Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak pomalować pokój dla dziecka?


Olenka717

Recommended Posts

Dziękuję :D Już zdradzę tajemnicę..chociaż to żadna tajemnica :D Dorwałam po prostu kolorowankę córki z konikami Pony,zrobiłam na niej siatkę co 3 cm a potem na dużym bristolu narysowałam powiększenie siatki,tak aby całość miała wymiary takie jakie chciałam na ścianie.Potem w każdy kwadracik musiałam narysować ręcznie elementy konika.Trochę to trwało ..a dosłownie 2,5 godziny :lol: Następnie grubym flamastrem poprawiłam kontury i wycięłam pozostawiając cienkie jak makaroniki linijki od flamastra na rysunku.Przykleiłam do ściany taśma malarską i ołówkiem odrysowałam kontury konika.Potem wystarczyło pomalować.Kolor różowy uzyskałam z farby Duluxa --odcienie różu jaśniejszy to mieszanka różowej farby Duluxa z białą a obramowanie włosów to mieszanka różowego Duluxa z fioletowym barwnikiem do farb.Kolor konika i jesgo obramowanie to mieszanka białej farby z barwnikiem fioletowym w różnych proporcjach.Cieszę się,że Wam się podoba mnie podoba się bardzo a córka to po prostu szaleje z radości... :lol:

 

a probowalyscie a moze raczej sprobujcie przrysowac obrazek nabiała kalke kontury przejechac mocno miekkim ołówkiem

 

i jak juz bedzie na kalce to do sciany przyłozyc ale ta strona gdzie jest narysowany obrazek olowkiem i tak przylozona kalka do sciany odrysowac jeszcze raz obrazek na scianie i wtedy zostaje ten wczesniejszy olowek na scanie i latwo go zetrzec i widac go wystarczajaco tyle zeby pomalowac obrazek farbami

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...