Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Depiego von Gurkha


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Kurde musze pracowac wiec nie wklejam i nie pisze. A ze jest piatek wieczor, to cholernie nie chce mi sie pracowac, wiec nie pracuje ani nie wklejam ani nie pisze w rezultacie :)

 

Ale za to dobieram sobie filtry do wody :)

 

A kiedy? No jak wroci Pan Kominiarek i laskawie mi wstawi rurke w komin, cobym piec mogl odpalic i ciepla kapiel brac to wlasciwie juz na upartego by mozna bylo. W przeciagu miesiaca na pewno, czyli w 3 latach sie akurat zmiescimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że koniec ścieżki budowlanej ( pomijam drobne prace wykończeniowe) i mam nadzieję, że będzie się Wam cudownie mieszkać :D :D

 

Je tam koniec! Wprowadzamy sie do WSTEPNIE wykonczonego parteru! Cale pietro jest totalnie surowe, nie mowiac o czyms, co ma byc w przyszlosci ogrodem a obecnie jest pobojowiskiem. Obawiam sie, ze jeszcze laaaata roboty przed nami. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że koniec ścieżki budowlanej ( pomijam drobne prace wykończeniowe) i mam nadzieję, że będzie się Wam cudownie mieszkać :D :D

 

Je tam koniec! Wprowadzamy sie do WSTEPNIE wykonczonego parteru! Cale pietro jest totalnie surowe, nie mowiac o czyms, co ma byc w przyszlosci ogrodem a obecnie jest pobojowiskiem. Obawiam sie, ze jeszcze laaaata roboty przed nami. :evil:

 

Większość tych lat ( budowanie - 3 lata) masz już za sobą, a wykańczanie gdy się mieszka idzie szybciej - tak mi się wydaje. Czy dobrze, to przetestuję na sobie w niedługim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...