Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogród z psem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 225
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Absolutni nie zgadzam z opinią Mariana_D! Można mieć i psa i ogród! Tylko obu trzeba poświęcić czas. nie wiem komu bardziej ;-)

 

Pewnie że można. Ale pod warunkiem że "pies jest jedną z ważniejszych części mojego życia" i zajmujemy się nim na okrągło. Takich ludzi nie brakuje.

Ale jeśli pies ma po prostu być, to nie ma szans na ogród i psa w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można. Ale pod warunkiem że "pies jest jedną z ważniejszych części mojego życia" i zajmujemy się nim na okrągło. Takich ludzi nie brakuje.

Ale jeśli pies ma po prostu być, to nie ma szans na ogród i psa w jednym miejscu.

No cóż, i znowu się nie zgadzam z tą opinią. Mam małe dziecko, psa, pracę zawodową no i oczywiście dom i ogród ;-). I właśnie po to, żeby wszystko było w jakiejś równowadze pies był szkolony. Nie wyobrażam sobie inaczej. Nasza sunia dzięki temu wie co jej wolno a co nie. I teraz po prostu jest :-).

Edytowane przez kraania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
Mamy prawie dwuletnią suczkę, owczarka niemieckiego, niestety robi dużo szkód w ogrodzie, kopie wszystko gdzie popadnie, o załatwianiu się nie wspomnę. Postanowiliśmy odgrodzić ogród od frontu domu z jednej i drugiej strony. Może macie jakieś przykładowe zdjęcia jak to uczynić? Postaram się wstawić fotki tych miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...