Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Depiego von Gurkha


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej niezły z Ciebie powieściopisarz, z zapartym tchem czytałam :lol:

 

oczywiście dołączam do grona ścigaczy rocznika 2007 8) kto pierwszy wbije łopatę (nie mylić z łopatką dziecięcą) pod fundament :wink:

 

na początek - działka śliczniusia i równiusia, prawie jak moja :p - póki co nie zakładam dziennika, działkę można podziwiać na www, rozpocznę pewnie pisanie od złożenia pozwolenia na budowę

 

a poza tym wszystko się uda, trochę przy pomocy krwiożerczych banków ale nie zauważyłam żeby ktos na tym forum sie poddał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, dzięki...

 

Dziś odbiłem się od STOENu - nie miałem mapki i nie wiedziałem dokładnie, ile powinienem wziąć przynajmniej tymczasowego przydziału...

 

Ale z tym to no forum pójdę.

 

No i zbieram siły przed Aktem II :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie, jest mi tylko niezmiernie przykro że zostałem wykluczony z WWB2007 :cry: .

 

No ale może cos z Betsi i Amber tez wymyślimy.

:wink:

 

@#$%^^&& a co to ja gorszy jestem i tak pierwsza biba u mnie byndzie i gwarantuje wam że będziecie w porze suchej do tyłu chodzili i kolędy spiewali :lol: .

 

A z resztą co ja tu gadal pio próżnicy bynde u mnie dom otwarty w każdy prawie wekend na banderozie jestem, a że uwialbiamy z Jewrioszkową naloty to zaglądnijcie jak was tylko ochota najdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się WWB2006 i 2007 :D

chociaż Jewrioszka niedługo rozpocznie WWW czyli Wielki Wyścig Wykończeniowy :lol: mam nadzieję, że na tyle szybko by nazbierał jeszcze kontaktów i namiarów 8)

 

patrząc na mapę to tych bib trochę będzie, śmiem twierdzic, że oprócz kolęd wyśpiewamy cały repertuar Radia Maryja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depi,

 

Trzymam kciuki za lokate na pudle w WWB2007 :D

 

Podoba mi sie haslo WWW2007 i mimo, ze dopiero "liznelam" tej wykonczeniowki, to juz mnie wykancza ... przynajmmniej w zakresie cen 8)

A i pogody tez! Dzisiaj wystarczylo 30 minut wloczenia sie pod domu, wskazania gdzie ma byc brama i podumania pod dachem i nowymi oknami i zmarzlam tak, ze do teraz rozgrzewam sie psem i termoforem :lol:

 

BTW cos czuje, ze jesien bedziemy miec sowicie zakrapiana 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, Amber - nie chciałbym być odpowiedzialny za zniszczenie Twojego komputera (wiesz - roztwór soli w wodzie nieźle przewodzi prąd chyba) :-)

 

Dzięki za kciuki, choć będzie ciężko. Jeśli będzie tylko 3 zawodników to mam pewne szanse, ale tylko teoretyczne (jak to nasi piłkarze zazwyczaj mieli na wyjście z grupy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...