Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRE DRZWI


nidziowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 221
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

UWAGA! drzwi DRE w okleinie jesion srebrny na żywo w całości odbiegają zupełnie od koloru podanego w katalogu i w necie. Zamówiliśmy 7 szt. drzwi w tej okleinie, a ponieważ mamy schody jesion bielony, to wyadawało mi się, że będą idealne (w katalogu wydawały się jasne :mad: ) niestety w rzeczywistości są dość ciemne, taka kawa z mlekiem wpadająca w szarość.... trudno to opisać, nietypowy kolor w każdym razie.....no i pasują średnio. Jakkolwiek jestem fanką szarości we wszelkiej postaci więc w sumie to mi się podobają, a wszystko nie musi do siebie idealnie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........tak, tak to jest jesion srebrny DRE :wtf: .Niestety posiadam zdjęcie bardzo kiespkiej jakości bo z telefonu, ale ogólny zarys widać. Jeśli trzeba to postaram się zrobić lepszej jakości zdjęcia w lepszym świetle, bo tu np. klamki, które są srebrne jakoś tak wpadają w złoto. Do wymiany są oczywiście tuleje wentylacyjne, które firma dobrała wprost idealnie :bash: . http://images39.fotosik.pl/526/db706c2653304999m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......no tak...... większość oklein DRE widziałam na żywo i rzeczywiście były zgodne lub prawie zgodne z próbkami koloru z ulotek czy z netu, niestety nie znalazłam nigdzie u siebie w mieście wystawki z drzwiami w okleinie jesion srebrny. W związku z tym zamówiłam w zasadzie w ciemno nowość DRE okleinę jesion srebrny, przy czym spodziewałam się, że może ten odcień się odrobinę różnić z próbnikiem ze strony internetowej ALE NIE AŻ TAK! :mad: . Chciałam mieć bardzo jasne drzwi, a są......jakie są. Nie mogę powiedzieć, że są brzydkie, ale nie są po prostu zgrane kolorystycznie z resztą.

 

Śmiało można porównać jesion srebrny z tym wyżej czyli dąb szary ryfla, może trochę jaśniejsze i trochę inna tonacja kolorystyczna.

 

Nie powiem, że nie byliśmy wściekli bo DRE wprowadza w błąd, niedość, że dłuuugo czekaliśmy na te drzwi to jeszcze taka wtopa, zwłaszcza, że firma DRE umieszcza kolor jesion srebrny wśród jasnych kolorów zaraz za białym!

 

DLA NIEZDECYDOWANYCH bardzo polecam jeśli ktoś szuka jasnych oklein dąb bielony ryfla, warto dopłacić do tej okleiny, ale jest naprawdę ładna, choć też nie tak jasna jak podaje producent na swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranicho błagam o zdjęcia.

Ewentualnie proszę napisz jaką masz podłogę.

 

Wczoraj zamówilismy drzwi. Staneło na Premium dąb bielony ryfla, kupiliśmy szarą Intuicję z Dekorala. Ale mam taką zagwozdkę co do paneli, że już mam serdecznie dosyć. Chwilowo na tapecie był dąb holenderski, ale jednak nie pasuje. Obecnie rozważamy jakiś orzech...

 

Kończą się pomysły, a decyzję musimy podjąć w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bije się z myślami jaki kolor drzwi wybrać. Miotam się między dąb szary ryfla a dąb bielony ryfla, ale przemyka przez mą głowę również orzech ciemny ryfla:)

Decyzję trzeba podjąć, a ja ciągle nie wiem jaką. Nakreślę może co na razie mamy w mieszkaniu i liczę na pomoc:)Potrzebujemy 4 pary drzwi do łazienki, sypialni, małego pokoju i schowka. Drzwi będą tylko w korytarzu, gdzie ściany są bardzo jasno szare + jedna ściana butelkowa zieleń, a na podłodze gres polerowany mleczny (praktycznie biały), w sypialni jaśminowo pastelowe ściany i tapeta brązowa z szarym i ciepłym odcieniem żółtego, łazienka szara z elementami woodentica ochra, dodam jeszcze że okna są białe PCV a podłoga w pokojach DĄB SCHOCO (http://www.novafloor.pl/dab_schoco.html). Modele drzwi nad jakimi się zastanawiamy to premium oraz piano 6. Bardzo proszę o pomoc bo nie jestem w stanie podjąć sama decyzji. Mąż skłania się ku szarej ryfli a ja boję się, że bedą za ciemne Nie chce żeby niewłaściwie dobrany kolor drzwi wprowadził chaos we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dziś zrobić zdjęcia i wstawić-ku uciesze zainteresowanych:)Cameron-na parterze też mam szare ściany-dlatego szara i grafitowa ryfla odpadła w głosowaniu.

Pozdrawiam

 

Poczytałam to co pisaliście po raz kolejny:), pogłówkowałam, namęczyłam się okropnie i na 90% bierzemy dąb bielony ryfla (model Premium):). Oczywiście byłabym niezmiernie wdzięczna gdybym mogła zobaczyć przed tym odważnym krokiem jakieś zdjęcia ... lub gdyby ktoś poparł mnie w tym wyborze. Dodam tylko, że na samym początku w ogóle nie braliśmy pod uwagę tego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę skrycie nadal zakochana w szarej ryfli, ale na warunki mieszkania są one za ciemne. Dąb bielony rozświetli nam dosyć wąski korytarz.

 

Jeśli ktoś jest z kolei mi w stanie pomóc to proszę o radę.

 

Czy do szarych ścian i drzwi dąb bielony będą pasowały panele Eggera - orzech sienna ???

 

O niczym tak nie marzę jak o zakończeniu wyboru paneli !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam zdjęcia,ale niestety nie potrafię chyba wkleić ich na forum.Mogę wysłać komuś na mail w celu upublicznienia.

Było pytanie o podłogi-u mnie jest Affron grafit na dole,a u góry Quickstep dąb ciemny i dąb stary.Wg mnie ładnie się zgrywają z bieloną ryflą z Dre.

Pozdrawiam i życzę samych trafnych wyborów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...