Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SOLID:ALARMY ,MONITORING z załogami,KAMERY-Przed tynkami wew


Recommended Posts

Witam Mam kilka uwag co do wypowiedzi klijenta solidu

patrol może i dojeżdza czasami w czasie zapisanym w umowie .

Ale niech klijent spróbuje sie czasami dodzwonić do stacjii monitorowania albo wezwać serwis (podobno serwisanci wyjechali a człowiek który został przysłany do mnie na naprawę z firmy solid nawet nie potrafił usunąć usterki (twierdził że nie zna tej centralki chociaż jest to dosyć popularny sprzęt (dsc) ponieważ pracuje dopiero kilka dni.i zaprponował mi przyjazd serwisanta (on podobno jest instalatorem?) zresztą u mojego sąsiada założyli alarm power max (bezprzewodowy) i w ciągu 2 miesięcy odbyło się 8 wizyt serwisowych które nic nie dały (jak sie włacza w nocy tak się włacza)

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Mam kilka uwag co do wypowiedzi klijenta solidu

patrol może i dojeżdza czasami w czasie zapisanym w umowie .

Ale niech klijent spróbuje sie czasami dodzwonić do stacjii monitorowania albo wezwać serwis (podobno serwisanci wyjechali a człowiek który został przysłany do mnie na naprawę z firmy solid nawet nie potrafił usunąć usterki (twierdził że nie zna tej centralki chociaż jest to dosyć popularny sprzęt (dsc) ponieważ pracuje dopiero kilka dni.i zaprponował mi przyjazd serwisanta (on podobno jest instalatorem?) zresztą u mojego sąsiada założyli alarm power max (bezprzewodowy) i w ciągu 2 miesięcy odbyło się 8 wizyt serwisowych które nic nie dały (jak sie włacza w nocy tak się włacza)

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam kilka uwag co do wypowiedzi klijenta solidu

patrol może i dojeżdza czasami w czasie zapisanym w umowie .

Ale niech klijent spróbuje sie czasami dodzwonić do stacjii monitorowania albo wezwać serwis (podobno serwisanci wyjechali a człowiek który został przysłany do mnie na naprawę z firmy solid nawet nie potrafił usunąć usterki (twierdził że nie zna tej centralki chociaż jest to dosyć popularny sprzęt (dsc) ponieważ pracuje dopiero kilka dni.i zaprponował mi przyjazd serwisanta (on podobno jest instalatorem?) zresztą u mojego sąsiada założyli alarm power max (bezprzewodowy) i w ciągu 2 miesięcy odbyło się 8 wizyt serwisowych które nic nie dały (jak sie włacza w nocy tak się włacza)

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam kilka uwag co do wypowiedzi klijenta solidu

patrol może i dojeżdza czasami w czasie zapisanym w umowie .

Ale niech klijent spróbuje sie czasami dodzwonić do stacjii monitorowania albo wezwać serwis (podobno serwisanci wyjechali a człowiek który został przysłany do mnie na naprawę z firmy solid nawet nie potrafił usunąć usterki (twierdził że nie zna tej centralki chociaż jest to dosyć popularny sprzęt (dsc) ponieważ pracuje dopiero kilka dni.i zaprponował mi przyjazd serwisanta (on podobno jest instalatorem?) zresztą u mojego sąsiada założyli alarm power max (bezprzewodowy) i w ciągu 2 miesięcy odbyło się 8 wizyt serwisowych które nic nie dały (jak sie włacza w nocy tak się włacza)

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam kilka uwag co do wypowiedzi klijenta solidu

patrol może i dojeżdza czasami w czasie zapisanym w umowie .

Ale niech klijent spróbuje sie czasami dodzwonić do stacjii monitorowania albo wezwać serwis (podobno serwisanci wyjechali a człowiek który został przysłany do mnie na naprawę z firmy solid nawet nie potrafił usunąć usterki (twierdził że nie zna tej centralki chociaż jest to dosyć popularny sprzęt (dsc) ponieważ pracuje dopiero kilka dni.i zaprponował mi przyjazd serwisanta (on podobno jest instalatorem?) zresztą u mojego sąsiada założyli alarm power max (bezprzewodowy) i w ciągu 2 miesięcy odbyło się 8 wizyt serwisowych które nic nie dały (jak sie włacza w nocy tak się włacza)

 

:-?

 

a weś sie odpierdol od solidu suko jebana bo masz chyba niepokolei w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam kilka uwag co do wypowiedzi klijenta solidu

patrol może i dojeżdza czasami w czasie zapisanym w umowie .

Ale niech klijent spróbuje sie czasami dodzwonić do stacjii monitorowania albo wezwać serwis (podobno serwisanci wyjechali a człowiek który został przysłany do mnie na naprawę z firmy solid nawet nie potrafił usunąć usterki (twierdził że nie zna tej centralki chociaż jest to dosyć popularny sprzęt (dsc) ponieważ pracuje dopiero kilka dni.i zaprponował mi przyjazd serwisanta (on podobno jest instalatorem?) zresztą u mojego sąsiada założyli alarm power max (bezprzewodowy) i w ciągu 2 miesięcy odbyło się 8 wizyt serwisowych które nic nie dały (jak sie włacza w nocy tak się włacza)

 

:-?

 

a weś sie odpierdol od solidu suko jebana bo masz chyba niepokolei w głowie

 

To jest właśnie poziom Solidu!!!

 

koniu, czy myślisz, że jak założysz kolejny nick, to już możesz bezkarnie rzucać inwektywami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cytat z innego forum:

 

Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o ochronie wie, że solid security to banda złodziei i sk**wysynów. Potrafią wynająć pijaczków do wybijania szyb w obiektach żeby zwiększyć zagrożenie w obiekcie i przejąć obiekt w ochrone. A ci ich inspektorzy pracy to jedno wielki nieporozumienie. Najbardziej kompetentnymi ludźmi w SS są szeregowi pracownicy. Ja pracuje w ochronie od 1998 roku i miałem nie raz do czynienia z solidem. Odradzam każdemu pracę u tych sk**wiałych oszołomów. Pozdro dla wszystkich którzy olewają solid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strajk pracowników Solidu!

 

" Jesteśmy zastraszani, dręczeni, oszukiwani - mówią pracownicy Solid Security, jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce. Zamiast - jak zwykle - strzec bezpieczeństwa powierzonych sobie obiektów, prawie dwustu ochroniarzy protestowało wczoraj pod siedzibą firmy przeciw nieludzkiemu traktowaniu....

....Zdaniem pracowników Solid Security, ich prawa są łamane. Jeśli sytuacja się nie zmieni - wszystkie te obiekty ( mieszkania,Firmy,Sklapy,Banki ...) mogą zostać bez ochrony.

Co doprowadziło do tak napiętej sytuacji? ...

....- Domagamy się przede wszystkim godnego traktowania. Przez lata nikt w naszej firmie nie przestrzegał kodeksu pracy - mówi wzburzony Krzysztof Kołodziejski (29 l.). Pracownicy Solid Security opowiadają o szczególnie uciążliwych karach finansowych, nakładanych przez firmę za najdrobniejsze przewinienia.

- Inspektor przychodził i potrącał 50 zł za to, że nie miałem czapki na głowie, a nawet za dwudniowy zarost - mówi jeden z pracowników. - Musieliśmy z własnej kieszeni płacić za stłuczkę służbowym samochodem, choć mają wszystkie ubezpieczenia - dodaje.

- Zdarzało się, że po 24- -godzinnym dyżurze zmuszano nas do pracy przez kolejną dobę, a nawet dwie - wspomina jeden z pracowników. - Żeby iść na zwolnienie lekarskie, trzeba szukać kogoś na zastępstwo. Skargi pozostawały bez odpowiedzi, więcej: byliśmy straszeni utratą pracy - dodaje. ...

...Arkadiusz Reszke, prezes zarządu Solid Security, nic o łamaniu praw pracowników nie wiedział.

 

- Musimy przeanalizować sytuację w firmie - powiedział jedynie, po czym wyszedł do protestujących z... wymówieniami. Z pracy zwolniony został m.in. Bernard Nieroda (30 l.).

- To zastraszanie. Nie zostawię tak tego, mam dziecko na utrzymaniu - mówi.

Po negocjacjach ustalono, że firma ma 30 dni na zapoznać się z sytuacją i wprowadzenie zmian. Jeśli nie - znów kilkadziesiąt tysięcy obiektów pozostanie bez ochrony. ( licząc od 06.12.2006r.)

 

Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy przeciwko złym warunkom pracy zastrajkowali ochroniarze, jedna z najgorzej opłacanych grup zawodowych w Polsce. "

 

:roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strajk pracowników Solidu!

 

" Jesteśmy zastraszani, dręczeni, oszukiwani - mówią pracownicy Solid Security, jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce. Zamiast - jak zwykle - strzec bezpieczeństwa powierzonych sobie obiektów, prawie dwustu ochroniarzy protestowało wczoraj pod siedzibą firmy przeciw nieludzkiemu traktowaniu....

....Zdaniem pracowników Solid Security, ich prawa są łamane. Jeśli sytuacja się nie zmieni - wszystkie te obiekty ( mieszkania,Firmy,Sklapy,Banki ...) mogą zostać bez ochrony.

Co doprowadziło do tak napiętej sytuacji? ...

....- Domagamy się przede wszystkim godnego traktowania. Przez lata nikt w naszej firmie nie przestrzegał kodeksu pracy - mówi wzburzony Krzysztof Kołodziejski (29 l.). Pracownicy Solid Security opowiadają o szczególnie uciążliwych karach finansowych, nakładanych przez firmę za najdrobniejsze przewinienia.

- Inspektor przychodził i potrącał 50 zł za to, że nie miałem czapki na głowie, a nawet za dwudniowy zarost - mówi jeden z pracowników. - Musieliśmy z własnej kieszeni płacić za stłuczkę służbowym samochodem, choć mają wszystkie ubezpieczenia - dodaje.

- Zdarzało się, że po 24- -godzinnym dyżurze zmuszano nas do pracy przez kolejną dobę, a nawet dwie - wspomina jeden z pracowników. - Żeby iść na zwolnienie lekarskie, trzeba szukać kogoś na zastępstwo. Skargi pozostawały bez odpowiedzi, więcej: byliśmy straszeni utratą pracy - dodaje. ...

...Arkadiusz Reszke, prezes zarządu Solid Security, nic o łamaniu praw pracowników nie wiedział.

 

- Musimy przeanalizować sytuację w firmie - powiedział jedynie, po czym wyszedł do protestujących z... wymówieniami. Z pracy zwolniony został m.in. Bernard Nieroda (30 l.).

- To zastraszanie. Nie zostawię tak tego, mam dziecko na utrzymaniu - mówi.

Po negocjacjach ustalono, że firma ma 30 dni na zapoznać się z sytuacją i wprowadzenie zmian. Jeśli nie - znów kilkadziesiąt tysięcy obiektów pozostanie bez ochrony. ( licząc od 06.12.2006r.)

 

Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy przeciwko złym warunkom pracy zastrajkowali ochroniarze, jedna z najgorzej opłacanych grup zawodowych w Polsce. "

 

:roll: :roll: :roll:

Trzeba było napisać też resztę: pani(?) cytat jest z przed półrocza.

a ja znalazłem taki :

 

Cytat:

W branży ochrony zostało zawarte pierwsze porozumienie dające szanse na lepsze warunki pracy zatrudnionych tam pracowników.

 

W piątek, 25 maja w Warszawie podpisano porozumienie między spółkami Solid a Komisją Międzyzakładową NSZZ "S" w Solid Security.

 

Porozumienie szczegółowo reguluje relacje między związkiem i pracodawcą. Solid zobowiązał się do poszanowania prawa pracowników do organizowania się w związek zawodowy. Każdy nowo przyjęty pracownik będzie skierowany do siedziby organizacji zakładowej, gdzie przedstawiciele "S" będzie mógł z nim porozmawiać o związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było napisać też resztę: pani(?) cytat jest z przed półrocza.

a ja znalazłem taki :

 

Cytat:

W branży ochrony zostało zawarte pierwsze porozumienie dające szanse na lepsze warunki pracy zatrudnionych tam pracowników.

 

W piątek, 25 maja w Warszawie podpisano porozumienie między spółkami Solid a Komisją Międzyzakładową NSZZ "S" w Solid Security.

 

Porozumienie szczegółowo reguluje relacje między związkiem i pracodawcą. Solid zobowiązał się do poszanowania prawa pracowników do organizowania się w związek zawodowy. Każdy nowo przyjęty pracownik będzie skierowany do siedziby organizacji zakładowej, gdzie przedstawiciele "S" będzie mógł z nim porozmawiać o związku.

 

Proszę Pana(?), nie ważne z kiedy jest cytat. Ważne jest pokazanie, jaki syf jest w Solidzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cytat:

 

"Nie będę przeklinał, nie będę rozpisywał, ale powiem krótko. Mało zarabiają bo nie mają kwalifikacji. Handlowcy wyglądają jak akwizytorzy - obowiązkowy garnitur, i obowiązkowe braki w uzębieniu, niewyszukana mowa i ZERO wiedzy czym handluje. Instalatorzy nigdy się nic nie nauczą przy takiej rotacji pracowników.

...Solid! - znam od podszewki i to kiepska firma z jeszcz bardziej kiepskich innych agencji. Taka nasza rzeczywistość."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zaufać takiej firmie??? :roll:

 

Cytat z innego forum:

 

"SOLID TO SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie nie idźcie do SOLIDU!!!!! Tam jest beznadziejnie!!!!! Instalatorzy dostają 1000 zł netto/mies. Na paliwo trzeba wyłożyć kasę, firma oddaje ja dopiero po 3 a nawet 4 i 5 miesiącach! Do pensji podstawowej jest doliczana mies prowizja w wysokości kilkudziesięciu złotych, a oni twierdzą że prowizje dają kilkaset nawet do 1000 zł netto mies. KŁAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!! Nie płacą pensji w terminie! Nigdy nie ma całej sumy, poprostu srają po kawałkach!!!!! Nie ma narzędzi niema czym pracować!!!!! Każą mieć swoje narzędzia i samochody!!!!! SOLID TO NAJBARDZIEJ GÓWNIANA FIRMA W POLSCE!!!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cytat z innego forum:

 

"Pracuję w solid security nikomu nie polecam, jako instalator systemów alarmowych. Ta firma to wielka ściema. W biurze wisi kartka z napisem "polityka jakości solid security" i dalej jakieś bzdety. Kierownictwo firmy w d... ma klientów. Dowód: 3 samochody 6 ludzi pilnuje ponad 2000 obiektów!!! Pic na wode wystarczy zrobić alarm w 3-ech miejscach jednocześnie, a w kolejne nikt nie przyjedzie. W d u p i e maja klientow i pracownikow liczy sie kasa tylko!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zwiazek z pracownikami solidu. i niestety musze powiedziec ze to wszytsko prawda, ludzie co sie znali na rzeczy to wyjechali tok temu za granice a solid poprzyjmwal ludzi co kompletnie sie nie znaja i dopiero sie ucza, A solid robi tylko masowke i duzo pieniedzy ma z abonamentów, Handlowcy solidu wszytsko ładnie piekne a za plecami mowia we firmie ze ten klijent jest nie normalny albo ze "fajna dupa" tam mieszka i zrobcie cos zebym jechal tam wycenic cos jeszcze. we firmie jest haos bo za duzo zlecen jest choc bardzo mnie to dziwi:/ poprostu firma jest znana i kazdy mysli ze jest najlepsza a tak nie jest wszytsko robione jest na odpierdol... byle by bylo.handlowiec jedzie ustala co gdzie ma byc daje wuchte niepotrzebnych rzeczy(po to by uzyska wiecej przychodow bo maj 10% od zlecenia)a jak jedzie "instalator" to nie wie co gdzie ma byc a klijent mówi" ze wszytsko juz handlowiec ustalil" Naprawde jak chcecie alarm to bierzcie mala prywatna firme ktora zrobi to szybciej i dokladniej, w solidzie robia byle by wisialo a jak sie popsuje to sie czeka dniami jak przyjada zobaczyc co jest....jak juz to tylko nadajnik mozecie brac z solidu a cala reszta to z innych firm (mniejszych) i naprawde uwierzciemi i nie robcie tego blędu. a montaz niby za darmo no tak ale na sprzecie maja 300% marzy.

w razie pytan to na priva poprosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...