Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Depiego von Gurkha


Recommended Posts

Hejka!

sharoon jest kobietą i zapalonym użytkownikiem Suse - wersja 64 bitowa, a w pingwiniarstwie biegły jest Mąż-Inżynier Informatyk - w myśl zasady - najlepszym gwarantem poprawnego działania infrastruktury informatycznej jest dedykowany inżynier ;)

Wieczorkiem postaram się Męża przyciągnąć na forum.

Duża buźka dla Ubuntu.

 

Użytkownicy Open Source łączcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zatem przepraszam szanownego sharoona płci żeńskiej za pomyłkę rodzajową :) Open Sauce górą - na pohybel Billowi! ;)

 

OpenSUSE powiadasz? Podobajet mi się bardzo, ale trochę się bojem. Ubuntu znam i wiem, że jest dużo paczek, sporo na forach itp. Suseł mniej popularny. Poza tym dla Mamy też stawiam na Kubuntu i wolę mieć to samo, w razie kłopotów.

 

Ale może Mąż-Inżynier przekona mnie do zmiany distro - w suseł też KDE więc why not? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Cwaniak, cwaniak? Jaki cwaniak? :)

 

Kurde - lenia mam... I zdjęeeecia, trzeba by było pozgryyyywać, i powklejeeeejaaaać i tyyyyleeee róóżnych rzeeeeczy zroooobić....

 

Ufff.. Od samego myślenia o tym sie zmęczyłem... Idę się położyć...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Wreszcie po rebootach kolejna dawka informacji :D

 

U nas też piasek nas dobił. :) Zwłaszcza że wybraliśmy ziemie pod całym budynkiem i trzeba to było czymś potem zastąpić. :evil:

W ogóle fundamenty są wkurzające. Kupe kosztują a potem się je zasypuje :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - nie wiem, co jest z tym głupim skryptem forum. Notorycznie nie przysyła mi powiadomień o nowych wpisach w tym wątku. Przysyła za to uporczywie z jakichć kosmicznych wątków, w których raz coś napisalem rok temu. Grrrr... :evil:

 

sharoon W końcu jednak musiałem się poddać i zainstalowałem najnowsze Kubuntu :( Bardzo mi się SUSE podoba - przede wszystkim bardzo szybko działa, instalator i YaST są super (o niebo lepsze niż Ubuntu), ale nie udało mi się rozwiązać kwestii montowania partycji Windowsowych i czegoś tam jeszcze. W każdym razie dałem za wygraną. Może podejdę znowu przy 11 :)

 

A na spotkaniu forum Cie nie było, łobuzie! Widziałem nawet plakietkę dla Ciebie przygotowaną ale właściciela niet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

czolem,

zagladam po raz pierwszy,

projekt bardzo mi sie podoba (pomieszczenia,przeszklenia,dach) , sam bede mial zblizony jednak z plaskim dachem (cena).

bardzo sie podbudowalem czytajac dziennik poniewaz wyglada jak opowiesc o moich zmaganiach tylko rok pozniej (mam obsuwe 1 rok z powodu projektu)

trzymam kciuki

pzdr

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...