Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOLOROWE INSPIRACJE - wnętrza w brązie


Zawada

Recommended Posts

Mam pytanie do tych co mają brązy u siebie, a nie w katalogach. Czy czekoladowy brąz nie zaciemnia bardzo pomieszczenia?

Cały czas myślałam, ze będę miała jasne kafelki w kuchni. Kuchnia na północ. Do tego brązowe szafki. I nagle od kilku dni nie mogę myśleć o niczym innym jak tylko o kaflach w kolorze gorzkiej czekolady. Ma takie Paradyż i Cersanit. Jeszcze nie wiem, które wybrać. Ale boję się, że zaciemni mi to kuchnię. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anisia, ja mam salon od północnego zachodu i ciemną podłogę w salonie (merbau). Wcale nie jest ciemno, myślę, że nawet jak zrobisz ciemne meble ale kontrastowo jasne ściany, blaty, to naprawdę wyjdzie fajnie. Nie rezygnuj z tego co Ci się podoba i odwagi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że znalazłam to brązowe forum, a właściwie ktoś mi polecił :wink:

Też jestem beżowo-brązową maniaczką - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi :D

Prawie cały mój dom widzę w odcieniach brązu. Mam już dwie brązowe łazienki i brązowe wc. Mam również brązową podłogę w salonie i holu. Planuję jedną brązową ścianę. Kuchnia też ma być brązowa. Mąż już mnie przeklina z tym brązem :lol: Mam nadzieję, że nie obudzę się pewnego dnia i stwierdzę, że jest go nadmiar.

Jak skończymy wykańczać dom, to może coś powklejam. Pozdrawiam wielbicieli beżo -brązów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parter naszego domu także jest w tonacji beżowo brazowej

czekoladowy komplet wypoczynkowy

http://images28.fotosik.pl/158/2acb9d09b713d0af.jpg

Dolna łazieneczka

http://images24.fotosik.pl/158/cfb0fb34e5a2cd72.jpg

brązowa ściana ze sprzetem TV

http://images33.fotosik.pl/142/26a1cefd0a8c3b6e.jpg

klatka schodowa

http://images26.fotosik.pl/179/03c725bc6888cb43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
jasabar napisał:

Ale łazienkę to masz baaardzo odważną

 

Łazienka została przemyslana :) . Otóż wyszłam z założenia, ze jak wykafelkujemy ściany łazienek tracimy pole do manewru. Musimy patrzec na te ściany przez jakis czas. Ja akurat należę do ludzi którzy sie szybko wszystkim nudzą :) . Doszłam do wniosku ze połozymy kafelki tam gdzie są one niezbedne a reszte ścian pomalujemy. Narazie jest kolor amarant, za kilka lat moze byc żółty,potem turkusowy, pomarancz, zielen alpejska itd. Wszystkie wymienione kolory bardzo ładnie komponuja sie z brazem który w tym pomieszczeniu jest bazą. Cały czas bedę miała nowa łazienkę za niewielki koszt-zmieniając tylko kolor ścian i dodatków-wydaje mi sie ze nie szybko mnie znudzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wielbicieli brazów - kiedyś nie lubiląm tego koloru, ale do wnętrz jest idealny - daje ciepłe wrażenie,i - jak wyżej napisano- łatwo możńa zmienić wystroj, bo wiele kolorów do niego pasuje. Według mnie najbezpieczniejsze są złamane biele i ciemne brązy. Robię w takich waniliowo-karmelowo-czekoladowych odcieniach łazienkę -ciemna podloga i meble, jasne ściany) i kuchnię - jasna apodłoga i fronty, ciemne blaty. Pmomieszczenia w bloku więc nie są duże nie mogę więc zrobić całkiem na ciemno choć mi się podoba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...