Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRE DRZWI


nidziowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 221
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam zamontowane te drzwi, które zamieściła KasiaR. Tyle, że z mleczną szybą. Dla mnie bomba! Zdjęcia w dzienniku.

 

 

Dzięki za namiary:-) Już rzuciłam okiem, znalazłam dwie fotki drzwi do łazienki.

Ja wczoraj ostatecznie złożyłam zamówienie na te drzwi do całego domu, kolor dąb, szyby chinchilla. Twoje drzwi w jakiej są okleinie? Mam nadzieję, że dobrze nam się będą sprawować:-)

 

Montowaliście je sami, czy zlecaliście montaż? Panowie którzy mierzyli otwory mówili, że stawka to 150 zł za jedne drzwi... to chyba trochę sporo, zwłaszcza gdy większość ościeżnic będzie regulowana...

Na razie poczekamy na dostawę drzwi a potem zastanowimy się co z montażem.

 

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 sztuki w kolorze wenge i jestem bardzo z nich zadowolona :)

 

Ptysiu wkleiłabyś jakieś zdjątka? Bo ja zdecydowałam się na Portę ale caly czas też myśle o DRE (bulaj) tylko nie wiem jak tak na prawdę wyglądają w rzeczywistości... jak oglądałam je we Wrocławiu w Budusie to wykończenie bylo takie średnie jakby nei docięte dokładnie listwy przy spoinach... \

 

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 sztuki w kolorze wenge i jestem bardzo z nich zadowolona :)

 

Ptysiu wkleiłabyś jakieś zdjątka? Bo ja zdecydowałam się na Portę ale caly czas też myśle o DRE (bulaj) tylko nie wiem jak tak na prawdę wyglądają w rzeczywistości... jak oglądałam je we Wrocławiu w Budusie to wykończenie bylo takie średnie jakby nei docięte dokładnie listwy przy spoinach... \

 

pozdrawiam flowercia

 

Ojej nie doczytałam wątku do końca ja dokładnie takie same drzwi chciałabym mieć - jestem chora na ich punkcie ;;-) widzę, ze sa b. łądne napiszesz jaki to był model dokładnie, bo widziałam, że w DRE są 2 typy takich drzwi tańsze i droższe? Ale są piękne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jak Agnieszkakusi z regulowaną ościeżnicą, moje spostrzeżenia, drzwi ładne, ale jedne musieliśmy reklamować, bo się rozkleiły, na razie czekamy co powie producent, bo ze sklepu na oględzinach byli już miesiąc temu.

No i są to drzwi raczej delikatne, mieliśmy je zamontowane a dom jeszcze był wykańczany i niestety w paru miejscach głównie ościeżnice obiliśmy. :evil:

 

Jednak jak za tą cenę to uważam, że drzwi całkiem przyzwoite. Chyba, że nie uznają mi reklamacji to zmienię na ich temat zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje drzwi DRE zostały już zamontowane. Wyglądają bardzo ładnie ale faktycznie są delikatne. Jeżeli kogoś stać na fornir (a DRE wprowadziło takie modele) to lepiej brać fornir. Jedna ościeżnica został mocno obita w czasie prac wykończeniowych i czeka na naprawę (we własnym zakresie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nasze :) jeszcze zapakowane...

 

 

Standart Natura sapeli..

 

 

Oooooooooo, fajnie:-) A do pokojów jaki model wybraliście? Też coś ze standardu czy całkiem inne?

 

 

pozdrawiam

Basia

 

a dziekuje :D

drzwi z bulajem beda do lazienek a do pokojow pelne..

zamawialismy calkowicie na "czuja" tzn.widzac drzwi tylko na stronie internetowej wiec ostroznie na razie tylko 3 sztuki ;) jednak sa sliczne :D i juz zamowilismy takie same na pietro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 sztuki w kolorze wenge i jestem bardzo z nich zadowolona :)

 

Ptysiu wkleiłabyś jakieś zdjątka? Bo ja zdecydowałam się na Portę ale caly czas też myśle o DRE (bulaj) tylko nie wiem jak tak na prawdę wyglądają w rzeczywistości... jak oglądałam je we Wrocławiu w Budusie to wykończenie bylo takie średnie jakby nei docięte dokładnie listwy przy spoinach... \

 

pozdrawiam flowercia

 

Ojej nie doczytałam wątku do końca ja dokładnie takie same drzwi chciałabym mieć - jestem chora na ich punkcie ;;-) widzę, ze sa b. łądne napiszesz jaki to był model dokładnie, bo widziałam, że w DRE są 2 typy takich drzwi tańsze i droższe? Ale są piękne!!

 

 

nasze to model KANON - te tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje drzwi DRE zostały już zamontowane. Wyglądają bardzo ładnie ale faktycznie są delikatne. Jeżeli kogoś stać na fornir (a DRE wprowadziło takie modele) to lepiej brać fornir. Jedna ościeżnica został mocno obita w czasie prac wykończeniowych i czeka na naprawę (we własnym zakresie).

 

A jak ją chcecie naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się podobają Classic, bo te chyba najbardziej będą paować do naszych tradycyjnych wnętrz, tylko chcieliśmy takie zaokrąglone ościeżnice, bo dosyć mamy kanciatych, ale niestety DRE robi je tylko dla ościeżnic o stałej szerokości, a do regulowanych niestety nie mają...., a szkoda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...