Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spod jakiego znaku jesteście? Horoskop wg Tyma ;D


Recommended Posts

jea, może cię podszkolić? :wink: 8)...

 

chętnie, tylko nie wiem czy będziesz miała tyle czasu. Ja wiedzę przyswajam długo i bardzo lubię zgłębić temat, tak wniknąć głęboko :oops: 8) :wink:

 

Nic z tego :( Właśnie się dowiedziałam, że :

Seksualnie oziębła i niechętna...

...Od rana szelesci wykrochmalona bielizna osobista...,

 

... Zakompleksiona, pełna zahamowań seksualnych...

... Wyjatkowo chłodna i nudna partnerka.

 

:cry: :cry: :cry:

:lol:

 

czyli korków nie będzie? :o :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to pasujemy do siebie
8) :wink:

 

To co nazywa życiem erotycznym, to ponura

gimnastyka z niekochanymi kobietami. Ich wyglad jest obojętny, on ma tylko

swoje problemy. Kochać nie potrafi. Często impotent.

 

Hehe..niezłe podsumowanie - w takim razie ja na żaden układ nie idę :wink: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Wagach, tak ? :lol: a ma ktoś meila do Tyma ?

misiu@misiu_rysiu.fajowe_cinema.pl :lol:

 

kilka gotowców

najpierw tygodniowy ;)

 

WAGA

Chyba powinna ucieszyć Cię wiadomość, że rodzina nareszcie doceni Twe wysiłki. W konsekwencji ich przejrzenia na oczy w ciagu tygodnia zostaniesz sam, jak palec.

 

 

 

a teraz dokładny 8)

 

 

Waga (22.IX - 22.X)

Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótka pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia.

 

 

 

WAGA i alkohol

 

Choć nie odróżnia smaku wina czerwonego od białego, robi wrażenie, jakby wszystko wiedziała o markowych trunkach. Z odgiętym rasowo palcem krąży wśród biesiadników. Chętniej nalewa innym, niż sobie. Publicznie bowiem się nie upija. Wie, że po kieliszku język się jej plącze, nos czerwienieje, oczy puchną i łatwo traci resztkę rozumu. Z wdziękiem opowiada więc o rzeczach, o których nie ma zielonego pojęcia. Już po chwili wszystkim głupio, że byle krewetki zapijają rosyjskim szampanem. Maniery Wag obojga płci robią wrażenie. Jakoś nie wypada śpiewać "Góralu, czy ci nie żal" przy takiej personie. Zabawa robi się sztywna jak nieboszczyk w lutym. A Waga dyskretnie wymyka się do domu i w samotności obciąga siwuchę podwędzoną gospodarzom.

 

 

 

teksty >>> stąd

 

 

 

 

a to sem ja 8)

Idealny partner dla głuchoniemej. Żeni się niechętnie. O ile to zrobi, nie przestaje ani na sekundę pouczać żony. Psychopatyczny besserwisser,pedantyczny i skapy wpędza otoczenie w stresy. W domu jest ponury i zasadniczy.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pasujemy do siebie
8) :wink:

 

To co nazywa życiem erotycznym, to ponura

gimnastyka z niekochanymi kobietami. Ich wyglad jest obojętny, on ma tylko

swoje problemy. Kochać nie potrafi. Często impotent.

 

Hehe..niezłe podsumowanie - w takim razie ja na żaden układ nie idę :wink: :wink: :lol: :lol:

Znaczy żądasz zebym Cie pokochał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem łajza głupsza niż grubsza.

Cóż - byk w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów. Idę ostrzec...

 

Hmm... Ja też... :roll: 8) :wink:

 

To ja idę sprawdzić, czy nie ma Byka u sąsiadów. Bo ja oziębła seksualnie musze jakoś starać się upilnować mojego męża Skorpiona, tego z niepoanowanym popędem seksualnym. A jak zię tam na schodach jakaś Krowa - łajza czai na niego? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem łajza głupsza niż grubsza.

Cóż - byk w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów. Idę ostrzec...

 

Hmm... Ja też... :roll: 8) :wink:

 

To ja idę sprawdzić, czy nie ma Byka u sąsiadów. Bo ja oziębła seksualnie musze jakoś starać się upilnować mojego męża Skorpiona, tego z niepoanowanym popędem seksualnym. A jak zię tam na schodach jakaś Krowa - łajza czai na niego? :roll: :lol:

 

... z jakimś ciężkostrawnym deserem, "zalotnie leniwa, emanująca tandetną erotyka, której nabawiła się z pochłanianych w młodosci romansów".

Rzeczywiście - istotne zagrożenie dla stabilności małżeńskiej sąsiadów! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem łajza głupsza niż grubsza.

Cóż - byk w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów. Idę ostrzec...

 

Hmm... Ja też... :roll: 8) :wink:

 

To ja idę sprawdzić, czy nie ma Byka u sąsiadów. Bo ja oziębła seksualnie musze jakoś starać się upilnować mojego męża Skorpiona, tego z niepoanowanym popędem seksualnym. A jak zię tam na schodach jakaś Krowa - łajza czai na niego? :roll: :lol:

 

... z jakimś ciężkostrawnym deserem, "zalotnie leniwa, emanująca tandetną erotyka, której nabawiła się z pochłanianych w młodosci romansów".

Rzeczywiście - istotne zagrożenie dla stabilności małżeńskiej sąsiadów! :lol: :lol: :lol:

 

Chodziło mi o to (z pierwszego horoskopu):

Byk

21.IV - 20.V Wenus

Kobieta urodzona pod znakiem Byka jest głupsza niż grubsza i ryczy

na męża, którego zdradza. A zdradza go ta łajza stale i jeszcze

kłamie, że była u krawcowej. Tylko że jak gdzieś wychodzi (a

ciągle gdzieś wychodzi, bo chwili w domu nie usiedzi), to zawsze

się skarży, że nie ma co na siebie włożyć. Nie ma co włożyć, a

nago nie wyjdzie, dlatego kobieta Byk nigdy nigdzie nie wychodzi,

tylko siedzi w domu i zagęszcza atmosferę. Byk w rodzinie to

rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Panią Koziorożec...czyli...ambitną kretynką :lol: :wink:

A tak poza tym to nic więcej się nie zgadza :wink: :wink: :wink:

No to pasujemy do siebie :lol:

 

To co nazywa życiem erotycznym, to ponura

gimnastyka z niekochanymi kobietami. Ich wyglad jest obojętny, on ma tylko

swoje problemy. Kochać nie potrafi. Często impotent.

Mnie podsumowali :lol:

 

Jabko, ty chyba pasujesz do mnie :wink:

 

Seksualnie oziębła i niechętna...

...Od rana szelesci wykrochmalona bielizna osobista...,

 

... Zakompleksiona, pełna zahamowań seksualnych...

... Wyjatkowo chłodna i nudna partnerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...