Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SOLID:ALARMY ,MONITORING z załogami,KAMERY-Przed tynkami wew


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 303
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ALANOWA nie chce mi się z tobą gadać.

 

...zabrakło argumentów? 8)

 

A może mi Pan wytłumaczy fakt włamania do domu w którym spali właściciele na piętrze i systemu zapomnieli załączyć. Zdarzała się im to raz na jakiś czas. System montowała Pańska firma?

 

Zastrzerzenia do Solidu mam jeśli chodzi o systemy alarmowe, jeżeli chodzi o monitorowanie i dojazdy załóg intsrwencyjnych to mają duż plus u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogi .Poproszę o info o jakim obiekcie mówisz na priv,a wtedy będę w stanie sprawdzić co dokładnie się wydażyło .Chyba niewiele jednak wiesz o zasadach w naszej firmie ,bo wiedziałbyś o tym ,że od ładnych kilku lat nasi instalatorzy nie wyprowadzają sygnałów uzbrojenia/rozbrojenia ,a tym samym stacja nie ma pojęcia o tym czy alarm został załączony czy nie.Z premedytacją ze swoimi kolegami z branży próbujecie zniechęcić forumowiczów do naszej firmy,ale jak to w życiu bywa przynosi to odwrotny skutek do tego jakiego byście oczekiwali.Klienci trafiają do nas głównie z polecenia i widocznie są z nas zadowoleni.Pogódzcie się z tym,że nie tylko wy jesteście ekspertami w tej branży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś naszą klientką ,więc skąd możesz wiedzieć o jakosci naszych usług,albo ilu klientów do nas trafia z polecenia.

Zgadza się - JUŻ NIE JESTEM WASZĄ KLIENTKĄ! Ponad to nie trzeba być Waszym klientem, żeby poznać jakość waszych usług. Wystarczy popytać ludzi...

 

Pani już podziękowaliśmy na tym wątku.Nie zauważyłaś ,że nikt cię tu nie lubi.

Rozumiem, że ten NIKT, to ty :lol:

 

Ja nie muszę zabiegać o to, żeby mnie ktoś tu lubił, natomiast PAN NIKT owszem. Tylko coś kiepsko ci to wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś ,nie byłaś (sprawdziłem czy chroniliśmy kiedyś wśród tysięcy naszych klientów na terenie Polski Alicję Nowak i na szczęście nie) i nie będziesz, bo do nas trafiają tylko inteligentni klienci .

Nie potrzebujemy klientów tak PUSTYCH jak ty.

To była ostatnia odpowiedz na twoje bezsensowne zarzuty więc daj sobie luz i spadaj stara zrzędliwa i pewnie rozwiedziona babo-przepraszam wszystkich forumowiczów ale ona jest tu po to by bezpodstawnie mnie ,ale także was obrażać(patrz kilka postów wcześniej "frajerzy").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś ,nie byłaś (sprawdziłem czy chroniliśmy kiedyś wśród tysięcy naszych klientów na terenie Polski Alicję Nowak i na szczęście nie) i nie będziesz, bo do nas trafiają tylko inteligentni klienci.

Może trafiają do was inteligentni klienci, za to ty na pewno inteligencją nie grzeszysz :lol: Kto ci powiedział, że ja się nazywam Nowak i mam na imię Alicja? Bo to, że akurat mam taki e-mail, to o niczym nie świadczy...

 

Nie potrzebujemy klientów tak PUSTYCH jak ty.

Sam jesteś PUSTY.

 

To była ostatnia odpowiedz na twoje bezsensowne zarzuty więc daj sobie luz i spadaj stara zrzędliwa i pewnie rozwiedziona babo-przepraszam wszystkich forumowiczów ale ona jest tu po to by bezpodstawnie mnie ,ale także was obrażać(patrz kilka postów wcześniej "frajerzy").

Sam spadaj młody, dupkowaty handlarzyno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja Nowak -podpisałaś się w piśmie do Solid niby jako pracownik MURATORA.

JEŻELI SIĘ TAK NIE NAZYWASZ TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM,ŻE NIE MYLIŁEM SIĘ nazywając Cię OSZUSTKĄ,bo skłamałaś nie tylko podając się za pracownika Muratora.

Co do reszty to bez komentarza-kto tu nie grzeszy inteligencją(sam jesteś,sam jesteś......przedszkole)

DOBRANOC-powtórzę się:nie chce mi się z tobą gadać pustaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja Nowak -podpisałaś się w piśmie do Solid niby jako pracownik MURATORA.

JEŻELI SIĘ TAK NIE NAZYWASZ TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM,ŻE NIE MYLIŁEM SIĘ nazywając Cię OSZUSTKOM,bo skłamałaś nie tylko podając się za pracownika Muratora.

Co do reszty to bez komentarza-kto tu nie grzeszy inteligencją(sam jesteś,sam jesteś......przedszkole)

DOBRANOC-powtórzę się:nie chce mi się z tobą gadać pustaku.

Pajacu - naucz się czytać tekst ze zrozumieniem!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...