Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SOLID:ALARMY ,MONITORING z załogami,KAMERY-Przed tynkami wew


Recommended Posts

Nie jesteś ,nie byłaś (sprawdziłem czy chroniliśmy kiedyś wśród tysięcy naszych klientów na terenie Polski Alicję Nowak i na szczęście nie) i nie będziesz, bo do nas trafiają tylko inteligentni klienci .

Nie potrzebujemy klientów tak PUSTYCH jak ty.

To była ostatnia odpowiedz na twoje bezsensowne zarzuty więc daj sobie luz i spadaj stara zrzędliwa i pewnie rozwiedziona babo-przepraszam wszystkich forumowiczów ale ona jest tu po to by bezpodstawnie mnie ,ale także was obrażać(patrz kilka postów wcześniej "frajerzy").

 

 

To pogratulowac jesli kazdy handlarzyk moze sobie sprawdzac co chce o klientach to chyba kazdy juz widzi kto tutaj stanowi najwieksze zagrozenie. Hasla do odwolywania patroli tez pan sobie sprawdza?????? Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Alicja Nowak -podpisałaś się w piśmie do Solid niby jako pracownik MURATORA.

JEŻELI SIĘ TAK NIE NAZYWASZ TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM,ŻE NIE MYLIŁEM SIĘ nazywając Cię OSZUSTKOM,bo skłamałaś nie tylko podając się za pracownika Muratora.

Co do reszty to bez komentarza-kto tu nie grzeszy inteligencją(sam jesteś,sam jesteś......przedszkole)

DOBRANOC-powtórzę się:nie chce mi się z tobą gadać pustaku.

Pajacu - naucz się czytać tekst ze zrozumieniem!!!!!!!

 

 

 

haha "OSZUSTKOM" haha łomatko i corko handlowiec hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo instalatorku wreszcie mnie na czymś złapałeś -"OSZUSTKĄ".Ty w takim razie naucz się używać polskich znaków.Nie masz prawdziwych argumentów to czepiłeś się ortografi i jeszcze szukasz pomocy wśród inteligentniejszych od siebie na wątku INSTALACJA ALARMOWA RAZ JESZCZE,aby Cię WSPARLI.

Pomocy handlarz mnie przezywa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Oni przynajmniej pytali mnie o konkrety i nie czepiali się takich banalnych szczegółów.Poradż się kogoś mądrzejszego i wróć z konkretami ,albo lepiej nie...DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zupełnie nie potrzebnie wdawał sie Pan w takie dyskusje. Wiele osób z pewnością zniechęciła taka niezbyt przyjemna słowna przepychanka... Dostałam od Pana info reklamowe. Nawet dziś rozmawiałam o Panu z Meżem, że warto się skontaktować, ale teraz po przeczytaniu tego wątku czuję pewien niesmak. W dzisiejszych czasach tak duże Firmy nie operują już takim językiem. Natrętów, nieprzyjemną konkurencję, czy zazdrosnych amatorów wystarczy po prostu zignorować, albo inteligentnie "zagiąć"... Pozdrawiam i i tak wybiorę Solid'a ;-). Rodzice maja od dawna i nie maja zastrzeżeń. Podobnie sąsiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgadzam się z Panią .

Wiedząc o tym do pewnego czasu broniłem się przed takimi dyskusjami ,aż w końcu przegrałem ze swoim charakterem.Pozdrawiam i przepraszam wszystkich forumowiczów.

Mam nadzieję,że uda mi się odzyskać właściwy wizerunek na tym wątku nie wdając się więcej w dyskusje i nie będę odpowiadać na pytania-zaczepki ze strony np.BANKO czy ALANOWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgadzam się z Panią .

Wiedząc o tym do pewnego czasu broniłem się przed takimi dyskusjami ,aż w końcu przegrałem ze swoim charakterem.Pozdrawiam i przepraszam wszystkich forumowiczów.

Mam nadzieję,że uda mi się odzyskać właściwy wizerunek na tym wątku nie wdając się więcej w dyskusje i nie będę odpowiadać na pytania-zaczepki ze strony np.BANKO.

 

I co pajacu, tak będziesz odświeżał te swoje wypociny kilka razy dziennie tylko po to, aby się pokazać na forum?

 

Żeby odzyskać właściwy wizerunek, to najpierw trzeba go stworzyć...

 

Prawda w oczy kole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć dużo cierpliwości żeby wytrzymywać takie tępe zaczepki jak widać na tym forum.

nie wiem w jakim celu pojawiają się tu ludzie aby kąsać innych, przyłapywać na słówkach - krytykują innych a sami nic konstruktywnego nie wnoszą ani w ten wątek ani w żaden inny.

gratuluję ci koniu34 i tak anielskiej cierpliwości

- jak powiadał kiedyś Jan Kobuszewski w skeczu Kabaretu Dudek "chamstwu trzeba się przeciwstawiać kulturom osobistom"

 

koniu34 - życze ci dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla os i żmij - wykonujesz swoją pracę - niezależnie kto co tam myśłi o produkcie który sprzedajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć dużo cierpliwości żeby wytrzymywać takie tępe zaczepki jak widać na tym forum.

nie wiem w jakim celu pojawiają się tu ludzie aby kąsać innych, przyłapywać na słówkach - krytykują innych a sami nic konstruktywnego nie wnoszą ani w ten wątek ani w żaden inny.

gratuluję ci koniu34 i tak anielskiej cierpliwości

- jak powiadał kiedyś Jan Kobuszewski w skeczu Kabaretu Dudek "chamstwu trzeba się przeciwstawiać kulturom osobistom"

 

koniu34 - życze ci dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla os i żmij - wykonujesz swoją pracę - niezależnie kto co tam myśłi o produkcie który sprzedajesz.

 

Zdejmij klapki z oczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto post kierownika działu handlowego agencji ochrony Solid, umieszczony w innym wątku...

 

Maciek.

Ta suka ma cieczkę i tak łatwo nie odpuści mimo ,że nie ma nic do powiedzenia mądrego

.Dzięki za pomoc i przepraszam ,że ją przyciągnołem za sobą na twój wątek.

 

Nie dość, że PALANT, to jeszcze CHAM!!! W dodatku PROSTAK bez znajomości ortografii...

 

Ciekawe, co na takie teksty powie twój prezes, bo gwarantuję ci, że do niego to trafi, bo nie jesteś godny sprawowania funkcji kierownika działu handlowego w jakiejkolwiek firmie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przepraszam wszystkich zainteresowanych moim wątkiem -zwłaszcza xwinga za te dyskusje z naszą konkurencją,nie zapraszałem ich tutaj-wydaje im się chyba że się reklamują!? Ostatni raz się do nich odniosę .Nie wiem o jakich wadach piszecie,ale zaletą montażu systemu alarmowego i monitoringu kompleksowo w naszej firmie jest to,że pełna odpowiedzialność jest po naszej stronie za komplet.Nie ma odbijania piłki w przypadku problemów z alarmem,asekuracją serwisową 24 h czy dalej idąc niezadziałania alarmu przy jakimś zdarzeniu.Co do rabatów to chyba jest to logiczne ,że możemy sobie na nie pozwolić przecież nam chodzi o pozyskanie klienta do monitoringu ,a nie o jednorazowy zysk jak to jest u Was.Proszę abyście się reklamowali na swoich wątkach.Jogi tak na marginesie ,żeby współpracująca z Panem firma się na niego nie obraziła za pisownie ich nazwy(pisze się Juwentus).U nas GWARANCJA 24 miesiące.Pozdrawiam i dziękuję już za dyskusje na tym wątku.

Witam wszystkich ,może ja też coś wyjaśnię. Pracowałem w tej firmie parę latek.Trochę z powołania po prostu to lubiłem. Po roku przenieśli mnie do serwisu(nie chciałem ale powiedzieli że muszę (pozdrowienia dla D.Kos..ra) ponieważ ludzi tam podobno nie ma , i dostane podwyżkę . jak mus to mus.

Na poczatek kazali sobie kupic laptopa (firmy nie stać było), a sztandarowym produktem firmy w tamtym okresie było "Super nowoczesne" Napco Gemini.

Kupiłem, niestety długo nie popracowałem, z tym laptom i tu dochodze do sedna sprawy jeździło się, na tak zwane przeglądy po włamaniu (czasami patrol jechał za długo i sie klijent czepiał że nic mu w domu nie zostawili a stacja ss twierdziła że patrol jechał 3-4 minuty).Na tym przeglądzie podłaczaliśmy laptopa do centrali (w sztandarowym produkcie napco gemini 1632 nie ma mozliwości odczytania pamięci przez kljienta -może to zrobić tylko instalator który zczytuje zazwyczaj też szanownych kljientów kody użytkownika .)Po odczycie pamięci tworzyło się tzw wydruk tekstowy (ach jak łatwo udowodnić kljentowi że się myli po edycji tego wydruku w windowsowym notepadzie).

Tak tak drodzy państwo serwisan miał udowodnić że ze strony agencji było wszystko w porządku.On niestety musiał udowodnic rację swojego pracodawcy a nie waszą.

Reasumując szanowni klijenci jeśli już musicie mieć ochronę solidu to popytajcie znajomych , ale nie tych którym instalowała systemy (głównie dsc ) stara gwardia pracowników solidu, tylko tych którzy mieli instalowane systemy w ciągu ostatniego roku.( ach jaka radość serwisować centralkę Pyronix przyklejoną na tzw gluta-dla niewtajemniczonych klej na gorąco i pytasz się sam siebie siedząc na strychu w temp 50-60 stopni C gdzie kurcze instalator podział kołeczki?)Zastanówcie się gdy dostaniecie ofertę na Pyronixa, Power maxa,itp badziewie.

Panie Koniu34 czy tam panie "szczawion" (taki nick ma pan na allegro?)

Nie wciskaj pan ludziom kitu koledzy którzy sie przedemną wypowiadali mają rację.Niech pan może się wypowie ile osób zna kod instalatora SS ( na prawie każdym obiekcie jest taki sam).I tu mamy odpowiedź jeśli już musisz mieć ochronę agencjii to niech alarmem opiekuje się kto inny.

 

Sorry że się tak rozpisałem i za błędy ortograficzne ale siedzę właśnie przy tym starym laptopie a nie wszystkie klawisze mkontaktują.

 

Ps . Państo którzy macie napco macie problem ponieważ dystrubutor sie zawinął i niema żadnych częśći. Na szczęście są i kljienci myślący więc z głodu nie zginiemy.

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przepraszam wszystkich zainteresowanych moim wątkiem -zwłaszcza xwinga za te dyskusje z naszą konkurencją,nie zapraszałem ich tutaj-wydaje im się chyba że się reklamują!? Ostatni raz się do nich odniosę .Nie wiem o jakich wadach piszecie,ale zaletą montażu systemu alarmowego i monitoringu kompleksowo w naszej firmie jest to,że pełna odpowiedzialność jest po naszej stronie za komplet.Nie ma odbijania piłki w przypadku problemów z alarmem,asekuracją serwisową 24 h czy dalej idąc niezadziałania alarmu przy jakimś zdarzeniu.Co do rabatów to chyba jest to logiczne ,że możemy sobie na nie pozwolić przecież nam chodzi o pozyskanie klienta do monitoringu ,a nie o jednorazowy zysk jak to jest u Was.Proszę abyście się reklamowali na swoich wątkach.Jogi tak na marginesie ,żeby współpracująca z Panem firma się na niego nie obraziła za pisownie ich nazwy(pisze się Juwentus).U nas GWARANCJA 24 miesiące.Pozdrawiam i dziękuję już za dyskusje na tym wątku.

Witam wszystkich ,może ja też coś wyjaśnię. Pracowałem w tej firmie parę latek.Trochę z powołania po prostu to lubiłem. Po roku przenieśli mnie do serwisu(nie chciałem ale powiedzieli że muszę (pozdrowienia dla D.Kos..ra) ponieważ ludzi tam podobno nie ma , i dostane podwyżkę . jak mus to mus.

Na poczatek kazali sobie kupic laptopa (firmy nie stać było), a sztandarowym produktem firmy w tamtym okresie było "Super nowoczesne" Napco Gemini.

Kupiłem, niestety długo nie popracowałem, z tym laptom i tu dochodze do sedna sprawy jeździło się, na tak zwane przeglądy po włamaniu (czasami patrol jechał za długo i sie klijent czepiał że nic mu w domu nie zostawili a stacja ss twierdziła że patrol jechał 3-4 minuty).Na tym przeglądzie podłaczaliśmy laptopa do centrali (w sztandarowym produkcie napco gemini 1632 nie ma mozliwości odczytania pamięci przez kljienta -może to zrobić tylko instalator który zczytuje zazwyczaj też szanownych kljientów kody użytkownika .)Po odczycie pamięci tworzyło się tzw wydruk tekstowy (ach jak łatwo udowodnić kljentowi że się myli po edycji tego wydruku w windowsowym notepadzie).

Tak tak drodzy państwo serwisan miał udowodnić że ze strony agencji było wszystko w porządku.On niestety musiał udowodnic rację swojego pracodawcy a nie waszą.

Reasumując szanowni klijenci jeśli już musicie mieć ochronę solidu to popytajcie znajomych , ale nie tych którym instalowała systemy (głównie dsc ) stara gwardia pracowników solidu, tylko tych którzy mieli instalowane systemy w ciągu ostatniego roku.( ach jaka radość serwisować centralkę Pyronix przyklejoną na tzw gluta-dla niewtajemniczonych klej na gorąco i pytasz się sam siebie siedząc na strychu w temp 50-60 stopni C gdzie kurcze instalator podział kołeczki?)Zastanówcie się gdy dostaniecie ofertę na Pyronixa, Power maxa,itp badziewie.

Panie Koniu34 czy tam panie "szczawion" (taki nick ma pan na allegro?)

Nie wciskaj pan ludziom kitu koledzy którzy sie przedemną wypowiadali mają rację.Niech pan może się wypowie ile osób zna kod instalatora SS ( na prawie każdym obiekcie jest taki sam).I tu mamy odpowiedź jeśli już musisz mieć ochronę agencjii to niech alarmem opiekuje się kto inny.

 

Sorry że się tak rozpisałem i za błędy ortograficzne ale siedzę właśnie przy tym starym laptopie a nie wszystkie klawisze mkontaktują.

 

Ps . Państo którzy macie napco macie problem ponieważ dystrubutor sie zawinął i niema żadnych częśći. Na szczęście są i kljienci myślący więc z głodu nie zginiemy.

Pozdrawiam....

To właśnie jest cała prawda o Solidzie!!! Przekręty!!! Wszystko jest fajnie, dokąd jest fajnie... Jak coś się stanie, to przestaje być miło i cały czar pryska... Wciskają ludziom badziewie i udają, że chronią...

 

Ci, którzy tak wierzą w Solid, niech przejrzą na oczki, dokąd nie jest za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij klapki z oczu...

 

Usuń zęby jadowe...

 

nie rozumiem Cię alanowa - czy uważasz że masz do spełnienia społeczną misję uświadomienia świata o szkodliwości Solidu?

jak wcześniej pisałem sam wybrałem Juwentus ale nie to nie jest powód aby kogokolwiek opluwać...

post wachmana6 jest jedyną konstruktywną krytyką solidu jaką przeczytałem w tym wątku - i takie posty czytam z uwagą i rozwagą - może coś jest na rzeczy - ciekaw jestem czy takie same opinie mógłbym wyczytać o Juwentusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij klapki z oczu...

 

Usuń zęby jadowe...

 

nie rozumiem Cię alanowa - czy uważasz że masz do spełnienia społeczną misję uświadomienia świata o szkodliwości Solidu?

jak wcześniej pisałem sam wybrałem Juwentus ale nie to nie jest powód aby kogokolwiek opluwać...

post wachmana6 jest jedyną konstruktywną krytyką solidu jaką przeczytałem w tym wątku - i takie posty czytam z uwagą i rozwagą - może coś jest na rzeczy - ciekaw jestem czy takie same opinie mógłbym wyczytać o Juwentusie

 

Sam sobie usuń...

 

Nie wiesz o co chodzi, to się nie wtrącaj!

 

Nie musisz mnie rozumieć. Ty wybrałeś inną firmę i nie skrzywdził Cię Solid, więc dlatego nie rozumiesz...

 

To, o czym napisał wachman6, to szczera prawda. Właśnie podobnie było u moich rodziców.

 

Ja mam awersję do Solidu!

 

Widzisz, jakoś o innych agencjach nikt nic nie pisze, a przecież mógłby...

 

Nie znoszę tych partaczy i oszustów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

pozdrawiam serdecznie - dyskusja z Tobą to prawdziwa przyjemność.

"sam sobie..." , "sam jesteś..."

'nie wtrącaj się..."

:lol:

 

zyczę powodzenia w walce w imię krzywd dokonanych na przodkach...Solid tatusia i mamusię ci pokrzywdził

- i stąd "twoja awersja" , pewno jak widzisz napis Solid to dostajesz wysypki

 

:lol:

 

rozumiem teraz twoją zaciekłość i już się więcej na ten temat nie odezwę

 

:lol:

 

walcz zaciekle do krwii ostatniej a jeśli masz potomstwo to i w nich zaszczep tą misję odwetu

 

a tak na poważnie to jeżeli to poważna krzywda to rodzice nie mysleli dochodzic swoich praw na drodze sądowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo czekamy wszyscy na wypowiedz glownego zainteresowanego tym watkiem czyli Pana konia mam nadzieje ze sie na wszystkich nie obrazil

 

Jerzyna - piekna obrona Pana konia ale forum jest po to aby sie wzajemnie uswiadamiac i chociaz nie zawsze sa to piekne slowa to mozna sie tu sporo prawdy dowiedziec a nie patrzec tylko jak nam mydla oczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JERZYNA-dzieki za poparcie,ale z nią nie ma co dyskutowac i psuć sobie nerwów.Wyprowadza z równowagi,a jak już wyprowadzi to jaka to wielce zaskoczona,że odpowiedział jej ktoś tym samym.Myśli ,że ma wyłączność na obrażanie?Co do jej rodziców to jest to kolejna bajka-do nie dawna wkurzał ja Solid tylko dlatego ,bo wrzucili jej folder do skrzynki(pisała o tym na forum),teraz wymyśliła to, aby próbować uzasadnić Tobie tą agresję wobec mojej osoby.

Co do Banko-to bez komentarza ,bo nie ma do czego się odnieść.

Miałem się nie wdawać w dyskusję ,ale zostałem wywołany do tablicy przez Wachmana (ale spowodował radość tych co nie mieli nic do powiedzenia)więc po raz ostatni odpowiem na te ataki.

Wachman mógłbyś chociaz dodać ,że rzeczywiście wadliwe i mający te wszystkie minusy o których piszesz alarmy Napco od ładnych kilku lat w Solidzie nie są montowane-chyba,że od tak dawna u nas nie pracujesz i nie wiesz.Na tym wątku polecam dwa rodzaje alarmu :Pyronix(użytkownik sam moze odczytać historię zdarzeń z klawiatury LCD-bez laptopa) i Satel Integra 64 lub DSC PC 5020(Ci którzy dostali ofertę mogą potwierdzić) .Pyronixa dla tego mamy w swojej ofercie,ponieważ jest przytępny cenowo ,a poza tym konkurencja cenowa z innymi agencjami(które montują podobnej klasy alarmy) to powoduje.W drugim wariancie zamieszczam system Satela z wyjaśnieniem czym się różni i dlaczego jest droższy(tu chyba nie ma zastrzeżeń do systemu tej marki).Moi klienci mają mozliwość wyboru jaki alarm chcą mieć.

Co do kodu instalatora ,to co to za róznica do kogo klient bedzie miał zaufanie czy do Agencji czy Instalatora,że nie wpadnie on w nie powołane ręce.Przecież Instalatorzy też mają swoich pracowników ,którzy po odejściu mogą z tym kodem zrobić to samo co były serwisant Solid.

Atutem kompleksowego podejścia do tematu (jak już pisałem na tym wątku) jest to,że nie ma odbijania piłeczki w razie jakiegoś problemu między Agencją ,a instalatorem systemu na nieprawidłowe działanie całego systemu monitoringu.Poza tym całodobowa gotowośc serwisowa z naszej strony,aby nie było tak jak to często bywa u klientów u których montowaliśmy sam nadajnik-klient mając problem z alarmem dzwoni do instalatora by przyjechał i naprawił alarm,a on nie może bo jest na innej pracy lub jest nie dysponowany albo jest na urlopie.Dzwonią do nas tacy klienci i proszą by im pomóc ,bo sąsiedzi chcą dzwonić na Policję bo alarm wyje całą noc.Ale niewiele można zrobić bez kodu instalatora.

Pozdrawiam Cię Wachman i życzę powodzenia przy działalności na własnym garnuszku,ale grajmy fer.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

pozdrawiam serdecznie - dyskusja z Tobą to prawdziwa przyjemność.

"sam sobie..." , "sam jesteś..."

'nie wtrącaj się..."

:lol:

 

zyczę powodzenia w walce w imię krzywd dokonanych na przodkach...Solid tatusia i mamusię ci pokrzywdził

- i stąd "twoja awersja" , pewno jak widzisz napis Solid to dostajesz wysypki

 

:lol:

 

rozumiem teraz twoją zaciekłość i już się więcej na ten temat nie odezwę

 

:lol:

 

walcz zaciekle do krwii ostatniej a jeśli masz potomstwo to i w nich zaszczep tą misję odwetu

Obrońco uciśnionych..., daruj sobie te złośliwości. Nic nie rozumiesz...

 

a tak na poważnie to jeżeli to poważna krzywda to rodzice nie mysleli dochodzic swoich praw na drodze sądowej?

Chyba nie wiesz, o czym mówisz. Owszem, początkowo chcieliśmy iść do sądu, ale po konsultacji ze znajomym prawnikiem, doszliśmy do wniosku, że szkoda czasu, pieniędzy i nerwów, bo to walka z wiatrakami :(

Nic im nie udowodnimy, bo wszystko było w ich łapach i zrobili, co chcieli. Zatarli wszelkie ślady. Teraz nauczeni bardzo przykrym doświadczeniem już wiemy, że nie można ufać agencji ochrony i wszystko brać od nich, bo po udanym (niestety) włamaniu nic się im nie udowodni :(

 

W moim domu alarm montował niezależny instalator, a monitoring prowadzi niezależna od agencji firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...