Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRE DRZWI


nidziowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 221
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My zamontowalismy 7 sztuk drzwi Dre - co prawda lekko podrasowanych (dodatkowe wypelnienie + mleczna szyba)

Po pierwsze i tak wyszly taniej niz drzwi innych firm, pod rugie wygladaja BOSKO!

U nas kolor dąb + podloga deski jesionowe (z duza iloscia sękow).

Jestem zadowlona z efektu wizualnego- zobaczymy za rok co z jakościa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wbije sie wam w temat ale musze podejmowac jakies decyzje i potrzebna mi rada !!

 

po 1 - jak sie ogolem sprawoja dzrwi z serii tej dre-cell podobaja mi sie drzwiz serii Arte !!

po 2 - warto doplacac za wypelnienie plyta wiorowa ??

po 3 - jak prezentuja sie oscieznice regulowane ??

po 4 - czy ktos ma system przesowny nascienny z DRE ?? jak sie sprawuje ??

 

 

z gory dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam.

Może ktoś będzie zainteresowany zakupem 5 szt. ościeżnic prostych DRE Cell (80-tki) 1 lewa i 4 prawe w okazyjnej cenie, wraz kompletem opasek. Mój pseudo-fachowiec, któremu już podziękowałam nie zwrócił uwagi na szerokość moich otworów i muszę zamówić nowe ościeżnice (regulowane), bo przy tych byłoby więcej kucia i kosztów niż przy zakupie nowych.

Ościeżnice są w kolorze orzech ciemny ryfla i sprzedam w naprawdę dobrej cenie bo za 120 zł razem z opaskami i ćwierćwałkami. Gdyby kogoś interesowała moja propozycja to jestem z okolic Piaseczna pod Warszawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam u producenta, który z dystrybutorów ma największe doświadczenie i podano mi kilka adresów firm, które biorą od nich najwięcej drzwi. Podesłano mi kilka adresów (które z resztą są na ich stronie internetowej) i wydaje mi się, że najlepiej zwrócić się do firmy:

 

- FACHOWIEC - Pruszków, ul. 3-go Maja 170, tel. 22 758-20-44

Ja miałam perypetie z moim poprzednim fachowcem i obecnie jestem na etapie usuwania skutków jego działalności. Z tej firmy dostałam namiary na dobrego montażystę ( z tego co wiem, on tez może zamówić odpowiednie drzwi po wykonaniu pomiarów na miejscu). W razie czego mogę podać namiary, lub zwróć się do w/w firmy, to Ci polecą kogoś. Z doświadczenia wiem, że lepiej nie eksperymentować z ludźmi, którzy tylko mówią, że montowali już takie drzwi. Ci, których mi polecono widać, że znają się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...