Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRE DRZWI


nidziowa

Recommended Posts

  • 1 year później...
  • Odpowiedzi 221
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niedawno z mężem zdecydowalismy się właśnie na drzwi DRE. Myślelismy wczesniej dlugo o Classenie, dokładnie o Tetydzie, później przez chwilę o firmie Invado, ale jednak stanęło na DRE, wzór MODERN w kolorze wenge.

Na pierwszu rzut oka widać, ze od Classena dużo lepsze wykonanie. Myślę, ze będziemy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w niektorych miejscach zrobily sie pecherze z powietrzem wewnatrz i na kantach tak jakby folia zaczynala odchodzic (wyglada to tak jak na frontach mdf, na ktorych marszczy sie folia od ciepla) ale widac to na razie minimalnie - zaowazylam przy sprzataniu pod odpowiednim katem.

Ja do tych drzwi sie nie przekonam dlatego, ze podobaly mi sie polskone ale nie bylo mnie stac na nie, wiec kupilam te, ktore byly na nasza kieszen ale nie podobaja mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez drzwi DRE postaram sie wkleic zdjecie generalnie drzwi wizualnie sa sliczne! Zadne inne mi sie nie podobaly mam zwykle standard z bulajem w okleinie dębowej, mam jedne w okleinie dębowej z porty i ta okleina portowa jest koszmarna... paskudna a DRE ma cudne okleiny...

jedynie to co mi sie nie podoba to to ze drzwi mi czasami przy przeciagach tak dziwnie chybocza... nie wiem czemu :-( no i slychac przez nie to co dzieje sie na korytarzu... troche to dziwne bo w bloku mialam kiepskie drzwi i przez nei nie bylo slychac a te wygladaja na solidne a jednak chybocza sie ... poza tym DRE zachowalo sie w obec nas b. nie fair... dostalismy jedna oscieznice popsuta.. czekalismy (przez Budus wroclawski) az 4 miesiace na nowa... ktora okazala sie tez nie do konca dobra bo miala doklejony kawalek na dole.. mam wrazenie ze DRE przyslalo specjalnie po tak dlugim czasie druga wadliwa oscieznice bo wiedzieli ze klient juz sie zgodzi bo sie tyle wyczekal... to byla oscieznica do lazienki i WC... wiec zalezalo nam na drzwiach...

ale wizualnie drzwi sa piekne nie moge sie na nie napatrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podzielę się swoimi uwagami na temat drzwi firmy D.R.E. Owszem, same drzwi w okleinie naturalnej prezentują się dobrze pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Ale ościeżnice to porażka firmy, zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i sposób postępowania z klientami. Krótka historia - zamówiłem 5 szt. drzwi wraz ościeżnicami w sierpniu zaszłego roku. Dopiero wczoraj mogłem zamontować ostatnie z nich. Okres oczekiwania 5 tyg., przyszły w terminie. Zabieram się za montaż i okazuje się, że po rozpakowaniu nieuszkodzonych paczek znajduję w środku misternie zapakowane, poobdzierane, porysowane i popękane ościeżnice - 4 z 5 zamówionych. Składam reklamację ze szczegółowym opisem uszkodzeń, oznaczając je dodatkowo samoprzylepnymi memorkami (zużyłem ich ponad setkę). Czekam 5 tygodni i łaskawie informują mnie, że reklamacja została uznana. Czekam kolejne 5 tygodni na wyprodukowanie nowych. Przychodzą tym razem bez skazy, ale... jedna 70 zamiast 80. Jeszcze żeby odwrotnie, to bym sobie przyciął i miał ich w głębokim poważaniu. Kolejna reklamacja. Twierdzą, że to moja wina bo tak właśnie opisałem w poprzedniej. Szczęśliwie mam kopię i nic takiego z niej nie wynika. Obiecują, że w ciągu 3 dni dostanę właściwą poprzeczkę kurierem, na wymianę z tą za krótką. Co tydzień przez miesiąc upominam się o swoje i dostaję odpowiedź, że już w piątek będzie, bo wyszła z firmy. A po miesiącu ich przedstawiciel przyznaje się, że chciał mnie przetrzymać i uspokoić, bo nie miał odwagi powiedzieć, że będę ją miał dopiero za dwa miesiące. Wniosek prosty - trzymajcie się z daleka od tej firmy. Chyba, że zamówicie razem z montażem i zastrzeżeniem, że jeśli nie przyjadą w terminie bez uszkodzeń, to za każdy dzień zwłoki firma poniesie karę np. 1% wartości zamówienia. To ich powinno czegoś nauczyć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlemik mimo wszystko jest to jakiś kompromis pomiędzy drzwiami z marketu a drzwiami firm renomowanych gdzie koszt 1 szt. zamyka się w około 2 tyś.

 

Jutro mam mieć pomiar i zobaczę jakie rabaty oferują, no i maja jakieś nowości. Ale zamawiam z montażem i gwarancja jest 2 lata. Okleina naturalna i bez plastrów miodu zamówię.

 

Na POLSKONE, Urzędowskiego, Portę ludzie też narzekają. Zależy jak się trafi. Jedynie jedne drzwi bym wzięła bez mrugnięcia okiem - to EDEN z Bartyckiej w Warszawie, ale ta cena... :-? Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszły moje. Pomijając fakt, że pomyłkowo do pomieszczenia gospodarczego zrobiono mi drzwi łazienkowe z tulejami i jedna belka w ościeżnicy regulowanej jest pęknięta na odcinku 4 cm, to reszta wygląda całkiem całkiem. Zastanawiam się czy jest sens reklamować i czekać na wymianę kolejne długie miesiące bez gwarancji, że kolejna dostawa będzie bez wad czy próbować wywalczyć rabat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DRE Standard w klonie. Długo szukałam jasnych drzwi i trochę się bałam na podstawie próbnika jak one w całości wyglądają, ale są super. Użytkuję 8 miesięcy, nic się nie dzieje. Wszyscy się dziwują, że takie tanie drzwi mogą tak fajnie wyglądać. Zwłaszcza te z bulajami. 9 sztuk z ościeżnicami regulowanymi dostałam bez najmniejszych uszkodzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlemik mimo wszystko jest to jakiś kompromis pomiędzy drzwiami z marketu a drzwiami firm renomowanych gdzie koszt 1 szt. zamyka się w około 2 tyś.

 

Jutro mam mieć pomiar i zobaczę jakie rabaty oferują, no i maja jakieś nowości. Ale zamawiam z montażem i gwarancja jest 2 lata. Okleina naturalna i bez plastrów miodu zamówię.

 

Na POLSKONE, Urzędowskiego, Portę ludzie też narzekają. Zależy jak się trafi. Jedynie jedne drzwi bym wzięła bez mrugnięcia okiem - to EDEN z Bartyckiej w Warszawie, ale ta cena... :-? Może kiedyś...

Sprzedaję drzwi kilku Producentów z różnego przekroju cenowego i na każdego mógłbym ponarzekać. Każdy ma swoje wady. Niestety. Ale wszystko da się odpowiednio "wypośrodkować" i tak jak produkuje na dzień dzisiejszy Urzędowski to nie mogę narzekać. Jak terminy są ok, to i resztę da się zabezpieczyć. Uszkodzenia będą zawsze, dlaetgo wazny montzysta który ja potafi naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...