Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Depiego von Gurkha


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Czuję lekki niedosyt :( , bo : od maja żadnych wpisów w dzienniku, nieznane są postępy prac budowlanych, a mnie ciekawość drąży jakież to ściany ma Twój domek ? Rozważałeś ściany z Praefy i jestem ciekawa, czy wytrwałeś w swoim zamiarze, czy budujesz z czegos innego ? :o

Pozdrawiam, Mirella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ehe. Coś niedługo powinny być skończone. Ale to powinienem w Sienniku oznajmiać chiba...

 

Ponoć jakieś stare drzwi się u Ciebie walają (twierdzi tak imć Stary) - prawda li to? :)

Tak jest - drzwi do wzięcia - Stary miał tak w ogóle chyba być dziś po nie ... ale coś wspominał, że jakiś ma montaż na tym mrozie :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?

Hula po polach i szumi w lesie,

Jak stuka w okna, wchodzi w kominy

I obserwuje dziecięce miny?

Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,

Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

http://republika.pl/blog_ti_267886/392270/tr/carteneige005.gif

Z najlepszymi życzeniami Świątecznymi i Noworocznymi -Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Depi zwany Smokiem (Z..bokiem? :lol: ), witaj! No ja nie mogę!!! Chciałam przeczytać jednym tchem cały dziennik, jak to mam w zwyczaju, ale wymiękłam na poście z 26-ego czerwca! :lol: Jeszcze nie przeczytałam całego, jestem na początku, nie wiem więc czy taktownie się chichram, czy też może nie powinnam, bo autor widzę jakiś dramat tego dnia przezywał...W każdym razie czyta się bosko! :lol:

Lecę więc dalej! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalabym zebys napisal co dzieje sie na budowie , a nie tylko kajal siebie samego za lenistwo .

To , ze Ty leniwy to wiem juz od dawna , wiec nic odkrywczego z tego wpisu w dzienniku nie wynika.

:roll: :D

 

Dawaj Stryju , dawaj , bo ciekawa jestem a Wiesz , ze sie nie wybiore do Was :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...