Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Uwaga na ofertę Cyfrowego Polsatu!!!


Recommended Posts

anpi - sorry co do płci. Jakoś twój login mi się skojarzył żeńsko.

 

Napisałeś: "Jeszcze bym zrozumiał, gdyby rzeczywiście polsat wyłączył Ci jakiś program, który był w ulotce, a nie było go w umowie." BRAWO :p Masz szansę pojąć problem, bo dokładnie tak było z Cinemaxami, co wydaje mi się wyraźnie tłumaczyłem. Było w ulotce, nie było w umowie.

 

Natomiast Twoja ocena mojej pracy w jakiejś tam firmie dowodzi braku szacunku dla mojej pracy i innych. Ani nie trafiłeś, że coś odwalam, ani że przez 8 godzin. Ja mam głęboki szacunek do Twojej pracy, jeśli jest ona rzetelna i uczciwa i nie zamierzam jej wartościować ze swoją.

 

To z mojej strony wszystko. Jeśli nadal sie nie rozumiemy, to już chyba nie ma szans. Cieszy mnie, że kilka osób wypowiadających się tutaj też jest wyczulonych na punkcie uczciwego marketingu. Inni, po przeczytaniu naszych dyskusji, zwrócą baczniej uwagę. I o to chodzi. Pozdrawiam i "feel free please" w dalszej ew. wymianie doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
Gość M@riusz_Radom

Gdzieś już tu napisałem, że oferta Cyfrowego Polsatu wyczerpuje wszystkie moje wymagania, i tak z reguły nie mam czasu oglądać TV. Większość niezadowolonych użytkowników to osoby, które nie płacą na czas abonamentu i potem lamentują, że ktoś bezczelnie ich odłączył - a dlaczego miałby tego nie zrobić ? Ja podpisałem regulamin, który nakłada na mnie obowiązek terminowego opłacania abonamentu, i się z niego wywiązuje. Nie mam i nie miałem nigdy z CP żadnych problemów ;) A płacę tylko 35 PLN miesięcznie - za podobny pakiet lokalne telewizje kablowe życzą sobie od 45 do 55 PLN/

 

Natomiast co do zapisu w umowie - ja uważam, że jest to uczciwe podejście do sprawy. Większość nadawców ma podpisane umowy terminowe ze stacjami telewizyjnymi i nikt nie jest w stanie zagwarantować, że nagle jakaś stacja nie wypowie umowy. Co prawda do tej pory takie przypadki były sporadyczne, ale się zdarzały.

 

Aha - nie pracuję dla CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham cyfrę + ;)

Ale zanim podpisałam umowę to wiedziałam co i jak, wszystko o pakietach i kanałach w nich dostępnych.

 

Mile jestem zaskoczona obsługą, dzwonie i na bierząco mam włączane pakiety dodatkowe, jak coś niedziała (raz mi się zdarzyło) szybki telefon i juz odblokowane ;)

Tak, to naiwne stwierdzenie. Tez tak uwazalem do pierwszego zgrzytu.

1 W promocji zaplacilem za rok z gory sume okreslona przez Cyfre na przyslanym druku z wyszczegolniona kwota (zgodna z reklamowana promocja), po pol roku zaczeli mnie nekac doplata 80zl. Na pisemne proby wyjasnienia odpisywali bzdury np pisali o ofercie programowej i inne rzeczy nie zwiazane z trescia reklamacji. Po 4mc-cach jalowej korespondencji dalem sobie spokoj.

2 Zmienilem forme platnosci z rocznej na m-czna platna z konta. Zlozylem wniosek 2m-ce przed uplywem kolejnego okresu platniczego. Cyfra potrzebowala 5 m-cy (od zadeklarowania formy platnosci) na wdrozenie platnosci i przez 3 m-ce obciazala mnie bez rabatu naleznego przy wybranej formie platnosci. Odpowiedz na reklamacje znowu nie na temat.

3 Za punkty lojalnosciowe zamowilem 1 m-c gratisu Canal+, po tym m-cu nie wylaczyli mi Canalu+ tylko zaczeli naliczac do rachunku platny program.W tym wypadku nie jestem pewien, czy przypadkiem nie bylo takiej klauzuli w ofercie (dzieciaki chca nadal tel Canal+ wiec nie draze tematu), ale jest to nieetyczne postepowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jestem uzytkownikiem Polsat cyfr. od 6 lat.Za wyjątkiem samego początku-mimo opłaty nie włączono sygnału na czas przez ok. 2 m-ce,monitowałam kilanascie razy(dzięki temu nauczyłam się własnego PESELU :p :D -znak rozpoznawczy klienta)- jestem zadowolona.

Mam pakiet Familijny-wystarczająca ilość programów za rozsądną cenę-36które chcę ogladać( oby był czas na oglądanie 8) )), dekoder jest juz moja własnością, płacę regularnie i jak mi się ostatnio zdażyło zapomnieć przez 2 m-ce, nie wyłączyli od razu sygnału.Przed zbliżającym się terminem płatności(wcześniej płaciłam kwartalnie,teraz co miesiąc aby nie zapomnieć-stałe zlecenie) na ekranie pojawia sie komunikat przypominający.

Tak więc polecam.W budujacym się domu zainstaluję dalej Polsat, ale ponieważ

chcę mieć też telewizor na poddaszu myślę dodatkowo o ntv-koleżanka ją ma i jest zadowolona.

W obecnym czasie,gdy pracujemy dużo nie ma zbyt dużo czasu na siedzenie przed telewizorem i dlatego szkoda pieniędzy na full pakiety telewizyjne.

Jak nieraz patrzę na starocie lecące na niektórych kanałach(mam obecnie też kablówkę w sypialni) to dostaję dreszczy :oops:

Pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u lokalnego dystrybutora Polsatu i Cyfry+.

Chciałem zapoznać się z umowami, wziąć wzory do domu i spokojnie się z nimi zapoznać.

Sprzdawca odmówił twierdząc, że z umową mogę zapoznać się wyłącznie na miejscu i to tuż przed jej podpisaniem.

Czy to normalna praktyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom
Raczej tak.Nie wiem czemu, ale z reguły wszyscy tak robią. Tyle, że w ciągu 10 dni po podpisaniu umowy możesz zwrócić dekoder i rozwiązać umowę. Zwracają pieniądze - kolega przerabiał to z CP i poszło bez problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałęm o swoim przypadku absolutnie nic nie przesadzam wbrew opinii anpi. Po prostu tak są zawierane umowy.

 

Napisałem, że przesadzasz, bo przecież nic się nie stało - nikt Ci nie zabrał żadnych programów. Poza tym umowy się czyta przed podpisaniem, więc nie możesz twierdzić, że polsat Cię oszukał.

Ja podpisałem umowe z Polsatem w listopadzie i zostałem podobnie oszukany. Pokazali mi foldery z ofertą, jak wybrałem to sporządzili umowe na której nie było wszystkich programów z folderu reklamowego. Nie sprawdziłem tego dokładnie i dałem sie oszukać. Zaufałem im bo myślalem że to szanująca sie firma a to zwykli złodzieje, którym trzeba cały czas patrzeć na ręce. Przypiomina mi się ten numer na rulon którym posługiwali się handlarze walutą, a polegał on na podmianie w ostatnim momencie tranzakcji rulona dolarów na rulon papieru z jednym tylko banknotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u lokalnego dystrybutora Polsatu i Cyfry+.

Chciałem zapoznać się z umowami, wziąć wzory do domu i spokojnie się z nimi zapoznać.

Sprzdawca odmówił twierdząc, że z umową mogę zapoznać się wyłącznie na miejscu i to tuż przed jej podpisaniem.

Czy to normalna praktyka?

 

 

Normalna praktyka Niestety!

Dopiero czytając w domu to co jest małym druczkiem człowiek dowiaduje się pod czym złożył podpis .

Kupując człowiek nie ma czasu na wgłębianie sie w treści umowy i stąd czasem zgrzyty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest tak że wszyscy operatorzy w trakcie umowy zmieniają swoją ofertę programową, także dlatego że i im się z konkretnymi stacjami kończa, albo zaczynaja umowy...., mam polsat i jestem bardzo zadowolony, owszem straciłem cinemaxy (i tak nie oglądałem( ostatnio, ale doszedł disney chanel jak dla dzieci nie ma nic lepszego, doszły jakieś noiwe kanały filmowe AXN crime,, s-fi, tv100. zone romantica ale i tak ich nie oglądam, generalnie nie ma tańszej oferty a dzięki polstowi miałem rok pełen emocji mistrzostwa świata w siatkę, mistrzostwa świata w ręczną wczesniej wszystkie mecze w mistrzostwach w nogę....., super ciekawa liga portugalska a ostatnio dużo tam polaków, są wszystkie kanały których potrzebują, powiem szczerze zawsze byłem negatywnie nastawiony do nazwy polsat ale odkad jestem na wsi to jestem zadowolony a co ciekawe nawet POLSAT to najlpeszy fundusz emerytalny...., n ma jeden plus ale to kosztuje dekoder z dyskiem, ale w sumie po co mi on...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam polsat od samego początku jakas druga połowa lat 90- tych (kaucja zwrotna 100 złociszy za dekoder), od czasów kiedy był za free i ostatnio śmiać mi się chce bo dzwonią co kilka dni i namawiają, że może bym jednak kupił od nich dekoder - a kiedyś jak chcialem to walnęli taką cene że odpuściłem. Oczywiście najtańszy pakiet 35zł miesięcznie, czasami coś rozkodują w bonusie do tego wszystkie darmowe kanały z Hot Birda i Astry a ja nie mam czasu tego oglądać, ale wydaje mi się, że na dzisiaj to najlepszy wybór...

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...