedziałem.

 

ciekaw jestem jak to jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta skleroza. wpadłem żeby sie troszke pokajac że jeszcze nas u was nie było, ale jestem ostatnio tak zarobiony że nie mam na nic czasu.

Poza tym chyba bym nie trafił :wink: , ale jeśli będziecie tej niedzieli u siebie na budowie to chetnie zajrzymy i popodziwiamy wasza inwestycję.

 

Z niecierpliwościa czekamy na dalsze informacje z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku, ile razy zapowiadasz się z wizytą my jesteśmy zdekompletowani.

W najbliższą sobotę Darek będzie znowu sam. W niedzielę mamy dwie komunię, jedną w Warszawie, drugą w Lublinie.

 

Wyobraź sobie, że moja bratanica zażyczyła sobie na prezent... toster! I ciocia oczywiście kupiła.

Opis dojazdu poszedł na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] i połamania łopat 8)

 

już widziałam jedną ze złamanym trzonkiem, znaczy się będzie dobrze :-?

 

ups. oby to było na szczęście :oops:

 

ja też buduję mały domek, moja druga połowa jęczała że może będzie za mały, taki duży apartamentowiec, no ale nie policzył ogrodu, też się zastanawiałam czy dobrze robię, teraz wiem, że gdybym wybrała większy musiałabym zmieniać projekt

 

MS. super te Twoje podpowiedzi na dzienniku (linki) ale póki co nic z tego nie kumam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's konczenia budowy w tym roku, to jeśli trafimy cudem na uczciwych i szybkich wykonawców instalacji, tynków, ocieplenia, etc. to zdążymy!!! Cuda się zdarzają, nieczęsto ale jednak....

 

Przeczytałam o niespodziewanej wymianie ekipiy. Nasz wykonawca nie był tani, ale mam nadzieję, że płaci swoim ludziom tyle, że nie opłaca im się znikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...